Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

gorący temat

najtańsza apteka

godzinę temu

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PROBLEM Z SZAFIARKĄ

12 sie 2013 - 16:55:41

Jeśli żle wątek wpisalam- proszę o przeniesienie.

Dziewczyny mam do Was pytanie, zwykle nie mam żadnych problemów z transakcjami na szafa.pl, jednak teraz dziewczyna miesiąc temu zakupiła u mnie 2 rzeczy,przelała pieniążki na poczcie, wszystko cacy tak więc jak tylko otrzymałam wpłatę jeszcze tego samego dnia wysłałam jej przesyłkę.
Za pare dni zapytałam- czy przesyłka dotarła ? Odpisała mi,że nie .
Sprawdziłam nr nad na str poczty polskiej- wyświetliło mi się : AWIZO -nie zastano adresata.

Podałam jej link do tej str i wiadomość ,że paczka czeka na poczcie by ją tam odebrała.
Oczytała wiadomość tego samego dnia i kontakt się urwał.(ok 2 tyg temu)

Dziś paczka do mnie powróciła- musiałam zapłacic 8 zł za zwrot bo nikt nie odebrał jej z poczty.

Dziewczyna nie loguje się na szafę od tamtej pory.

Chce byc fair i odesłać jej te pieniążki, bo nie wiem co jest grane a to nie mała jakaś kwota ok 70 zł.Ale nr konta nie mam bo wysyłała z Urzędu Pocztowego. Na adres nie odeslę bo tam nikt nie podejmuje paczek

bardzo dziwna sprawa ... Co zrobic w takiej syt ???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-12 16:56 przez Consual86.

PROBLEM Z SZAFIARKĄ

12 sie 2013 - 16:58:43

Myślę że powinnaś poczekać na odzew z jej strony może wyjechała na jakieś wakacje i nie odczytuje poczty?
Albo po złości nie odebrała, ale w sumie to by było bez sensu bo zapłaciła za towar.
Może z jakiegoś powodu nie ma dostępu do internetu, trudno wyczuć.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-12 17:00 przez anta83.

PROBLEM Z SZAFIARKĄ

12 sie 2013 - 16:59:53

Cytat
anta83
Myślę że powinnaś poczekać na odzew z jej strony może wyjechała na jakieś wakacje i nie odczytuje poczty?
Albo po złości nie odebrała ale w sumie to by było bez sensu bo zapłaciła za towar.

Hymmm no niby może i tak ale odczytała wiad mogła mi napisac,że planuje wyjazd i że mozliwe ,ze paczka wrocci ..bym np wyslala jej ponownie za jakis czas.
A tu cisza.

PROBLEM Z SZAFIARKĄ

12 sie 2013 - 17:03:45

Nic nie rób, to w jej interesie powinno być odezwanie się i poproszenie o zwrot, tym bardziej, że to ona zachowała się nie w porządku nie odbierając paczki, którą do niej wysłałaś.

PROBLEM Z SZAFIARKĄ

12 sie 2013 - 17:06:03

Może się coś stało, różne rzeczy się zdarzają.

PROBLEM Z SZAFIARKĄ

12 sie 2013 - 17:08:48

Aż miło się czyta takie wątki - mało kto jest tak uczciwy, a zwłaszcza tutaj na szafie :) Ja bym poczekała na jej odzew. Może faktycznie gdzieś wyjechała a wiadomość odczytała w biegu i nie miała kiedy odpisać. Myślę, że sama się w końcu odezwie.

PROBLEM Z SZAFIARKĄ

12 sie 2013 - 17:09:40

ja też myśle , ż powinnaś poczekać , może cos sie stało ! po rzeczywiści dziwna sprawa !! no ale ty jetes ferr wiec porostu pozostaje Ci czekac :)))

PROBLEM Z SZAFIARKĄ

12 sie 2013 - 17:12:47

zaczekaj az sie odezwie i tyle :P

PROBLEM Z SZAFIARKĄ

12 sie 2013 - 17:14:46

Cytat
kaska__1990
Nic nie rób, to w jej interesie powinno być odezwanie się i poproszenie o zwrot, tym bardziej, że to ona zachowała się nie w porządku nie odbierając paczki, którą do niej wysłałaś.

PROBLEM Z SZAFIARKĄ

12 sie 2013 - 17:16:34

Oki dziewczyny tak też zrobię poczekam -dzięki*

PROBLEM Z SZAFIARKĄ

12 sie 2013 - 17:26:06

ja bym poczekała,napewno się odezwie

PROBLEM Z SZAFIARKĄ

12 sie 2013 - 17:31:31

to jej powinno zależeć na odzyskaniu kasy, nie ci, ja bym poczekała aż się łaskawie odezwie

PROBLEM Z SZAFIARKĄ

12 sie 2013 - 18:47:49

Cytat
AgataChristi
Aż miło się czyta takie wątki - mało kto jest tak uczciwy, a zwłaszcza tutaj na szafie :) Ja bym poczekała na jej odzew. Może faktycznie gdzieś wyjechała a wiadomość odczytała w biegu i nie miała kiedy odpisać. Myślę, że sama się w końcu odezwie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ojciec z dzieckiem w sklepie