Obecnie rozmawiamy o:

obraz na płótnie

gorący temat

Hiszpania

godzinę temu

Wakacje w Hiszpanii.

godzinę temu

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dzień Kobiet - co dzisiaj dostałyście fajnego, a o których panowie zupełnie zapomnieli?

Ja jeszcze niczego nie otrzymałam. Mam nadzieję, że wieczorem się mój Rycerz ocknie z letargu i dostanę jakiś prezencik.

Moj tez bedzie dopiero wieczorem, ale dzisiaj o polnocy zlozyl mi zyczonka, co dalej, przekonam sie wieczorem :)

Ja czekam aż mój książę się obudzi i zadzwoni :P więcej nie potrzebuje ;)

U mnie na razie cisza. Jeszcze śpi. Ale wydaje mi się że zapomniał całkowicie że dzisiaj jest dzień kobiet, więc na nic nie liczę...

pan w pracy, ale tata wpadł z żółtymi tulipanami :)

ja dostałam życzenia od chłopaka i kolegi i jestem happy;) na prezent nie czekam ,nie chcę nic ;p

Nic. Mój jest w pracy jak narazie, a dostałam w lidlu kwiatka:)

to mój chłop się wycwanił skubaniec jeden i sobie dzień urodzenia wybrał jako 8 marca . I teraz on jest ważniejszy dziś i ja zapieprzam po prezent :P:P
co za czasy :D:D

Ja na prezent w ogóle nie liczę, liczę że jeszcze mój luby z zagranicy wyśle mi chociaż smsa z życzeniami ale zaczynam wątpić ;p

od kiedy dostaje się na dzień kobiet prezenty?!
ja dostane pewnie kwiatka i wsio, albo i nic

mąż zaprowadził dzieci do przedszkola nie musiałam się zwlekać, poszedł po świeże pieczywo i przygotował zdrowe śniadanko z kawką i życzeniami... na razie tyle wieczorem tez mam wyjście na babski wieczór

Moj od rana nie pisal ani nic... Napisałam to odp ze idzie spac i tyle...

Ja narazie smsa od męża z życzeniami i wiadomością,że dziś musi zostać w pracy na nadgodziny.......

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.663

Z rana życzenia i pyszne śniadanko ; ) Poza tym dobrze wie,że nic więcej nie potrzebuję,bo jestem w 4 msc ciąży i mój nastrój nie pozwala mi na noszenie biżuterii, używanie perfum,więc woli nie ryzykować,a ja nie chce mu robić przykrości,więc w tym roku nic więcej nie potrzebuję :)

Cytat
myszkins
to mój chłop się wycwanił skubaniec jeden i sobie dzień urodzenia wybrał jako 8 marca . I teraz on jest ważniejszy dziś i ja zapieprzam po prezent :P:P
co za czasy :D:D
Hehe, no sprytnie to wymyślił ;)

Ja tradycyjnie dostałam czekoladę "z okienkiem" od taty. Mąż jeszcze nie wrócił z pracy, ale obiecał mi zakupy :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kod 590