Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

żarty przez telefon?

17 lip 2013 - 22:32:21

Z numerami zastrzeżonymi tak już jest, że nie jest tak łatwo sprawdzić kto dzowni. Sama chciałam sprawdzić, bo zawsze wieczorem ktoś do mnie głuchał, lub dzowonił i mówił, że mnie widział tu i tu (niestety sie zgadzało). Głosu za nic nie mogłam rozpoznać. A jak tylko się odzywałam to się rozłączał. Po pół roku przestał dzownić.

żarty przez telefon?

17 lip 2013 - 22:34:31

Nie pozostaje Ci nic innego jak olać sprawę. Miałam kilka podobnych telefonów od eks mojego TŻ zaraz po tym jak zaczęliśmy się spotykać.

żarty przez telefon?

17 lip 2013 - 22:35:46

ja nigdy nie odbieram nr nieznanych...ale jak ktoś znał imię Twojego chłopaka i jszcze pytał o Twojego szefa..a Ty się zastanawiałaś czy się z nim nie spotkać to znaczy,że moze to Twój luby ma jakies podejrzenia co do Ciebie i tego Piotrka i chciał jakoś to sprawdzić....zapytaj swojego chłopaka a jak to nie on, to na przyszłość nie odbieraj zastrzeżonych..

żarty przez telefon?

17 lip 2013 - 22:36:11

Może jakiś głupkowaty kolega Twojego chłopaka wziął z jego telefonu Twój numer i wydzwania ? Niestety są ludzie i parapety..

żarty przez telefon?

17 lip 2013 - 22:36:27

Skoro znał imię twojego chłopaka to znaczy, że to ktoś z waszego otoczenia. Póki co nic nie możesz zrobić..

żarty przez telefon?

17 lip 2013 - 22:37:01

hahaha czym się przejmujesz, zaprzątacie sobie głowę głupotami , też kiedyś do mnie jakiś pajac zadzwoniła i zapytał " zakład mięsny??" odpowiedziałam "nieeee" a on " to dlaczego rozmawiam z świnią" hahaha moja mina bezcenna, potem się śmiałam z tego :D ... jakiś down chciał se jaja zrobić z Ciebie, olej to :) są ważniejsze zmartwienia na świecie niż jakiś bez mózg :)

żarty przez telefon?

17 lip 2013 - 22:38:43

OLAC :)

da sobie spokój najlepiej olac :)
ja tez kiedys mialam taka syt ..zadzwoniły do mnie nastki jakies z imprezy ..
Ja ; halo
jakas laska : Czy dodzowniłam sie do zoo ?
Ja (skumalam ,ze cos nie tak wiec specjalnie odburknełam : nie prosze pani do ginekologa
Ona : To czemu po drugiej str siedzi małpa ?
ja : Hymmm ..a czemu po drugiej str siedzi hipopotam ?
Ona : Wole byc hipopotamem niż małpa
Ja l No nie wiem ja tam wolę być szczupła i sprawna niż otyła ;)

Zamilkła i się rozłączyła ;))))

Nooooo ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-17 22:42 przez Consual86.

żarty przez telefon?

17 lip 2013 - 22:42:48

dlatego ja nie odbieram zastrzeżonych :)

zweryfikowana
Posty: 388
Ostrzeżenia: 2/5

żarty przez telefon?

17 lip 2013 - 22:48:37

Cytat
LilliKitou
ja nigdy nie odbieram nr nieznanych...ale jak ktoś znał imię Twojego chłopaka i jszcze pytał o Twojego szefa..a Ty się zastanawiałaś czy się z nim nie spotkać to znaczy,że moze to Twój luby ma jakies podejrzenia co do Ciebie i tego Piotrka i chciał jakoś to sprawdzić....zapytaj swojego chłopaka a jak to nie on, to na przyszłość nie odbieraj zastrzeżonych..


skądże, mój chłopak osobiście zna Piotrka i nigdy by o to mnie nie podejrzewał, poza tym to zupełnie inny glos,a mój chłopak w 2min wczesniej pisał ze mną na FB :)

Cytat
sonia1456
Może jakiś głupkowaty kolega Twojego chłopaka wziął z jego telefonu Twój numer i wydzwania ? Niestety są ludzie i parapety..

możliwe, pisalam to mojemu chlopakowi. nei wiem kto to moze byc.. moze jakas 'była' koleżanka nudzi sie wieczorem i dała koledze zeby sie posmiał .. ajj zleje to! jutro ja sobei porobie zarty z ludzi:)

z tym zakładem miesnym i swinią bajeczne! jutro wypróbuje reakcje ludzi:D

żarty przez telefon?

17 lip 2013 - 22:50:58

Dlatego wlaczylam sobie usluge, dzieki ktorej nie moga dzwonic do mnie nr zastrzezone

żarty przez telefon?

17 lip 2013 - 22:51:29

olej to nic innego nie zrobisz ponieważ to numer zastrzeżony

żarty przez telefon?

17 lip 2013 - 23:56:40

Cytat
ludziorka
Nie odbieraj w takim razie w ogóle telefonów od numerów zastrzeżonych, sam fakt że są zastrzeżone świadczy o tym że osoba po drugiej stronie coś kręci.
Nie zawsze. Ja np. jak zmieniałam tel (przekładałam kartę) to automatycznie mi ustawiało nr zastrzeżony, a ja dzwoniłam, bo niepomyślałam o tym. Zwykle dopiero osoba, z którą gadałam mnie uświadamiała.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KOBIETY LWICE