Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->
niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki telefon wybrać?

08 lut 2017 - 00:18:35

Powiem szczerze, że najchętniej wróciłabym do swojego Sony Ericcsona sprzed kilku lat, z serii Walkman z klapką. Teraz mam Samsunga Galaxy Grand Prime, smartfon jaak smartfon ;) Nie narzekam, ale też nie jestem zachwycona, jak to mi się zdarzało w przypadku starych telefonów, choć doceniam niektóre udogodnienia nowych modeli.

Jaki telefon wybrać?

02 mar 2017 - 14:06:25

przyszedł i na mnie czas, kiedy to trzeba zmienić telefon. :)

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki telefon wybrać?

02 mar 2017 - 14:08:05

Dawne sony ericssony to było coś. Ale może teraz sony xperia m5 ci się spodoba? Bawiłam się nią kilka dni temu (przyjaciółka wzięła w playu) i całkiem przyjemny telefonik

Jaki telefon wybrać?

03 mar 2017 - 11:26:41

Cytat
torbjoern
Dawne sony ericssony to było coś. Ale może teraz sony xperia m5 ci się spodoba? Bawiłam się nią kilka dni temu (przyjaciółka wzięła w playu) i całkiem przyjemny telefonik

pamiętam jak miałam SE K510i! wtedy to był wypas! Na prawdę bardzo mi się wtedy podobał i może nawet teraz mogłabym się nim pobawić.
co do M5, to wydaje się, że ma świetny aparat i ogólnie parametry całkiem niezłe. w jakiej cenie jest w play?

Jaki telefon wybrać?

06 mar 2017 - 14:45:58

m5? no nie wydaje mi się, żeby sony robił tym modelem szał

Jaki telefon wybrać?

07 mar 2017 - 12:12:43

a sprawdzałaś go?

Jaki telefon wybrać?

08 mar 2017 - 12:11:08

tak, można powiedzieć, że go testowałam. jest naprawdę bardzo średni. ale to też kwestia indywidualna, każdy ma inne wymagania

Jaki telefon wybrać?

09 mar 2017 - 10:55:03

porównwałam na komórkomacie z jednym z modeli huawei... p9 chyba. no i całkiem dobrze to wygląda

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki telefon wybrać?

13 mar 2017 - 12:29:14

ale kłótnia się zrobiła

Jaki telefon wybrać?

15 mar 2017 - 11:38:07

żadna kłótnia - zwykła wymiana zdań :)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki telefon wybrać?

29 mar 2017 - 23:55:32

Według mnie warto zapytać o to jakiegoś specjalistę...

Jaki telefon wybrać?

30 mar 2017 - 00:59:21

Widze, ze tutaj wiekszosc nie ma pojęcia o telefonach. Jak można polecić telefon bo miało się go kilka dni? Opinie o telefonach powinno się wystawiać po conajmniej pół roku. Pamiętajmy też o tym, że nie wygląd ma znaczenie a paramtery. Każdemu do czegoś innego jest potrzebny. Większość nie używa nawet telefonu tylko bardziej do "szpanu" im większy tym lepiej (dla nich), a inni dla aparatu i prostych apek jak fb,messenger,snapchat etc. Jak chce ktoś kupić nie powinien przede wszystkim pytać się o to na forum gdzie większość jest kobiet i się nie zna (nawet jak wydaje się jej że sie zna ) :D


Ggdy ten post powstał był 2013 r na tamten rok każdy był dobry. Każdy pod swoim względem był dobry. Teraz był wybrała iphone 4 dla apratu ( najczystsze robi z wybranych 3), duos dla kogoś kto potrzebuje dwie karty więc tylko ten wybó z tych. Samsung na drugim miejscu bym wybrała. Za mało ramu. Iphone 4 tak nie scina jak on :)




Na 2017r. Jako nowy to juz parametrami nie różnią się wiele. Więc jak chce sie nowy kupic miedzy 500-1000 to już w tej kwocie nic gorszego co ma mniej jak : 2 gb ram, aparat 13mpx, android 5.0 etc. Jak do 500 uzywany lub nowy to ram 1-2 gb (nie mniej ) aparat 8mpx

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki telefon wybrać?

04 kwi 2017 - 12:49:35

Jeśli chodzi o telefony to polecam telefony samsung - mają naprawdę dobre tzw high-end, cenowo też wychodzą nieźle. Jeśli chodzi o te słabsze to ... różnie : D Sprawdź sobie ofertę Play, bo ja stamtąd mam telefon (S5)

Jaki telefon wybrać?

10 kwi 2017 - 01:33:52

właśnie zepsuł mi się mój kochany telefonik;/ Samsung galaxy note 4 wziełam go na raty w tym miesiącu miałam ostatnią ratę zapłacić ale pech;/ sądzicie , że opłaca się go naprawić wylał się wyświetlacz

Jaki telefon wybrać?

18 kwi 2017 - 21:55:45

Szanowne Panie, polecam Wam zaznajomić się z nową marką na rynku. XIAOMI to chińskie telefony ale podbijają rynek niesamowicie (bardzo dobre parametry techniczne, dobra bateria, fajny wygląd i naprawdę dobre ceny - parametry dużo lepsze niż Samsungi czy HTC a cena rzędu 600 zł !). Obecnie można już je kupić w różnych sklepach, mają normalną gwarancję i serwis w PL, tylko uważajcie na jednym z portali alle... bo można sobie zamówić telefon wprost z Chin i termin oczekiwania mega długi (około miesiąca). Jeżeli macie jakieś pytania, pytajcie :) !



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-18 21:57 przez Pablito82.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przesyłki kurierskie