Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

42 minut temu

elektryka sklep

47 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

TopModel przytyla

08 mar 2013 - 10:19:58

Cytat
gabrys2804
Cytat
tatiana29
Cytat
nadinkaaa
przecież ona była zawsze przy kości tylko jak opowiadała w top model udało jej się bardzo schudnąc
ale ileż można żyć na liściu sałaty? moim zdaniem ładnie wygląda :-) i bardzo dobrze że poszła po rozum do głowy bo dla niej tama figura to było pewnie sporo wyrzeczeń,lepiej tak niż wpedzic sie w bulimie albo anoreksje
Pamietacie co ona jadla,ze tak szybko schudla
No w tym problem ze pewnie NIC nie jadła tylko pila wode niegazowana do tego!!!

niezweryfikowana
Posty: 1.046
Ostrzeżenia: 1/5

TopModel przytyla

08 mar 2013 - 10:21:22

Haha o matko! Wiedzialam ze tak to sie skonczy;)

TopModel przytyla

08 mar 2013 - 10:21:49

Jak można się tak okropnie ubrać?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.663

TopModel przytyla

08 mar 2013 - 10:23:11

Dla mnie wygląda teraz dobrze, okropnie wyglądała tak wychudzona. Ale nie oszukujmy się,modelki mają być bardzo szczupłe,bo ubrania mają się dobrze prezentować,a często na pokazach znajduję się wiele osób,które mają trochę więcej 'grosza' w kieszeni,a dziewczyna w rozmiarze 38 już nie wygląda zazwyczaj w tych ciuszkach jak te chudziny. I oczywiście nie jestem za taką chudością,ale to są realia. Dobrze,że dziewczę ma jakiś inny pomysł na siebie,bo moim zdaniem kompletnie się nie nadawała na modelkę.

TopModel przytyla

08 mar 2013 - 10:27:05

Cytat
rudamarysia
Dla mnie wygląda teraz dobrze, okropnie wyglądała tak wychudzona. Ale nie oszukujmy się,modelki mają być bardzo szczupłe,bo ubrania mają się dobrze prezentować,a często na pokazach znajduję się wiele osób,które mają trochę więcej 'grosza' w kieszeni,a dziewczyna w rozmiarze 38 już nie wygląda zazwyczaj w tych ciuszkach jak te chudziny. I oczywiście nie jestem za taką chudością,ale to są realia. Dobrze,że dziewczę ma jakiś inny pomysł na siebie,bo moim zdaniem kompletnie się nie nadawała na modelkę.


Są też modelki xxl i też prezentują ubrania i wyglądają dobrze... Czasem Pani z M będzie wyglądała lepiej w ubraniach niż te xxs, xs... Mój facet zawsze się śmieje, że one muszą być takie chude wieszaki, bo na pokazach mody jak są prześwitujące bluzki to nie mogą mieć niczego pod spodem (piersi), żeby nie odwracać uwagi od prezentowanej kreacji :D.

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

TopModel przytyla

08 mar 2013 - 10:27:50

zdjęcie raczej zrobione długo przed jej przyjściem do top model... (ew. photoshop) przecież każdy wiedział, że ona nie była zawsze patyczakiem :) ponadto widać, że teraz by się tak nie ubrała! no way

wierzycie we wszystko co napiszą na plotkowych portalach? takie newsy są skierowane właśnie to takich naiwnych ludzi...

swoją drogą - strasznie jej nie lubię... (mimo iż fanką programu top model nie jestem i raczej nie oglądam), jej bardzo niskiej inteligencji nie da się zapomnieć...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-08 10:30 przez xanthina.

zweryfikowana
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/5

TopModel przytyla

08 mar 2013 - 10:28:46

Cytat
monika_psujek
To straszne, jak ja teraz będę dalej żyła z tą świadomością :/

;D kolejny mega interesujacy watek;/

TopModel przytyla

08 mar 2013 - 10:33:40

To było do przewidzenia...

TopModel przytyla

08 mar 2013 - 10:34:05

straszne, dobrze że się tym podzieliłaś z nami wszystkimi :). heh...

TopModel przytyla

08 mar 2013 - 10:38:55

hmmm i tak jej kariery w modelingu nie wróżyłam ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.663

TopModel przytyla

08 mar 2013 - 10:39:11

Cholerka zgadzam się oczywiście z Tobą, sama jestem za tym,żeby w końcu pokazywano też kobiety w większych rozmiarach,równie pięknych,a czasami nawet piękniejszych,aczkolwiek co my możemy:) Nie ten światek i nie te 'siły' przebicia.

TopModel przytyla

08 mar 2013 - 10:40:55

Oj czepiacie się Dziewczyny, widocznie tak czuje się lepiej

TopModel przytyla

08 mar 2013 - 10:44:59

I dobrze zrobila:)

TopModel przytyla

08 mar 2013 - 11:07:44

znacznie lepiej wyglądała gdy była szczupła.

TopModel przytyla

08 mar 2013 - 11:16:07

UUUU fatalnie teraz wygląda

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dzień Kobiet - chwalimy się i żalimy