Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przykra sprawa z kłamczuchą!

04 maj 2013 - 14:59:38

Witam :) Zostałam oszukana w tamtym roku, oszustka proponowała sprzedaż butów za 150zł. Zgodziłam się ponieważ akurat takich szukałam. Pieniądze wysłałam od razu. Jednak przesyłka do mnie nie dotarła. Ona ciągle pisała że buty wysłane że niedługo dojdą itd. Później pisała mi że ktoś jej wkradł się na konto i oszukał innych ale pieniądze odda... Jednak pieniędzy do tej pory nie odzyskałam. Szukam więc innych szafowiczek które również zostały przez nią okradzione. Proszę jeśli którejś się też takie coś zdarzyło, wyślijcie mi link takiej osoby bo może akurat trafimy na tą samą i coś z tym zrobimy :)

Przykra sprawa z kłamczuchą!

04 maj 2013 - 15:01:48

Nie przytrafiło mi się coś takiego, ale powodzenia:)

Przykra sprawa z kłamczuchą!

04 maj 2013 - 15:04:30

mnie oszukała dziewczyna na 115,00 zł, kupiłam od niej dres i tyle ją widzieli...

Przykra sprawa z kłamczuchą!

04 maj 2013 - 15:06:31

Tu na szafie czy innym portalu? Zgłoś sprawę na policję i tyle w temacie.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Przykra sprawa z kłamczuchą!

04 maj 2013 - 15:06:56

ja na szczescie nie miałam takich akcji..raz tylko z wymianą no i raz kupiłam szalik w listopadzie juz myslałam ze nie ma szans go dostac a dostałam go jakos w marcu -_- pod sam koniec zimy a najlepsze jest to ze dziewczyna prosiła zeby wycofać spór z serwisu zeby jej konto odblokowali <hahaha> chyba śni! :D

zweryfikowana
Posty: 434
Ostrzeżenia: 2/5

Przykra sprawa z kłamczuchą!

04 maj 2013 - 15:08:24

idz i zgłoś to na policje
150zł to niemało, a jeśli były też inne poszkodowane to policja powinna odszukać i wezwać na przesłuchanie :)

ja ostatnio byłam składać zeznania w związku z oszustem na allegro u którego zrobiłam zakupy. Mnie oszukał, ale dostałam zwrot pieniędzy z programu kupujących
moje zeznania coś rozjaśniły w sprawie i pomogły tym, którzy nie mieli szansy odzyskać kasy

powodzenia!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-04 15:11 przez pannakicur.

zweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 1/5

Przykra sprawa z kłamczuchą!

04 maj 2013 - 15:08:43

Ja zostałam oszukana przez: 'pati2197'
Co prawda nie na dużą kwotę bo 25 zł ale ja na to muszę pracować ponad 4h...
Kupiłam od niej sukienkę, pieniądze wysłałam prawie od razu a sukienki cały czas nie widzę.
Miała mi wysłać świstek potwierdzający wysłanie paczki ale też go nie dostałam... Od tatej pory dziewczyna w ogóle nie loguje się na szafę. ;] Ciekawe dlaczego.

Przykra sprawa z kłamczuchą!

04 maj 2013 - 15:08:55

mnie również się przytrafiło ,tyle że na Szafce.pl-portal z dziecięcymi betkami-i sprawa wygląda tak-oszukane mamy zgłosiły sprawę na policję i kilka dni temu byłam na przesłuchaniu jako świadek;/ no zobaczymy co z tego wyniknie. Ja nie zgłaszałam gdyż nie była to jakaś wielka kasa bo 40 zł. ale były osoby które potraciły po pare ładnych stówek-więc p. policjant powiedział że każde takie oszukaństo trzeba zgłaszać ,bo się tym zajmują-no zobaczymy na ile się tym zajęli:)

Przykra sprawa z kłamczuchą!

04 maj 2013 - 15:09:11

PODAJ JEJ LINKA NA PRIV

Przykra sprawa z kłamczuchą!

04 maj 2013 - 15:12:22

Ja nie wiem, jak tak można kraść. Bałabym się, że nie ujdzie mi to płazem i będzie policja, areszt, więzienie. W sumie to ja boję się ściągać na studiach, bo jestem tchórzem :D

Przykra sprawa z kłamczuchą!

04 maj 2013 - 15:38:42

Oczywiście, tu na szafie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dlaczego kobiety maja slaba glowe