Obecnie rozmawiamy o:

podłoga żywiczna

gorący temat

Pediatra Kielce

dzisiaj o 9:45

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 9:42

Budowa domu

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Porywacz

30 cze 2013 - 13:50:53

Cytat
0ldkicz
Cytat
niXeee
Cytat
siemanoopezet
''ciało 4-letniego chłopczyka lecz bez wnętrzności ..'' matko święta !!! Co tu się wyrabia. takiego to tylko powiesić. Jak tak można zrobić dla dziecka !
nie słyszałam o tym, ale mam nadzieję, że go złapią i będzie siedział aż do usranej śmierci za takie czyny !!

ja nie wiem co z tym światem się dzieje. ja wczoraj czytałam o tym chłopczyku z Cieszyna na wp (sprawa z przed 3 lat) dziecko konało w katuszach 3 dni bo mialo pekniete jelito bo ojciec tak mu wpiep... wyobrazacie sobie 2 letnie dziecko? płakałam jak to czytalam... takich ludzi tonie wiem zesłac na kare smierci albo utworzyc jakis obóz zagłady dla nich bo to sie w głowie nie miesci, moze nie powinnam tak pisac...



a i tak pewnie dostanie wyrok śmiechu warty, albo coś innego..


dozywocie jemu i matce grozi bo tez byla w to zamieszana jeszcze skurw... przez 2 lata na niezyjace dziecko brali z mopsu zasiłek. i co to za wyrok? dziecku zycia nie zwróci...

Porywacz

30 cze 2013 - 13:51:43

Nie słyszałam nic o tym ;o

Porywacz

30 cze 2013 - 13:52:20

To u mnie tez jakis czas temu rzekomo jezdzila stara ruska karetka i znaleziono kilka cial bez narzadow. Takie tam historyjki bez pokrycia z rzeczywistoscia.

Ale czasami jest tez tak, ze zbrodnie zamiatane sa pod dywan. Mieszkam w malutkim miescie i w jedynym klubie tutaj ktos dal cos dwom dziewczynom, zgwalcil, a one zostaly znalezione nieprzytomne w lazience rano przez sprzataczke. Nie zglosily sprawy na policje, bo sie wstydzily i tak oto prawie nikt sie o tym nie dowiedzial.

Porywacz

30 cze 2013 - 13:55:51

dziwne nie podajaa tak ważnej informacji w żadnym portalu informacyjnym internet np. nie słysząłam też o tym w Tv a trabili by wiecej jak o tych falszywych alarmach. Chyba ploteczke puszczasz kochana :)

Porywacz

30 cze 2013 - 14:04:34

A ja wierze.policja specjalnie o tym nie mowi.mojej mamy kolezanki maz sam sie o tym przekonal jak bym w ikei i caly market zamknieto bo porwali tam dziecko a znalezli je w lazience juz ogolone.

Porywacz

30 cze 2013 - 14:22:18

Cytat
darraa15
A ja wierze.policja specjalnie o tym nie mowi.mojej mamy kolezanki maz sam sie o tym przekonal jak bym w ikei i caly market zamknieto bo porwali tam dziecko a znalezli je w lazience juz ogolone.
Poczekaj, zgadnę: ogolone, przebrane i uśpione? Dobrze, że mówisz, bo jeszcze nigdy nie słyszałam tej historii.

Porywacz

30 cze 2013 - 14:31:46

Cytat
darraa15
A ja wierze.policja specjalnie o tym nie mowi.mojej mamy kolezanki maz sam sie o tym przekonal jak bym w ikei i caly market zamknieto bo porwali tam dziecko a znalezli je w lazience juz ogolone.

No u nas w Bydgoszczy krążyla ta sama historia , że ktos w Focusie porwał dziecko , wiec zamknęli focusa a dziecko znaleźli w lazience z ogolona glowa .
Widze , że te historie krażą po całym kraju .

Porywacz

30 cze 2013 - 14:37:01

Urban legend.

Porywacz

30 cze 2013 - 14:38:50

u mnie na podkarpaciu, w okolicach Rzeszowa od stycznia do maja znaleziono 8 ciał bez narządów...i to wszystkie osoby do 25roku życia.. masakra.

