Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 8 9 10 -->

ZŁOŚLIWOŚĆ Sephora!

30 cze 2013 - 11:28:10

Cześć dziewczyny :) spotkałyście się kiedyś z niemiłym potraktowaniem was w Sephorze lub Douglasie? Ubzduralam sobie, że potrzebuje czerwonej pomadki, nie było nigdzie takiego koloru jakiego oczekiwałam (nawet w Inglocie :( ) więc poszłam do Sephory, pomyślałam że i tak codziennie nie będę używała jej więc mogę przeznaczyć na nią dużo i cieszyć się markową pomadka, na którą nie byłoby mnie stać gdyby nie dofinansowanie mamy przez urodziny :) wchodzę do Sephory i widzę od razu że zaczyna dziwnie patrzeć na mnie ochroniarz, tak jakbym miała coś ukraść !! Zignorowalam to... podchodzi do mnie facet który pracuje tam, musze przyznać przystojny, i pyta w czym pomoc, więc powiedzialam ze potrzebuje czerwonej pomadki, określiłam ja jako krwista i neonowa by lepiej załapał o jaki kolor mi chodzi, odeslal mnie do swojej koleżanki pracowniczki Sephory, bo przyszła jego koleżanka z którą DOSLOWNIE stal i obgadywal ludzi :o opisalam wiec ponownie o co mi chodzi i ta pani ba prawdę starała sie mi pomoc, po chwili słyszę na cala drogerie CZY ZNALAZLAS JUŻ KRWISTA OJ PRZEPRASZAM NEONOWA POMADKE DLA PANI KTORA STOI OBOK CIEBIE? I ironicznie się uśmiechał. Po prostu zawrzalo we mnie i spytałam go, czy nie mógłby kulturalnie podejść i i to zapytać on się tylko zasmial i dalej gadał z koleżanką. NO TRZYMAJCIE MNIE. Chamstwo i jeszcze raz chamstwo, Drogie koleżanki :(

ZŁOŚLIWOŚĆ Sephora!

30 cze 2013 - 11:32:09

Haha, moze jakos podejrzanie wygladalas?:D chciaz teraz tak wszedzie

ZŁOŚLIWOŚĆ Sephora!

30 cze 2013 - 11:33:27

Mysle że nie, wysoka blondynka, akurat na biało byłam ubrana, marynarka ect wiec to raczej nie to haha ;)

ZŁOŚLIWOŚĆ Sephora!

30 cze 2013 - 11:33:49

bezczelnosć , mogłas isć do kierownika sklepu , na skargę ja bym takiego zachowania nie darmowała, zero kultury!

niezweryfikowana
Posty: 141
Ostrzeżenia: 3/5

ZŁOŚLIWOŚĆ Sephora!

30 cze 2013 - 11:34:07

Ale <moderacja> ,powinnas zgłosić takie zachowanie.A pilnować to pilnują wszędzie ,wiesz ochroniarz musi mieć zajecie i tak ma nuda prace.Na ochroniarzy ida nieudacznicy i staruchy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-30 13:46 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 728
Ostrzeżenia: 3/5

ZŁOŚLIWOŚĆ Sephora!

30 cze 2013 - 11:34:07

hehe no niestety;d ale na chamstwo trzeba chamstwem;P
i kupiłaś tą pomadkę w Sephorze?

ZŁOŚLIWOŚĆ Sephora!

30 cze 2013 - 11:34:37

Rozumiem że zrezygnowałaś z zakupów :)

ZŁOŚLIWOŚĆ Sephora!

30 cze 2013 - 11:37:08

Jak idę na większe zakupy i się poprostu ogarnę, ubiorę, makijaż, fryzurka to lecą i w czym pomóć, może to, może tamto. W d. uprzejme.
Ostatnio poszłam w dresie i najaczach, po joggingu, akrat chciałam dokupić mój ukochany tusz, wchodzę do douglasa a tam jak na jakiegoś złodzieja. Co z tego, że bułam w dresie, nie szpilkach i kitce zamiast sukienczce i pięknie wywiniętych lokach? Chamstwo! Szpiegowali mnie aż mi się śmiać chciało.

