Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

trudna sytuacja

23 cze 2013 - 21:24:14

...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-27 21:25 przez cookies111.

trudna sytuacja

23 cze 2013 - 21:30:33

mów wprost to co o ich zachowaniu myślisz i tyle. nic się nie zmieni bez tego.
miałam podobną sytuację. jestem w Twoim wieku dokładnie, też po maturze i też dotarło do mnie jak mną rodzina manipuluje... przypłaciłam to niestety ciężką depresją, chociaż nie tylko to ją wywołało, ale w dużym stopniu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-23 21:33 przez joker71.

trudna sytuacja

23 cze 2013 - 21:32:50

jeśli masz problem w wyłożeniem im tego wprost. to może na początek spróbuj tylko z siostrą porozmawiać. innego wyjścia nie widzę

trudna sytuacja

23 cze 2013 - 21:34:35

ja tam bym szwagrowi nie ustępowała, bo niby z jakiej racji? podejdź do sprawy z dystansem, nie przejmuj się i żyj sobie spokojnie, bo inaczej się załamiesz.

trudna sytuacja

23 cze 2013 - 21:39:00

może Twojej mamie byłoby łatwiej porozmawiac z siostrą,skoro wasze relacje nie są najlepsze.Jednak między siostrami powinno być inaczej-powinnyście być zżyte i być przyjaciółkami , a nie tak jak jest u was.

trudna sytuacja

23 cze 2013 - 21:39:31

Cytat
beatrx
ja tam bym szwagrowi nie ustępowała, bo niby z jakiej racji? podejdź do sprawy z dystansem, nie przejmuj się i żyj sobie spokojnie, bo inaczej się załamiesz.
wiesz byłam już na kilku spotkaniach z psychologiem ale nic nie pomogły. Mam taki żal do nich, bo wiem, że duży wpływ na mije samopoczucie na mnie mają oni
Cytat
mojmarek
może Twojej mamie byłoby łatwiej porozmawiac z siostrą,skoro wasze relacje nie są najlepsze.Jednak między siostrami powinno być inaczej-powinnyście być zżyte i być przyjaciółkami , a nie tak jak jest u was.
dlatego jest mi tak bardzo przykro, bo ja nie mogę na nią liczyć. Ona ma mnie ciągle za gówniarza i uważa, że ona ma już inne życie i inne problemy, a nie takie pierdoły jak moje.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-23 21:40 przez cookies111.

trudna sytuacja

23 cze 2013 - 21:40:05

Cytat
beatrx
ja tam bym szwagrowi nie ustępowała, bo niby z jakiej racji? podejdź do sprawy z dystansem, nie przejmuj się i żyj sobie spokojnie, bo inaczej się załamiesz.

bardziej twój dom niż szwagra: )co na to twoi rodzice ?Długo potrwa budowa ich domu ?

trudna sytuacja

23 cze 2013 - 21:40:06

eh nie lubię takich ludzi, tym bardziej z tym mizdrzeniem się do siebie ;/ dla mnie to trochę niesmaczne, tym bardziej np przy rodzicach... Nie widzę innego wyjścia jak im wszystko dosadnie wygarnąć

trudna sytuacja

23 cze 2013 - 21:42:43

Cytat
cookies111
wiesz byłam już na kilku spotkaniach z psychologiem ale nic nie pomogły. Mam taki żal do nich, bo wiem, że duży wpływ na mije samopoczucie na mnie mają oni
ja nie mówię o psychologu, tylko sama musisz dojrzeć do tego, zeby ich ignorować.

trudna sytuacja

23 cze 2013 - 21:43:12

Cytat
eduski933
Cytat
beatrx
ja tam bym szwagrowi nie ustępowała, bo niby z jakiej racji? podejdź do sprawy z dystansem, nie przejmuj się i żyj sobie spokojnie, bo inaczej się załamiesz.

bardziej twój dom niż szwagra: )co na to twoi rodzice ?Długo potrwa budowa ich domu ?
budowa trwa juz trzy lata, jest dach są okna, teraz elektrykę zakładają. Myślałam że może jeszcze koło roku, bo jeszcze tylko podłogi, woda i wykończenie a oni ostatnio mówią że nie wiedzą czy w trzy lata się wyrobią... Ja od października wyprowadzam się na studia, ale chciałabym móc wracać do spokojnego domu a teraz myslę, że w ogole nie będę.

trudna sytuacja

23 cze 2013 - 21:43:13

mam deja vu, albo już pisałaś kiedyś wątek o tym ; )

trudna sytuacja

23 cze 2013 - 21:44:02

Cytat
beatrx
Cytat
cookies111
wiesz byłam już na kilku spotkaniach z psychologiem ale nic nie pomogły. Mam taki żal do nich, bo wiem, że duży wpływ na mije samopoczucie na mnie mają oni
ja nie mówię o psychologu, tylko sama musisz dojrzeć do tego, zeby ich ignorować.
wiesz ignorowałam ich przez 3 lata a teraz to już trochę za długi i nie daję rady
Cytat
LuxLuxBaby
mam deja vu, albo już pisałaś kiedyś wątek o tym ; )
jestem tu od niedawna, ale być może nie jestem sama z takim problemem a to trochę pocieszające:)
Cytat
zambezi
eh nie lubię takich ludzi, tym bardziej z tym mizdrzeniem się do siebie ;/ dla mnie to trochę niesmaczne, tym bardziej np przy rodzicach... Nie widzę innego wyjścia jak im wszystko dosadnie wygarnąć
no właśnie to mizdrzenie jest najgorsze bo już odrzuca ile można. Chociaż zachowywaliby się przy innych ale nie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-23 21:46 przez cookies111.

trudna sytuacja

23 cze 2013 - 21:52:44

Cytat
LuxLuxBaby
mam deja vu, albo już pisałaś kiedyś wątek o tym ; )

Faktycznie kilka mc temu ktoś miał praktycznie identyczny problem. Tak samo dziewczyna pisała ze ma ok 19 lat jest przed matura, ze siostra jest w ciazy. I tak samo pisala ze ma pokoj obok siostry i szwagra i wszystko slyszy. Tak samo to ze budowali dom i dlatego mieszkaja jeszcze z rodzicami. Problem byl identyczny jak ten. Dlatego miałam wrazenie ze wątek zalozyla ta sama osoba bo tez sie radzila co ma zrobic w takiej sytuacji bo nie potrafi im zwrocic uwage.

trudna sytuacja

24 cze 2013 - 12:55:19

Cytat
cookies111
wiesz ignorowałam ich przez 3 lata a teraz to już trochę za długi i nie daję rady
to podejdź do tego z humorem. wyobraź sobie, że np. oglądasz discovery jak na nich patrzysz, skojarz to sobie z programem przyrodniczym i jak im parskniesz śmiechem parę razy to może się ogarną;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PORTFEL PEPCO