Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wyższa Szkoła Włodkowica w Płocku

21 lip 2013 - 22:43:14

Hej dziewczyny
Złożyłam papiery do Włodkowica w Płocku na Zarządzanie. Napiszcie mi proszę jak tam jest. Oczywiście chcę się uczyć ale czy jest bardzo ciężko???

Wyższa Szkoła Włodkowica w Płocku

21 lip 2013 - 22:48:42

Wydaje mi się, ze w tej szkole nie będziesz musiała się dużo uczyć...ale to moje zdanie i mogę się mylić.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-21 22:49 przez cherry123.

Wyższa Szkoła Włodkowica w Płocku

21 lip 2013 - 23:06:17

Nie ogarniam tego, serio. Piszesz tak, jakbyś się bała nauki jak nie wiadomo czego. I czego Ty się spodziewasz po takiej szkole? Moje zdanie jest takie, że po tym w ogóle się nie powinno mieć tytułu magistra. A potem ludzie się dziwią, że mając 'wyższe wykształcenie' nie mogą znaleźć pracy...

Wyższa Szkoła Włodkowica w Płocku

25 lip 2013 - 23:27:31

Chciałam tylko poznać opinię o szkole a bardziej o wykładowcach. Nie boję się nauki. Po protu mam do tej szkoły najbliżej i liczę się z czasem ponieważ mam małe dziecko.Większość ludzi uważa i krytykuje szkoły za brak pracy, a wina leży po bardzo ważnej stronie. Po prostu na rynku jest bardzo duże bezrobocie. Z każdej szkoły można wynieść wiedzę ale to tylko teoria a najwięcej się uczymy praktykując. Więc nie krytykujmy żadnej z szkół. Bo to tylko od nas zależy jak z tego skorzystamy.

zweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

Wyższa Szkoła Włodkowica w Płocku

25 lip 2013 - 23:32:44

Cytat
awar26
Z każdej szkoły można wynieść wiedzę ale to tylko teoria a najwięcej się uczymy praktykując. Więc nie krytykujmy żadnej z szkół. Bo to tylko od nas zależy jak z tego skorzystamy.
nie znam szkoły i nie pomogę

Wyższa Szkoła Włodkowica w Płocku

25 lip 2013 - 23:36:29

Włodek ma słabą opinię. Płacisz- zdajesz. I w tej szkole to akurat jest rzeczywiście prawdą.

Wyższa Szkoła Włodkowica w Płocku

29 lip 2013 - 17:16:13

Cytat
awar26
Większość ludzi uważa i krytykuje szkoły za brak pracy, a wina leży po bardzo ważnej stronie. Po prostu na rynku jest bardzo duże bezrobocie. Z każdej szkoły można wynieść wiedzę ale to tylko teoria a najwięcej się uczymy praktykując. Więc nie krytykujmy żadnej z szkół. Bo to tylko od nas zależy jak z tego skorzystamy.
No niekoniecznie. Wiedzę jakąś wynieść można, ale pytanie, na jakim ona jest poziomie? Są słabe licea, które, moim zdaniem, w ogóle nie powinny istnieć, są i słabe szkoły wyższe, których też nie powinno być. Skoro masz małe dziecko, to chyba lepszym rozwiązaniem były studia zaoczne, ale na uczelni państwowej.

Wyższa Szkoła Włodkowica w Płocku

05 paź 2013 - 00:23:40

ja skonczyłam zarządzanie tam.
Jeśli masz pytania zapraszam na prv/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

gdzie jechać na weekend?