Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PRAWKO

03 paź 2013 - 19:05:50

Hej, czy któraś z was zdawała prawo jazdy w tym roku? Czyli na tych nowych przepisach ?
Wczoraj zapisałam się na prawko a słyszałam, że sporo osób oblewa, i się troche zestresowałam ;P
Aa no i za którym razem zdałyście ? ;P

PRAWKO

03 paź 2013 - 19:07:41

Moja koleżanka zdaje teorie już 5-ty raz.. Ostatnio pojechałam z nią na egzamin i na 10 osób, które były w sali zdała tylko jedna i to za 7 razem..

zweryfikowana
Posty: 185
Ostrzeżenia: 1/5

PRAWKO

03 paź 2013 - 19:08:05

Ja zdawałam w lutym. Teorię zdałam za drugim razem bezbłędnie :)[/quote]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-03 19:08 przez dzastinke.

PRAWKO

03 paź 2013 - 19:09:01

siostra wczoraj odebrała :)
jak patrzyłam na te pytania to masakra, drugi raz bym chyba nie zdała :/

PRAWKO

03 paź 2013 - 19:09:47

Ja zdawałam egzamin teoretyczny w zeszłą sobote, podchodziłam 2 razy ale raz za razem. I za drugim razem zaliczyłam, Wiem , że sporo osob nie zdaje dlatego przylozyłam sie i z 3 tygodnie uczyłam sie na ten test. Fajna jest stronka z tymi testami, wpisz w google baza pytan na prawko i Ci wyskoczy. Tam ludzie wypisuja putania jakie mieli na egzaminie, bo powiem szczerze niektóre sa takie dziwne ze z samego kodeksu bym na nie nie odpowiedziała.

PRAWKO

03 paź 2013 - 19:13:27

W sierpniu zdawałam teorię (zdane za pierwszym), a we wtorek czwarty raz podchodzę do praktyki :( załamać się można.. zwłaszcza, że robiłam śmieszne "błędy" :(

PRAWKO

03 paź 2013 - 19:16:17

Cytat
karna95
W sierpniu zdawałam teorię (zdane za pierwszym), a we wtorek czwarty raz podchodzę do praktyki :( załamać się można.. zwłaszcza, że robiłam śmieszne "błędy" :(

Praktyczny to nawet się nie łudze, że zdam za pierwszym, ale teorie np. moja przyjaciółka zdała dopiero za 6 razem co jest dla mnie głupotą ;/

PRAWKO

03 paź 2013 - 19:18:58

Cytat
karna95
W sierpniu zdawałam teorię (zdane za pierwszym), a we wtorek czwarty raz podchodzę do praktyki :( załamać się można.. zwłaszcza, że robiłam śmieszne "błędy" :(

Ja na szczęście prawko zdałam na starych zasadach i już tego nie pamiętam, ale stres miałam niesamowity- chyba nawet największy w życiu.

W tym roku, na nowych zasadach zdawał mój brat. Za 1 razem zdał teorię, za drugim razem praktykę. Z teorią jest tak, że pytania są bzdurne, ale nie znam osoby, która się rzetelnie do tego przyłożyła i nie zdała. widząc po moim bracie i jego kolegach- który się uczył, robił te testy, zdał bez problemu, a niektórzy nie należą niestety do wyjątkowo bystrych.

Na razie nie ma co się nakręcać, tylko dawać z siebie wszystko na jazdach i robić dużo testów- są w necie i na płycie z książką "Kierowca doskonały". Najpierw będzie różnie, płacz, bo ciągle niezdany, ale po pewnym czasie będzie więcej pozytywnych wyników. To jest na pewno do zdania!

PRAWKO

03 paź 2013 - 19:19:36

Jeśli dobrze się przygotujesz, porobisz testy z płytki, przeczytasz kodeks, to myślę, że bez problemu zdasz.

PRAWKO

03 paź 2013 - 19:21:46

moja koleżanka zdała teorię za pierwszym razem, a praktykę za 6

PRAWKO

03 paź 2013 - 19:22:15

Brat ostatnio zdawał, to teorie za drugim.. natomiast jazdę za czwartym.

PRAWKO

03 paź 2013 - 19:23:24

Ja zaczęłam robić prawko na starych zasadach, ale nie udało mi się zdać, odkąd weszły nowe, jeszcze się nie zapisałam... ;]

PRAWKO

03 paź 2013 - 19:30:20

ja w poniedzialek zdałam praktyke za 4, a terie za 3. ale pytania ktore sie pojawiaja to jakas maskara, od stycznia znow ma sie cos zmienic ;)

PRAWKO

03 paź 2013 - 19:47:33

spoko nic się nie bój, trochę testów i zdasz:) ja 2 tyg. temu odebrałam prawko:) w sumie z teoretycznym kursem zajęło mi to ok. 3 miesięcy. Zdałam teorie za 2, a praktyke za.... 5 razem. Na twoim miejscy nie bałabym się o teorie tylko o praktyke:P Ale nie martw się za 13 razem dają rower:D

PRAWKO

03 paź 2013 - 19:52:13

Zdawałam 2 lipca. Teoria i praktyka zdana za 1 razem. Nie taki diabeł straszny, jak go malują ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Proszę o POMOC w sprawie SPA