Porywacz

30 cze 2013 - 14:39:31

Cytat
olusiaXx
Cześć dziewczyny słyszałyście o porywaczu w kujawsko pomorskim ? Zaczął od Bydgoszczy i jest coraz bliżej Żnina i Inowrocławia. strasznie sie boje wychodzić na dwór gdziekolwiek.. W radiu nadają również o tym.. Czytałam w internecie znaleziono ciało 4-letniego chłopczyka lecz bez wnętrzności .. Wiecie coś?

Nie slyszalam.

Wydaje mi sie, ze to plota.

Sama mam 4 letniego synka i jesli bylabym na miejscu tej matki (zakladajac, ze taka historia mialaby miejsce) znalazlabym tego zwyrodnialca i nie miala litosci. Byloby mi juz wszystko jedno.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-30 14:41 przez ChuuupaChups.

Porywacz

30 cze 2013 - 14:43:29

Zuosnica nie ogolone jedni robia sobie z tego zwale drudzy biora na powaznie tak jak niektorzy wierza w duchy inni nie.to akurat bylo naprawde i mowila o tyn osoba ktora znalazla sie w takiej sytuacji

Porywacz

30 cze 2013 - 14:51:54

w poznaniu na osiedlowym parkingu stały 4karetki stare karetki pogotowia ktore dawno nie jeździli ratownicy medyczni,faktycznie okazało się ze jeździli co weekend po centrach handlowych,uprowadzali dzieci które nie były pilnowane przez rodziców,wycinali nerki zszywali porzucali dzieciaki w jakiś parkach,na szczęście dzieci żyły...ta szajka ludzi która zajmowała się nie legalna sprzedażą nerek działała na zamówienie ludzi którzy czekali latami za przeszczepem,mało tego to ludzie którzy sami byli lekarzami z wieloletnim stażem pracy !!!

Porywacz

30 cze 2013 - 14:58:36

Cytat
darraa15
Zuosnica nie ogolone jedni robia sobie z tego zwale drudzy biora na powaznie tak jak niektorzy wierza w duchy inni nie.to akurat bylo naprawde i mowila o tyn osoba ktora znalazla sie w takiej sytuacji
A Ty łykasz wszystko jak młody pelikan.
Całkiem przypadkiem ta sama sytuacja miała miejsce w Szczecinie: http://szczecinblog.pl/2010/szczecinska-urban-legend/ , http://dziecko-info.rodzice.pl/archive/index.php/t-194416.html Warszawie i Poznaniu, http://wielodzietni.org/discussion/9530/uwaga-porywaja-dzieci/p1 Krakowie i prawdopodobnie wielu innych polskich miastach. Coincidence? I don't think so.

Porywacz

30 cze 2013 - 15:01:06

Nie skomentuje tego;)

Porywacz

30 cze 2013 - 15:08:03

Cytat
0ldkicz
Cytat
niXeee
Cytat
siemanoopezet
''ciało 4-letniego chłopczyka lecz bez wnętrzności ..'' matko święta !!! Co tu się wyrabia. takiego to tylko powiesić. Jak tak można zrobić dla dziecka !
nie słyszałam o tym, ale mam nadzieję, że go złapią i będzie siedział aż do usranej śmierci za takie czyny !!

ja nie wiem co z tym światem się dzieje. ja wczoraj czytałam o tym chłopczyku z Cieszyna na wp (sprawa z przed 3 lat) dziecko konało w katuszach 3 dni bo mialo pekniete jelito bo ojciec tak mu wpiep... wyobrazacie sobie 2 letnie dziecko? płakałam jak to czytalam... takich ludzi tonie wiem zesłac na kare smierci albo utworzyc jakis obóz zagłady dla nich bo to sie w głowie nie miesci, moze nie powinnam tak pisac...

a i tak pewnie dostanie wyrok śmiechu warty, albo coś innego..

Te stawy, gdzie znaleźli chłopczyka są bardzo niedaleko mnie, codziennie obok nich przejeżdzałam w drodze do pracy. Coś okropnego, jakim trzeba być człowiekiem, żeby coś takiego zrobić, w dodatku tak ukartować, tuszować wszystko- totalne zepsucie. Powinno im się zrobić dokładnie to samo :(
A co wycinania organów to na pewno jest wiele miejskich legend, ale takie rzeczy dzieją się naprawdę... przecież co chwila są jakieś zaginięcia. I jak myślicie co się z takimi ludźmi dzieje? Ktoś, kto ma pieniądze może dzisiaj wszystko i jest bezkarny, takie sprawy zawsze będą tuszowane a my nigdy nie będziemy znać prawdy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

proszę o pomoc!!