Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy Wy też tak macie ...?

22 sie 2013 - 22:49:24

Czesc, zastanawiam się, czy tylko ja mam takie napady kilkudniowe, że mogłabym jeśc, jeśc i jeść , ciagle mi mało -ciasteczka, chipsy, pizza, skrzydełka i inne świństwa. Potem załuję, i czuje sie beznadziejnie, ze to zjadłam. Potem sobie obiecuje, ze jutro bede jadła mało i tak jest,a za dwa dni znów wpierdzielam :D
Podkreślam, że jestem osobą dośc szczupła, raz jestem na diecie, i przez takie obżeranie się tyje jakies 5 kg, potem po roku łapie doła i sie odchudzam a potem znów...błędne koło ;/

CZY TYLKO JA TAK MAM?

zweryfikowana
Posty: 132
Ostrzeżenia: 1/5

Czy Wy też tak macie ...?

22 sie 2013 - 22:53:44

ja mam tak samo ;D

Czy Wy też tak macie ...?

22 sie 2013 - 22:55:01

nie jesteś sama

Czy Wy też tak macie ...?

22 sie 2013 - 22:55:27

też tak czasami mam :D
ale jak na wieczór zobaczę wielki brzuch w lusterku to na następny dzień się już opamiętam :D
może jak czujesz napady głodu to zamiast tego wypij szklankę wody, zjedz jakąś landrynkę lub cukierka :D nie polecam gumy do żucia bo po niej jeszcze bardziej chce się jeść :)
a jak to nie pomoże to może tabletki ograniczające apetyt :)

Czy Wy też tak macie ...?

22 sie 2013 - 22:56:41

ja tak nie mam na szczescie

Czy Wy też tak macie ...?

22 sie 2013 - 22:56:52

dokładnie tak mam

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Czy Wy też tak macie ...?

22 sie 2013 - 22:56:59

ja tez ;/ ale pozniej mam motywacje zeby pocwiczyc

Czy Wy też tak macie ...?

22 sie 2013 - 22:57:19

Cytat
Paulina11223344
też tak czasami mam :D
ale jak na wieczór zobaczę wielki brzuch w lusterku to na następny dzień się już opamiętam :D
może jak czujesz napady głodu to zamiast tego wypij szklankę wody, zjedz jakąś landrynkę lub cukierka :D nie polecam gumy do żucia bo po niej jeszcze bardziej chce się jeść :)
a jak to nie pomoże to może tabletki ograniczające apetyt :)


no ja tak samo jak po tym wielkim obzarstwie zobacze swoj brzuch to nastepnego dnia bardzo mało jem :PP
ale to nie jest normalne ;/

właśnie siedze i pije ta wode, zeby nie czuc głodu bo wczoraj jadłam o 23:00 jajka faszerowane :O:D

Czy Wy też tak macie ...?

22 sie 2013 - 22:59:03

Cytat
Sylviia
dokładnie tak mam
też ale dół mnie tak nie łamie jak jest potrzeba to jem :D:D

Czy Wy też tak macie ...?

22 sie 2013 - 23:00:20

Cytat
izunia1967
Cytat
Paulina11223344
też tak czasami mam :D
ale jak na wieczór zobaczę wielki brzuch w lusterku to na następny dzień się już opamiętam :D
może jak czujesz napady głodu to zamiast tego wypij szklankę wody, zjedz jakąś landrynkę lub cukierka :D nie polecam gumy do żucia bo po niej jeszcze bardziej chce się jeść :)
a jak to nie pomoże to może tabletki ograniczające apetyt :)


no ja tak samo jak po tym wielkim obzarstwie zobacze swoj brzuch to nastepnego dnia bardzo mało jem :PP
ale to nie jest normalne ;/

właśnie siedze i pije ta wode, zeby nie czuc głodu bo wczoraj jadłam o 23:00 jajka faszerowane :O:D

23 to chyba jakaś magiczna godzina, bo zawsze o tej mam ochotę na Maca albo skrzydełka z KFC :D:D

Czy Wy też tak macie ...?

22 sie 2013 - 23:00:26

Cytat
eduski933
Cytat
Sylviia
dokładnie tak mam
też ale dół mnie tak nie łamie jak jest potrzeba to jem :D:D

no akurat patrząc na Twoj brzuch to był dołow nie łapała też :P

Czy Wy też tak macie ...?

22 sie 2013 - 23:00:26

Ja zawsze żałuje po jedzeniu!przesadzam bo jem świństwa choć głodna nie jestem... jest ciężko ;/
:D

Czy Wy też tak macie ...?

22 sie 2013 - 23:01:19

Cytat
Paulina11223344
Cytat
izunia1967
Cytat
Paulina11223344
też tak czasami mam :D
ale jak na wieczór zobaczę wielki brzuch w lusterku to na następny dzień się już opamiętam :D
może jak czujesz napady głodu to zamiast tego wypij szklankę wody, zjedz jakąś landrynkę lub cukierka :D nie polecam gumy do żucia bo po niej jeszcze bardziej chce się jeść :)
a jak to nie pomoże to może tabletki ograniczające apetyt :)


no ja tak samo jak po tym wielkim obzarstwie zobacze swoj brzuch to nastepnego dnia bardzo mało jem :PP
ale to nie jest normalne ;/

właśnie siedze i pije ta wode, zeby nie czuc głodu bo wczoraj jadłam o 23:00 jajka faszerowane :O:D

23 to chyba jakaś magiczna godzina, bo zawsze o tej mam ochotę na Maca albo skrzydełka z KFC :D:D


w nocy najbardziej sie chce jesc :/
Cytat
margo_205
Ja zawsze żałuje po jedzeniu!przesadzam bo jem świństwa choć głodna nie jestem... jest ciężko ;/
:D


ja tak samo, jem , choć głodna nie jestem, jem z nudów lub bo mi smakuje i nie mogę się opamiętać, lub jak mam doła :}
dobrze, ze nie jestem sama, by myslalam, ze tylko ja mam tak naprzewracane w...brzuchu :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-22 23:05 przez izunia1967.

Czy Wy też tak macie ...?

23 sie 2013 - 12:36:27

też tak czasem mam, zjem obiad, niby się najem, a jednak za 10 minut idę po coś jeszcze :p no i na czipsy często mam ochotę :(

Czy Wy też tak macie ...?

23 sie 2013 - 21:32:16

Cytat
izunia1967
Czesc, zastanawiam się, czy tylko ja mam takie napady kilkudniowe, że mogłabym jeśc, jeśc i jeść , ciagle mi mało -ciasteczka, chipsy, pizza, skrzydełka i inne świństwa.
taa też mam kilkudniowe:)) 30-dniowe na przykład :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

depilacja i wyrwana skóra :(