Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co dalej robić prosze o pomoc

17 maj 2013 - 15:47:02

od przedwczoraj mam wakacje.i nie wiem co mam dalej robić.nienawidze swojego zycia.niby mam znajomych, przyjaciol,chodze czesto na imprezy ale czegos mi brauje.mam wrazenie ze nie robie nic waznego a w tym czasie powinnam juz robic cos co bedzie miałao wpływ na moje życie.moje życie jest strasznie nudne,mieszkam w warszawie i zupełnie nie ma tu nic do roboty...chciałabym wyjechać za granicę i zacząć wszystko od nowa...co mam zrobić?chce żeby moje życie było ciekasze.ciagle stram sie robić coś nowego...ale dla mnie to za mało.i jak mam wyorzytac te wakacje?zeby nie myslec cały czas ze marnuje sobie życie.w tej chwili nie mam żadnego celu w życiu...i nie wiem juz co robić.zawsze miałam chociaz ta szkołe,potem mature a teraz juz nic

co dalej robić prosze o pomoc

17 maj 2013 - 15:50:44

Iść do pracy, na jakiś wolontariat? W Warszawie na pewno jest mnóstwo propozycji .

co dalej robić prosze o pomoc

17 maj 2013 - 15:52:43

może iśc do pracy albo na studia? Luzie z reguły tak robią, żeby mieć cel w życiu..

co dalej robić prosze o pomoc

17 maj 2013 - 15:54:31

mówisz że w Warszawie się nudzisz, a co mają powiedzieć ludzie mieszkający w takim Elblążkowie ? Tutaj to dopiero nie ma co robić...

co dalej robić prosze o pomoc

17 maj 2013 - 15:54:56

Zmień nastawienie do życia. Też mogłam tak napisać o swoim życiu ale od kiedy poszłam do pierwszej pracy potem drugiej itd. to się zmieniło jeszcze zatęsknisz za tym nudnym trybem życia..

co dalej robić prosze o pomoc

17 maj 2013 - 15:54:58

na studia chce isc oczywiscie...ale chodzi mi o wakacje teraz.myślalam zeby sobie prace znalezc ale sama juz nie wiem.chcialabym wyjechac za granice do pracy i zaczac wszysto o nowa ale boje sie bardzo bo nie mam tam zadnych znajomych

co dalej robić prosze o pomoc

17 maj 2013 - 15:56:45

Jak to, W warszawie nudno? Tyle atrakcji..
Robote też nie trudno znaleźć...
Może wyjedź do innego dużego miasta, pozwiedzaj..

co dalej robić prosze o pomoc

17 maj 2013 - 15:57:06

mi to wyglada na jakas depresje moze psychiatra?

co dalej robić prosze o pomoc

17 maj 2013 - 15:58:45

W Warszawie nie masz co robić?! :D

co dalej robić prosze o pomoc

17 maj 2013 - 16:00:53

Zapisz się na zajęcia Zumby :)
od razu poprawią Ci nastrój (a przynajmniej powinny). Taniec najlepszym lekarstwem na zmartwienia i smutki :) wiem bo sama jestem instruktorem i nie zawsze mam ochotę jechać na zajęcia ale już w trakcie nich wraca mi humor, a wychodząc po zajęciach mam uśmiech na twarzy :) tym bardziej patrząc na zadowolone kobiety, które z takich zajęć wychodzą.
Spróbuj, naprawdę warto!

co dalej robić prosze o pomoc

17 maj 2013 - 16:00:53

Cytat
corkachaosu
W Warszawie nie masz co robić?! :D
a ile można chodzić po klubach/pubach do kina,na zakupy itd
zreszta ja nie chce tak marnowac czasu

co dalej robić prosze o pomoc

17 maj 2013 - 16:05:15

Cytat
Chinski_czajnik
Zmień nastawienie do życia. Też mogłam tak napisać o swoim życiu ale od kiedy poszłam do pierwszej pracy potem drugiej itd. to się zmieniło jeszcze zatęsknisz za tym nudnym trybem życia..


no dokładnie.

co dalej robić prosze o pomoc

17 maj 2013 - 16:06:40

W Warszawie jest mnóstwo wystaw obrazów, fotografii, itd, itd, mnóstwo miejsc, gdzie możesz odbyć wolontariat, mnóstwo miejsc, gdzie możesz zapisać się na grupowe uprawianie jakiegoś sportu, itd... Może liczysz na coś szałowego, a nie doceniasz drobnych rzeczy?

co dalej robić prosze o pomoc

17 maj 2013 - 16:07:28

fajne masz problemy. Lekko infantylne podejście do życia, skończyłaś szkołę, na studia niby chcesz iść ale do pracy w wakacje już nie? Może za dobrze masz skoro ci się życie nudzi? Nie masz obowiązków? Nie musisz zarabiać i się utrzymać i w dupce się może przewróciło?

co dalej robić prosze o pomoc

17 maj 2013 - 16:25:57

ktoś jezcze?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Plotki ;p