Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Lubicie święta ?

31 mar 2013 - 12:34:09

Zastanawiam się czy tylko ja tak mam ale nie cierpię świat. Jedynie Boże Narodzenie jakoś znoszę. Zawsze w święta jest mi smutno bo nie mam ich z kim spędzić. Mieszkam z tatą, mama za granicą jest i tylko na gwiazdkę zjeżdża. Nie mam w sumie rodziny żeby do nich pojechać i spędzić taki dzień. Jeszcze jak byłam z chłopakiem to razem spędzaliśmy niektóre święta,ale teraz jestem sama i nie za bardzo wiem co mam ze sobą zrobić w taki dzień.. po za tym moi rodzice nie są za bardzo ' swiąteczni' .

A jak wy spędzacie takie dni ?

Lubicie święta ?

31 mar 2013 - 12:39:35

ja jestem z rodziną ale nie lubie świąt, dlatego siedze na szafie. na dodatek najchętniej zobaczyłabym się z kimś z kim nie moge ze względu na to, że jestem w związku. i taka smutna siedze.

Lubicie święta ?

31 mar 2013 - 12:43:08

Ja chętnie bym poszła dzisiaj na imprezę albo gdziekolwiek,ale nawet nie mam z kim.. a mój były który wciąż mnie kocha i który wyszedł dzisiaj z taką inicjatywą nie wchodzi w rachubę.

Lubicie święta ?

31 mar 2013 - 12:45:43

Mam tak samo :) jedyne co lubię w świętach to placki :D

Lubicie święta ?

31 mar 2013 - 12:47:38

Ja lubię ale wszystko zależy od atmosfery w domu :) a co będę robić ? rodzice pewnie pojadą do dziadków, brat do dziewczyny a ja zostanę sama w domu. Zresztą nie lubię jakiś zjazdów rodzinnych. A wieczorem może wybiorę się na imprezę.

Lubicie święta ?

31 mar 2013 - 12:48:27

nienawidzę chce już wrócić na uczelnie. Nie jestem za bardzo rodzinna

Lubicie święta ?

31 mar 2013 - 12:49:10

nie

Lubicie święta ?

31 mar 2013 - 12:56:51

tez nie lubie swiat w srode umarl mi ukochany pies mam mega depreche a musze jechac dzis do przyszlej tesciowej i sztucznie sie usmiechac niechce mi sie nawet z nia gadac najchetniej bym je przespala

Lubicie święta ?

31 mar 2013 - 13:01:03

nuuuudy ;) w tv ciągle to samo, nawet pogoda do d.... a ile można jeść??? nie ma to jak normalny dzień... Boże Narodzenie chociaż ma swój urok...

zweryfikowana
Posty: 1.209
Ostrzeżenia: 2/5

Lubicie święta ?

31 mar 2013 - 13:03:07

ja mam smutne swieta...

Lubicie święta ?

31 mar 2013 - 13:04:23

paulina233 - mi w tamten piątek zdechł... i też deprecha. W dodatku zawsze uczepi się mnie bracki i na każde święta praktycznie płaczę... także też nie lubię świąt.

Lubicie święta ?

31 mar 2013 - 13:04:57

Średnio lubię, ale da się przeżyć. Leżę w wyrze od rana i gniję bezproduktywnie.

Lubicie święta ?

31 mar 2013 - 13:05:00

W świętach denerwuje mnie ich sztuczność. Spotykanie się z najbliższą rodzina jest ok, ale już z dalszymi krewnymi, z którymi tak naprawdę nie mam ochoty się widzieć, ale muszę bo zostali zaproszeni, bo tak wypada itd. Sztuczne uśmiechy,sztuczne zainteresowanie i podtrzymywanie atmosfery i więzi rodzinnych. Pytam po co to? Jeśli przez cały rok jesteśmy dla siebie jak obcy ludzie(cały czas mówię o dalszych krewnych)???

Lubicie święta ?

31 mar 2013 - 13:05:18

Ja korzystam z tego, że mam wolne ;p Czyli piszę pracę licencjacką, może jakiś film obejrzę później :) U mnie w domu też jakoś specjalnie nie świętujemy ;)

Cytat
Mee1990
Mam tak samo :) jedyne co lubię w świętach to placki :D

Oo tak, upiekłam w tym roku pyszny mazurek :D I lubię w nich to, że nie muszę jechać do szkoły ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-31 13:08 przez aceline1.

Lubicie święta ?

31 mar 2013 - 13:12:54

Cytat
anoxer
paulina233 - mi w tamten piątek zdechł... i też deprecha. W dodatku zawsze uczepi się mnie bracki i na każde święta praktycznie płaczę... także też nie lubię świąt.

wspolczuje ci anoxer ja mega tesknie za moim pieskiem kochanym jego mama codzien kilka razy za nim wyje az depresanta musze wziasc żeby u tesciowej płaczem nie walnąć
a zaczepki brata jednym uchem wpusc drugim wypusc jak to sie mowi olej cieplym moczem

jeszcze ten walniety snieg u mnie pada...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Reklamacja