To zależy od tego jak się ubierzesz. Jak pójde z moją mamą to już napewno się krzywo nie spojrzą tylko czekają żeby wszytsko podliczyć. Niestety :)

ZŁOŚLIWOŚĆ Sephora!

30 cze 2013 - 11:37:16

i w sephorze sobie na takie zachowanie pozwolili? zauważyłam w Silesii i Ktowicach, że im nawet nie wolno ze sobą rozmowiać, jak mają choć jednego klienta na sklepie 0_o Osobiście przywykłam do pisania skarg zwłaszcza na służbę zdrowia, więc nie byłoby dla mnie nic nowego i podejść do takiego babsztyla i porposić o rozmowę z kierownikiem bądź namiary na niego, dosłownie przy nich pisząc skargę.

ZŁOŚLIWOŚĆ Sephora!

30 cze 2013 - 11:37:25

Ja bym yo gdzies zglosila :P

ZŁOŚLIWOŚĆ Sephora!

30 cze 2013 - 11:38:15

Oczywiście wyszłam z Sephory... no ludzie byłam w szoku na prawdę ze można tak traktować ludzi, tym bardziej że nie wyglądam na podejrzanie wyglądającą osobę ( tak myślę haha ) lub na nastolatke która przyszła pomalowac się drogimi kosmetykami ;<
Źle zrobiłam, powinnam rozmawiać z kierownikiem i napisać skargę ! Dzięki dziewczyny... słyszałam tez ze to nue pierwsze takie zachowanie w białostockiej Sephorze... :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-30 11:40 przez Wikusia27.

ZŁOŚLIWOŚĆ Sephora!

30 cze 2013 - 11:39:33

Zgdadzam sie z tobą Wikusia . Ja równiez miałam przykre doswiadczenie . Byłam z córka w sephorze , od samego wejścia zaczał za nami chodzic ochroniarz po sklepie. Czułam się tak okropnie , ze juz nie miałam ochoty niczego oglądac . Nie mam ochoty juz do tych sklepów chodzić . Ostatnio weszłam z mężem no i oczywiście ta sama sytuacja . Chodza za człowiekiem krok w krok . Chcieliśmy wybrać sobie jakies perfumy i nie dało rady . Od samego wejścia najpierw ochroniarz a później pani za nami chodziła i wciąz pytała czy w czymś pomóc . Przez takie postepowanie tracca klientow . JA JUZ TAM NIE PÓJDE !!!

ZŁOŚLIWOŚĆ Sephora!

30 cze 2013 - 11:44:34

Dlatego ja teraz kupuję wyłącznie w Marionnaud i moją mamuśkę też odzwyczajam od Douglasa. Świetne dziewczyny tam pracują, zawsze uśmiechnięte, pomocne, nigdy się na mnie krzywo spojrzały.

ZŁOŚLIWOŚĆ Sephora!

30 cze 2013 - 11:44:43

MASAKRA po prostu. Patrze że w całej Polsce tak jest ;o straszne jest to, ze gdy dość często bywam w Londynie u taty gdzie pracuje, gdy zaszłam np do Harrod'sa to te sprzedawczynie brzydko mówiąc wejdą nawet w pupe by pomóc i doradzić, a o takim zachowaniu nie ma mowy nawet :O

ZŁOŚLIWOŚĆ Sephora!

30 cze 2013 - 11:47:00

Ja raz weszłam do Douglasa i czułam się tam obserwowana jakbym miała zamiar coś ukraść. Z moim wyglądem było wszystko ok więc nie wiem skąd taka reakcja pracowników tego sklepu. Może im się wydaję że pracując w Douglasie złapali przysłowiowo "pana boga za nogi". Nie wiem skąd się bierze taka arogancja i chamstwo wśród ekspedientek/ekspedientów tej drogerii. Zamiast zjednywać sobie klientów to ich odstraszają...nie rozumiem takiej polityki :)w każdym razie nie lubię tam robić zakupów.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zalando