Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co mam zrobic? pomocy

22 lip 2013 - 14:31:19

.nie wazne



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-22 15:03 przez mima154.

co mam zrobic? pomocy

22 lip 2013 - 14:35:48

nie obraź się , ale moze to ty powinnas popracować nad sobą skoro ze wszystkimi takie masz złe relacje ? Może to nie oni sie uwzięli na ciebie i są tacy źli ???

zweryfikowana
Posty: 728
Ostrzeżenia: 3/5

co mam zrobic? pomocy

22 lip 2013 - 14:36:37

czytając Twoją historię widzę, że ciągle liczycie na czyjąś pomoc. Powinnaś wziąć się w garść i sama z mężem zacząć sobie radzić... Takie jest moje zdanie... wiadomo na poczatku na pewno będzie ciężko, ale z czasem tylko lepiej. Ty nie mozesz isc do jakiejs pracy? dużo ludzi ma depresje i pracuje

co mam zrobic? pomocy

22 lip 2013 - 14:41:12

no własnie mówisz ,że masz depresje ale nie jest leczona . Kto ci ją wskazał ? lekarz ??? czy sama sobie diagnoze postawiłaś ???
od siedzenia na tyłku i czekania na cud mód czasy raczej się nie polepszy.
W całym wątku nie napisałaś dlaczego ty nie pracujesz tylko podliczasz zarobki i wydatki męża .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-22 14:41 przez myszkins.

co mam zrobic? pomocy

22 lip 2013 - 14:41:33

Cytat
sandina91
Ty nie mozesz isc do jakiejs pracy? dużo ludzi ma depresje i pracuje

Jak czytam takie komentarze... Wiesz w ogóle, co to jest depresja? Znasz kogoś z depresją? Depresja to nie wtedy, jak Cię chłopak rzuci i pół dnia płaczesz, że jesteś głupia i gruba.

A Ty, droga Autorko...

Po pierwsze, raczej nie wracaj do Polski.

Po drugie, poszukaj we Włoszech polskiego psychiatry, jakiś musi być. Albo opcja łatwiejsza - tłumacza.

Po trzecie, jak się wyleczysz, poszukaj pracy.

I żyjcie długo i szczęśliwie:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-22 14:42 przez Tubbi.

co mam zrobic? pomocy

22 lip 2013 - 14:44:12

Cytat
sandina91
czytając Twoją historię widzę, że ciągle liczycie na czyjąś pomoc. Powinnaś wziąć się w garść i sama z mężem zacząć sobie radzić... Takie jest moje zdanie... wiadomo na poczatku na pewno będzie ciężko, ale z czasem tylko lepiej. Ty nie mozesz isc do jakiejs pracy? dużo ludzi ma depresje i pracuje

nie znam jezyka, uwierz mi chcialbym pojsc,uwolnic sie miec kontakt z ludzmi,nawet nie wierz jak bardzo, tylko co ja moge zrobic . ucze sie jezyka ale w dzien sie go nie naucze. pytacie sie czego nie szukam pracy, bo nie potrafie sie na niczym skupic, wszystko mi wypada z rak , w jednym dniu jestem usmiechnieta a gdy cos sie stanie lub ktos mi cos powie zlego ja biore to do siebie i sie zalamuje, a poznije caly tydz. placze.. skad to wiem ze mam depresje bylam u lekarza 2 razy jak bylam w Pl i mi to powiedzial .



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-22 14:51 przez mima154.

co mam zrobic? pomocy

22 lip 2013 - 14:47:47

bardzo duzo osób wyjeżdża do pracy za granice nie znając języka .
połowa polaków to tylko yes , no i F*Y potrafi powiedziec a prace znajdują i zarabiają kasę.

co mam zrobic? pomocy

22 lip 2013 - 14:51:37

no tak ale na zmywaku przy zbiorach nie trzeba znać języka masz same wymówki i patrzysz tylko na innych. Powinnaś znaleźć jakakolwiek prace i moglibyście się wtedy przeprowadzić

co mam zrobic? pomocy

22 lip 2013 - 14:51:39

mima, ja mieszkam we Włoszech, jak chcesz możesz do mnie pisać, może razem coś uradzimy, a gdzie jesteś dokładnie?

co mam zrobic? pomocy

22 lip 2013 - 14:53:25

Rzym

co mam zrobic? pomocy

22 lip 2013 - 14:53:25

Rzym

co mam zrobic? pomocy

22 lip 2013 - 14:53:35

Cytat
mima154
Cytat
sandina91
czytając Twoją historię widzę, że ciągle liczycie na czyjąś pomoc. Powinnaś wziąć się w garść i sama z mężem zacząć sobie radzić... Takie jest moje zdanie... wiadomo na poczatku na pewno będzie ciężko, ale z czasem tylko lepiej. Ty nie mozesz isc do jakiejs pracy? dużo ludzi ma depresje i pracuje

nie znam jezyka, uwierz mi chcialbym pojsc,uwolnic sie miec kontakt z ludzmi,nawet nie wierz jak bardzo, tylko co ja moge zrobic . ucze sie jezyka ale w dzien sie go nie naucze. pytacie sie czego nie szukam pracy, bo nie potrafie sie na niczym skupic, wszystko mi wypada z rak , w jednym dniu jestem usmiechnieta a gdy cos sie stanie lub ktos mi cos powie zlego ja biore to do siebie i sie zalamuje, a poznije caly tydz. placze.. skad to wiem ze mam depresje bylam u lekarza 2 razy jak bylam w Pl i mi to powiedzial .
a może ci po prostu tak wygodnie ,twierdzic ze masz depresje i wszyscy maja pomagać?bo gdyby smiała taka naprawdę to raczej nie pisałabys na forum itd. ,nie siedziałabys raczej na babskim forum jakby nigdy nic,sama sobie chyba wmawiasz ta depresje ,i jakos dziwne ze każdy po kolei się uwział na ciebie ,może siostra po prostu zobaczyła ze wygodnie ci siedzieć w domku i nic nie robic,nawet dziecka popilnowac ?tesciowa może tak samo?tesiowa gadała za twoimi plecami ,siostra tak samo ,cos chyba jest nie tak ,a może maja racje?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-22 14:55 przez brunetka71.

co mam zrobic? pomocy

22 lip 2013 - 14:57:24

Może byś znalazła prace i pomogla mezowi a nie siedzisz i sie uzalasz nad soba. Skoro bylas u lekarza 2 razy to zadnych tabletek ani nic ci nie przepisal? Moim zdaniem az tak zle nie mialas u tej tesciowej. Najwidoczniej chciala zebys sie wziela do roboty a nie siedziala na garnuszku jej syna. Ludzie maja gorsze problemy i jakos sobie radza ;)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-22 15:02 przez zagubiona1234.

co mam zrobic? pomocy

22 lip 2013 - 14:57:50

jestem po probie samobojczej.... myslicie ze ja jak przyjechalam tutaj caly czas siedzialam w domu,? chdzilam i rozwieszalam plakaty ze szukam pracy, pytalam sie po sklepach.. zero odzewu..

co mam zrobic? pomocy

22 lip 2013 - 15:01:30

to powinnas siedzieć w szpitalu i pod opieka psychiatry jak jesteś po próbie samobójczej a nie na forum .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem po sąsiedzku ! oszaleć można !