Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

polecany dentysta

42 minut temu

elektryka sklep

48 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Porywacz

30 cze 2013 - 11:15:46

Cześć dziewczyny słyszałyście o porywaczu w kujawsko pomorskim ? Zaczął od Bydgoszczy i jest coraz bliżej Żnina i Inowrocławia. strasznie sie boje wychodzić na dwór gdziekolwiek.. W radiu nadają również o tym.. Czytałam w internecie znaleziono ciało 4-letniego chłopczyka lecz bez wnętrzności .. Wiecie coś?

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Porywacz

30 cze 2013 - 11:17:32

łoooo matko :/ ja na całe szczescie dolny slask..ale chetnie poczytam

Porywacz

30 cze 2013 - 11:20:20

Nie slyszalam :( na szczescie nie moja okolica

Porywacz

30 cze 2013 - 11:21:19

''ciało 4-letniego chłopczyka lecz bez wnętrzności ..'' matko święta !!! Co tu się wyrabia. takiego to tylko powiesić. Jak tak można zrobić dla dziecka !
nie słyszałam o tym, ale mam nadzieję, że go złapią i będzie siedział aż do usranej śmierci za takie czyny !!

Porywacz

30 cze 2013 - 11:21:57

A może to jakaś bajka by kobity bez facetów nie wychodziły.

Porywacz

30 cze 2013 - 11:22:01

Dobrze, że mowisz, bo jestem z okolic(!), a nic nie słyszałam!

Porywacz

30 cze 2013 - 11:23:15

W tej okolicy już była chyba rok temu taka sytuacja jezdził jakiś facet czarnym Jeepem i cały czas zmieniał rejestracje samochodowe i peruki .. Jezdzil i gonił nastolatki nawet pod ich dom podjezdzał.. i znowu zaczał i akurat we wakacje co za gn.j
Dlatego dodałam ten wątek by pilnować swoich maluszków..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-30 11:24 przez olusiaXx.

Porywacz

30 cze 2013 - 11:25:23

Cytat
olusiaXx
W tej okolicy już była chyba rok temu taka sytuacja jezdził jakiś facet czarnym Jeepem i cały czas zmieniał rejestracje samochodowe i peruki .. Jezdzil i gonił nastolatki nawet pod ich dom podjezdzał.. i znowu zaczał i akurat we wakacje co za gn.j
W zeszłym roku w moim mieście grasował gwałciciel. Siedział z lasach i laskach i parkach. W biały dzień strach z domu było wyjść.

Porywacz

30 cze 2013 - 11:28:25

dobrze ze mieszkam juz za granica, ale pochodze z Bydgoszczy, uprzedze rodzine.

Porywacz

30 cze 2013 - 11:29:17

Pewnie porywa te osoby dla organów i sprzedaje je potem na czarnym rynku, może nawet mają całą szajkę !

Porywacz

30 cze 2013 - 11:29:30

Cytat
young_girl
Dobrze, że mowisz, bo jestem z okolic(!), a nic nie słyszałam!

Porywacz

30 cze 2013 - 11:29:41

Cytat
olusiaXx
W tej okolicy już była chyba rok temu taka sytuacja jezdził jakiś facet czarnym Jeepem i cały czas zmieniał rejestracje samochodowe i peruki .. Jezdzil i gonił nastolatki nawet pod ich dom podjezdzał.. i znowu zaczał i akurat we wakacje co za gn.j
Dlatego dodałam ten wątek by pilnować swoich maluszków..

kolejna historyjka czy działo sie tak naprawdę?


ps. nawet w dzien? oO

Porywacz

30 cze 2013 - 11:30:44

W mojej okolicy też kilka lat temu znaleziono kilka zwłok, w różnych miejscach, głównie w lesie, bez nerek i innych narządów, i jakoś ucichło w ciągu nawet nie miesiąca. Policja nie lubi jak takie informacje wychodzą na jaw.

Porywacz

30 cze 2013 - 11:30:44

Cytat
young_girl
Dobrze, że mowisz, bo jestem z okolic(!), a nic nie słyszałam!

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.361

Porywacz

30 cze 2013 - 11:31:22

Nic nie słyszłam a jestem z terenu. W radiu też nic nie mówili. Skąd masz takie info?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ZŁOŚLIWOŚĆ Sephora!