Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co zrobic z takimi Szafiarkami !!??

24 maj 2013 - 17:34:43

Hej nie wiedzialam gdzie napisac. Mam taka sytuacje . Wymienilam sie z szafowiczka na buty a ja jej wyslalam ttregginsy napisane w opisie bylo tak "mam na wymiane piekne tregginsy rozmiar 40 ale ja nosze M i sa idealne zreszta na dole podane sa wymiary . na gumce . kolor niebieski nie sprane w bardzo dobrym stanie moglabym powiedziec idealnym . chetnie wymienie sie za cos co wpadnie mi w oko oto wymiary na plasko bez rozciagania
pas 34
dl calkowita 92
nogawka na dole 12"
oczywiscie zdjecia na sobie wszystko pieknie pani miala mi wyslac buciki daje linka http://szafa.pl/c14192099-szpilki-czerwona-podeszwa.html . przychodza a przód malowany jest markerem czy jakas farba z tylu jakies dwie domalowane plamki i pisze mi ze cytuje "mialam paniz djecia robione bucikow z kazdej strony miala pani roione zdjecia z bliska i bylo widac na nim wszytsko nawet zdj obcasa bylo a po 2 pani sie nawet o nic nie zapytala a po zdj widac to" aaa i zarzucila mi ze to nie typowe M majac wymiary . Co ja mam zrobic w takiej sytuacji

Co zrobic z takimi Szafiarkami !!??

24 maj 2013 - 17:35:52

i kolejny taki wątek

Co zrobic z takimi Szafiarkami !!??

24 maj 2013 - 17:40:13

O masakra, współczuję. Porażka jakaś.

Co zrobic z takimi Szafiarkami !!??

24 maj 2013 - 17:43:07

same oszustki a raczej krętaczki

Co zrobic z takimi Szafiarkami !!??

24 maj 2013 - 17:43:14

oj no pierwsza Ty taka poszkodowana.

chcesz wiedzieć, co zrobić w tej sytuacji? przejrzyj Ploteczki.

Co zrobic z takimi Szafiarkami !!??

24 maj 2013 - 17:55:03

no ale jak ja wchodzę na ofertę tych butów to od razu widać , ze czubki samemu są jakoś malowane czy robione - nie są równo nawet zrobione.

Tyłu żadnego z bucika nie widać .

Co zrobic z takimi Szafiarkami !!??

24 maj 2013 - 17:56:12

kolejna krętaczka na szafie ,ja nie wiem czy bym wpadła na to by zastanawiac sie czy noski są domalowane czy tez nie :/predzej bym pomyslała ,że to wina aparatu.

Co zrobic z takimi Szafiarkami !!??

24 maj 2013 - 17:59:11

Cytat
xxRoSeSxx
no ale jak ja wchodzę na ofertę tych butów to od razu widać , ze czubki samemu są jakoś malowane czy robione - nie są równo nawet zrobione.

Tyłu żadnego z bucika nie widać .

Co zrobic z takimi Szafiarkami !!??

24 maj 2013 - 17:59:31

no ale przecież na tych zdjęciach widać że one są pomalowane "od reki" markerem.......

Co zrobic z takimi Szafiarkami !!??

24 maj 2013 - 17:59:51

Nie możecie załatwiać takich sporów między sobą? Zgłoś ją do adminów a jak nie to na policję.

Co zrobic z takimi Szafiarkami !!??

24 maj 2013 - 18:04:35

dlatego nie wymieniam sie na szafie

Co zrobic z takimi Szafiarkami !!??

24 maj 2013 - 18:05:30

na drugi raz uwazniej sie przyglądaj ty już nic nie zrobisz z tym wykiwała cie przezyjezsz

Co zrobic z takimi Szafiarkami !!??

24 maj 2013 - 18:09:27

ale to widać że przód byl czymś pomalowany ;//

zweryfikowana
Posty: 1.008
Ostrzeżenia: 1/5

Co zrobic z takimi Szafiarkami !!??

24 maj 2013 - 18:09:40

Niestety ale tez ostatnio zostałam oszukana przeprowadzając tu wymianę, ja wysłałam nowa koszule z New Yorkera a dostałam szara poplamiona za duza kurtke, miało byc xxs, biała i bez wad, administracja nic nie widzi na moich zdjeciach wiec mi nie pomoze ;/ jedyne co moge to podaj chetnym jej nick

Co zrobic z takimi Szafiarkami !!??

24 maj 2013 - 18:10:58

przecież to widać, że czub jest pomalowany.. i to krzywo na dodatek

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DOBRA rzecz na Szafie :)