Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy to aż takie dziwne

14 lip 2013 - 16:54:42

Założyłam wątek o tym w co się ubrać na grilla z okazji moich imienin które organizuje mój chłopak? i oczywiście większość odpowiedzi była że to dziwne, że to ja powinnam zrobić grilla i i zająć się jedzeniem. Czy to aż takie dziwne że to zaproponował? Dla mnie to miły gest a dla was?

zweryfikowana
Posty: 956
Ostrzeżenia: 1/5

Czy to aż takie dziwne

14 lip 2013 - 16:57:49

Dziwne jest to że świętujesz imieniny.

Czy to aż takie dziwne

14 lip 2013 - 16:58:54

Rozpłacz się, bo ktoś wyraził swoje zdanie o które prosiłaś.

Czy to aż takie dziwne

14 lip 2013 - 16:59:12

A rączek nie masz,żeby przygotować samej grilla?

Czy to aż takie dziwne

14 lip 2013 - 16:59:46

w niektórych rejonachi po przekroczeniu pewnego wieku chetniej święetuje się imieniny niż urodziny;)
co do pytania dla mnie to jest jakieś bardzo dziwne, są imprezy niespodzianki z okazji urodzin/imienin, ta nie jest niespodzianką, ale mała różnica:P

Czy to aż takie dziwne

14 lip 2013 - 16:59:52

u nas na Śląsku np nie obchodzi się imienin więc dla mnie też to dziwnie. Ale ubierz się tak jak on lubi i w czym Cię lubi :)

Czy to aż takie dziwne

14 lip 2013 - 17:00:52

Przecież to wasza sprawa, skoro ma możliwości i ochotę, by się zająć grillem, to czemu nie? Odnoszę wrażenie, że niektóre szafiarki nie mają swojego prywatnego życia, skoro czepiają się takich rzeczy...

Czy to aż takie dziwne

14 lip 2013 - 17:01:09

Cytat
Osaaa
A rączek nie masz,żeby przygotować samej grilla?
Ależ ja chętnie bym przygotowała... tylko że do imienin mam jeszcze 2 tygodnie i nawet nie zdąrzyłam pomyśleć o tym... sam mi to zaproponował a raczej oświadczył :)

niezweryfikowana
Posty: 2.022
Ostrzeżenia: 2/5

Czy to aż takie dziwne

14 lip 2013 - 17:01:21

Nie widzę w tym nic dziwnego :) W świętowaniu imienin też nie widzę:) Ja też świętuję:)

Czy to aż takie dziwne

14 lip 2013 - 17:01:44

Nie wiem, ja mam połowę rodziny ze Śląska i wszyscy normalnie obchodzą imieniny.
Ja też obchodzę ale sama organizuję i sama robię.

Ja za to nie bardzo obchodzę rocznice .

Ale znam dużo osób ,które zdecydowanie wolą imieniny niż urodziny.

Czy to aż takie dziwne

14 lip 2013 - 17:02:05

No tak to jest dziwne . Skoro ty je świętujesz to Ty powinnaś zorganizować grilla . Chyba że to jego prezent dla Ciebie , hihi^^

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Czy to aż takie dziwne

14 lip 2013 - 17:02:31

No mi by było mega głupio.... Ręce mam to mogę swoją imprezę sama zrobić,on by mógł co najwyżej pomóc. Chyba żeby to miała być niespodzianka to wiadomo.

Czy to aż takie dziwne

14 lip 2013 - 17:03:05

Ja też nie widzę w tym żadnego problemu ;))Ubierz się ładnie ale jednak na sportowo ;))

Czy to aż takie dziwne

14 lip 2013 - 17:03:35

dla mnie to nie dziwne, skoro dziewczyny szykują imprezę [w raz z jedzonkiem]urodzinową/imieninową swojemu facetowi, to czemu ma nie być odwrotnie?!?!;>
...Niczym się nie przejmuj -gorsze rzeczy wydziwiają kobiety -a to jest w zupełności normalne...z resztą faceci słyną z tego ,że są lepszymi obsługiwaczami grilla ;)))

Czy to aż takie dziwne

14 lip 2013 - 17:04:18

ja w tym nic dziwnego nie widzę.
aczkolwiek wolałabym obchodzić imieniny ze znajomymi albo swoją rodziną a nie z facetem i jego rodziną- takie tylko moje zdanie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Maffashion