Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Jeśli o mnie chodzi, to uwielbiam gotować i lubię oglądać programy kulinarne. Ale obecność w tych programach Gessler mnie dobija. Chamska, arogancka, niechlujna, bez wiedzy o gotowaniu (jak gotowała barszcz ukraiński, to myślałam, ze padnę). Nie rozumiem też fenomenu Grycanek i staram się je omijać szerokim łukiem. A kto was odstrasza?

Wkurza mnie Olejnik, Lis i ta laska, która prowadzi "Tak czy nie", o ta:

http://www.sadistic.pl/dziennikarka-wykazala-sie-znajomoscia-historii-vt205576.htm

:D

Mucha, Siwiec, Cichopek, Socha, Chodakowska..
One głównie. Choć moja lista mogłaby być o wiele dłuższa :D

nikt mnie tak nie wkurza jak JOLANTA PIEŃKOWSKA !!!

Anna Guzik!! Bardzo nie lubię...

Cytat
megi314
nikt mnie tak nie wkurza jak JOLANTA PIEŃKOWSKA !!!
Z ciekawości zerknęłam na wiki i widzę, że spoko dziennikarka była, a potem poszła do Wspólnej. Co ta Wspólna z ludźmi robi ;O

ja nie oglądam tv więc nikogo takiego nie mam :D nie znam tych wszystkich celebrytów i jak wchodzę na onet czy interię to czytając artykuły nie wiem o kim czytam i czym się ci ludzie podniecają :) bo ktoś urodził, ktoś się rozwiódł, ktoś ściął włosy... litości.. Szkoda mi wszystkich ludzi których to interesuje.

Cytat
nicolenkaa
ja nie oglądam tv więc nikogo takiego nie mam :D nie znam tych wszystkich celebrytów i jak wchodzę na onet czy interię to czytając artykuły nie wiem o kim czytam i czym się ci ludzie podniecają :) bo ktoś urodził, ktoś się rozwiódł, ktoś ściął włosy... litości.. Szkoda mi wszystkich ludzi których to interesuje.
Zadam głupie pytanie - więc po co to robisz?

Mówimy o osobach znanych z tego, że są znane czy ogólnie o postaciach medialnych?

Edyta Górniak. Zawsze mnie wkurzała, aktualnie "Voice of Poland" przez nią nie da się oglądać. Nie rozumiem ludzi, którzy się nie zachwycają :O

Cytat
sariel
Cytat
nicolenkaa
ja nie oglądam tv więc nikogo takiego nie mam :D nie znam tych wszystkich celebrytów i jak wchodzę na onet czy interię to czytając artykuły nie wiem o kim czytam i czym się ci ludzie podniecają :) bo ktoś urodził, ktoś się rozwiódł, ktoś ściął włosy... litości.. Szkoda mi wszystkich ludzi których to interesuje.
Zadam głupie pytanie - więc po co to robisz?

Mówimy o osobach znanych z tego, że są znane czy ogólnie o postaciach medialnych?

bo wchodzę przeglądnąć artykuły z wiadomości z kraju/ze świata, kulinarne, naukowe itd. Czasem jest tylko obrazek i wchodzę na niego nie wiedząc, że będzie tam rozprawka na temat 'drastyczny krok w życiu kogoś tam"

na mnie drazniaco tez dziala jolanta pienkowska :)

Anna Mucha, Edyta Górniak

Mroczki ! Za to mój tata nienawidzi Jarosława Kreta :D

Cytat
sariel
Cytat
megi314
nikt mnie tak nie wkurza jak JOLANTA PIEŃKOWSKA !!!
Z ciekawości zerknęłam na wiki i widzę, że spoko dziennikarka była, a potem poszła do Wspólnej. Co ta Wspólna z ludźmi robi ;O

Nie winiłabym tu Wspólnej, a raczej sodówa i kasa uderzyła do głowy. Od kiedy związała się z biznesmenem zrobiła się okropnie zarozumiała. Wredne i wścibskie babsko. Oglądanie jej w DDTVN to męka dla telewidzów.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dostałam podróbkę podkładu.... co robić?