Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

Jaki telefon wybrać?

05 maj 2015 - 03:12:47

Zdecydowanie iphone ...choć mam samsunga galaxy S4 (...czekam kiedy zacznie sie coś chrzanić...a mam tak zawsze ,miałam sony,htc...mija okres umowy u operatora i zycie smartfona tez się zaczyna kończyc, sama nie wiem ,moze to ja mam pecha) znajomy ma od kilku lat iphona i nie narzeka , mówi wręcz , ze jak wymieni -to jedynie na nowszy model...

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 6/5

Jaki telefon wybrać?

15 maj 2015 - 07:35:12

A ja na przykład polecam bardzo telefony z systemem Windows Phone. Sama od jakiegoś czasu cieszę się tym modelem Nokii:
[Moderacja - nieopłacona reklama]

I jestem z niej niesamowicie zadowolona. Wygodna,świetnie wykonana oraz w zabawnym kolorze zielonym ( nie jest z wyglądu tak smutna jak inne telefony innych marek).

Poza tym kafle są bardzo intuicyjne oraz wygodne. Telefon chodzi szybciej od androida, o wiele sprawniej przegląda się na nim internet tak wiec na pewno polecam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-15 08:20 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 6/5

Jaki telefon wybrać?

31 maj 2015 - 21:28:36

Ja mam LG już drugi rok i jest ok. Nie mogę narzekać. jedyne co mnie wkurza to mój operator ale myślę, ze niedługo przejdę na <moderacja> link Teelfonia internetowa daje o wiele więcej możliwosci i jest tańsza. Co do telefonu to nigdy nie byłam fanką iphonów i innych "blogerskich" telefonów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-02 09:25 przez moderator.

Jaki telefon wybrać?

08 cze 2015 - 20:23:55

Kieruj się specyfiką, tym czego oczekujesz o telefonu, a nie marką, chyba że dla Cb ważny jest lans. Moi rodzice mają iphony, bateria krótko trzyma to jest pewne, ale są bardzo poręczne i malutkie. Oba po 3 miesiącach poszły do naprawy, jakieś problemy techniczne za sprawą których internet w nich nie działał i coś tam jeszcze. Ja natomiast od wielu lat mam samsungi i zakorzenione pewne nawyki, które sprawiały że szału dostawałam przy iphonie, który dla mnie osobiście jest mniej intuicyjny. Samsungi nie są niezawodne, w zależności od modelu każdy ma jakieś dziwactwa. W galaxy ace wysiadły mi wibracje po dwóch latach, miał za małą pamięć wewnętrzną i ram, co utrudniało korzystanie z aplikacji. Obecnie mam galaxy granda i bardzo pojemną baterię, konkretne wnętrze i wszystko w nim śmiga bez zarzutu, pomijając fakt że lubi gubić zasięg na stałe w środku miasta i nie raczy o tym poinformować, tylko udaje, że wszystko jest w porządku :)

Jaki telefon wybrać?

11 cze 2015 - 20:03:33

Znalazłam fajny sklep ***ą też telefony. Towar jest sprowadzany ale można się dogadać po polsku i płaci się też w złotówkach. Fajnie bo nie mam konta walutowego.

Jaki telefon wybrać?

29 lip 2015 - 15:17:38

Osobiście mam iPhona a w pracy korzystam z samsunga...zdecydowanie polecam iPhone ;)

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 3/5

Jaki telefon wybrać?

03 wrz 2015 - 08:12:56

nie dodam niczego nowego- jesli masz środki- wybierz iphone:)

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki telefon wybrać?

10 wrz 2015 - 16:02:01

hm ja samsungow nie lubie, wiec wygrywa dla mnie iphone natomiast osttanio i tak z powodu zbitej szybki przerzucilam sie na innego androida i jest o wiele szybszy w porownaniu z moim starym iphonem

Jaki telefon wybrać?

29 wrz 2015 - 16:16:18

Iphone.

Jaki telefon wybrać?

27 paź 2015 - 17:29:29

Kruger & matz live 3. Super dane techniczne i tani. Sama posiadanm

Jaki telefon wybrać?

09 gru 2015 - 21:26:33

Samsunga :) Moje dwa ostatnie telefony były właśnie tej marki i sprawowały się znakomicie :) Teraz mam Huaweia - i nie narzekam, ale chyba za wcześnie na wydanie oceny.

Jaki telefon wybrać?

21 sty 2016 - 17:43:31

ja miałam kiedys LG l9 - nie mogłam się przyzwyczaić,
miałam potem Samsunga S3 LTE- świetny telefon, tylko fabrycznie mają wadę - po pewnym czasie psuje się im słuchawka i mikrofon, rozmowy są beznadziejnej jakości i ciągle rozłączało połączenia.
Brat mi teraz na Gwiazdkę kupił Iphona 4s 16Gb- jak dla mnie - REWELACJA. Wcale mnie nie obchodzi, że jest jabłko przereklamowane- poprostu z niego się świetnie pisze i co najważniejsze- rozmawia. I co z tego, że ma mały ekran? Dla mnie to nie problem. Przynamniej zmieści sie w spodniach i jest mały, i lekki. Jesli kiedyś będę wymieniac telefon to tylko na Iphona 5/s lub 6/s.

Mając porównanie z innymi telefonami - uważam, że Iphone(mimo, że przereklamowany) jest najlepszy.

Jaki telefon wybrać?

22 sty 2016 - 11:44:41

Ja mam Infinity 2 LTE i polecam. Tu masz test <moderacja> link



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-02 09:25 przez moderator.

Jaki telefon wybrać?

29 sty 2016 - 13:02:38

z wyglądu to biały

Jaki telefon wybrać?

03 lut 2016 - 10:52:30

za tą cenę można znależć duże lepsze modele parametrowo...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

skutki ?