Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Będąc dziś w szpitalu szłam za młoda dziewczyna, góra 16-17 lat. Dziewczyna miała na nogach szpile/botki coś około 10-12 cm, tak to wyglądało na oko, bardzo cienkie. :)
szlam za nią dobre 20 minut, nogi jej się wyginały we wszystkie strony, ledwo szła. Szpile wyginały sie we wszystkie strony świata.

powiem szczerze, ze ludzie się zatrzymywali i komentowali to jak to wygląda. Nie było to miłe wiem, ale naprawdę sytuacja była komiczna.Dziewczyna walczyła aby się wogóle utrzymać na nogach.

I moje pytanie po co te dziewczyny wkładają tak wysokie szpile, w których ni jak nie da się iść :)


pewnie żeby wyglądać sexownie, ale to wyglądało raczej bardzo śmiesznie a nie sexownie.

Może najpierw nauka chodzenia w nich w domu potem na ulice:)

Chodzenie w szpilkach po domu a po polskich chodnikach to dwie różne sprawy. Ale zgadzam się że wygląda to dość komicznie ;) dlatego chodzę tylko w płaskich :D

No cóż... praktyka czyni mistrza :) Gdzieś musi chodzić zeby się nauczyć. A ze od razu porwała się na wysokie szpile to juz jej sprawa:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-02 13:28 przez mititirek.

uwielbiam te uśmieszki ludzi, kiedy idzie taka dziewczyna i 'walczy'. :D

Ja bardzo lubię wysokie buty,ale jeżeli już sama widzę ,że mają np.: tak cienki obcas,albo tak niestabilny,że źle mi się w nich idzie,to po prostu ich nie kupuję,albo nie zakładam i tyle :)

wczoraj też taką widzialam w kościele szła przede mną w botkach cienkie szpilki i ok 12 cm szla z chlopakiem/ mężem trzymała sie go ze chop ledwo co oddychał .. a szła przez drogę na której był snieg i szpile lewo prawo wachała się chocby miala zaraz upaść a ja mówie do mojego " widzisz nie wazne czy umisz chodzić nowe botki trza pokazać ;d hahaha lachaliśmy ;d

Nie każdy umie chodzić w wysokich szpilkach więc tego robić nie powinien ;] Podobno praktyka czynni mistrza, ale nie każdy i tak robi to zgrabnie i "po ludzku", myślać, że co to nie ja idąc w szpilach naraża się jedynie na pośmiewisko ;/

Tu jest przykład takiej panienki:

http://www.pudelek.tv/video/UWAGA-Jak-nie-chodzic-w-szpilkach-2105/

jest jeszcze technika "na konia" czyli podnoszenie ugiętego kolana na wysokość uda, a potem stawianie obcasa i palców jednocześnie :)

Cytat
Mee1990
Chodzenie w szpilkach po domu a po polskich chodnikach to dwie różne sprawy. Ale zgadzam się że wygląda to dość komicznie ;)
Dokładnie. Z resztą, gdzieś te dziewczyny muszą się nauczyć chodzić. Nie rozumiem tylko czemu porwała się od razu na 12 cm szpilki, no ale cóż..:P Ja w swoim domu nie latam w szpilkach, bo krzyczą,że się podłoga niszczy.

dokładnie to wygląda komicznie;D jak czytam te wątek to przypomina mi się sytuacja jak ostatnio szłam na mieście po drugiej stronie ulicy idzie lalka macha sobie torebeczką w najlepsze idzie jak połamana patrzę, a ona z naderwanym obcasem z 10cm idzie jak "księżniczka" po czerwonym dywanie. W końcu ten obcas jej się oderwał a ta zdziwiona, że obcas odpadł i stała i 15 min patrzyła na ten obcas hahah

Nie wiem jak mogła nie zauważyć, że przez pół drogi idzie z luźnym, huśtającym się obcasem

one doslownie chodza na polamanych obcasach ;-)
wiekszosc sie kiwa na wszystkie boki, ale glowa w chmurach, bo idzie dama, laseczka jak sie patrzy.

Mi aż czasami żal takiej dziewczyny. Rozumiem, że chce wyglądać ładnie, zgrabnie, powabnie i szczupło. Ale jest taka zasada, że zaczyna się od małych kroczków a potem, stopniowo zwiększa się częstotliwość. Sama rzuca się na głęboką wodę. I na pośmiewisko. Nie wiem, nie rozumiem takich kobiet. Co kto woli.

Cytat
mititirek
No cóż... praktyka czyni mistrza :) Gdzieś musi chodzić zeby się nauczyć. A ze od razu porwała się na wysokie szpile to juz jej sprawa:)

Ja stałam kiedyś z dziewczyną na jednym pzystanku, która w efekcie na niego nie zdążyła ;D

Sierota nie potrafiła w nich przejść i autobus jej odjechał ;D

ojjj tak,jak widzę niektóra agentki to śmiać mi się chce :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

reklamacja CCC