Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mpk kraków brak biletu pomocy!

05 mar 2013 - 23:21:47

Cytat
Zuosnica
Cytat
gala-gradiva
Zuośnica w Łodzi jest 200 zł.
Jeszcze rok temu było 70zł jeśli zapłaci się w ciągu 7 dni a jak nie to 100zł. Wiem, bo dostałam w nocnym, kierowca "nie miał wydać" a sklepy nieczynne.

Ale już nie jest.

Mpk kraków brak biletu pomocy!

05 mar 2013 - 23:25:58

Cytat
gala-gradiva
Ale już nie jest.
No to tym lepiej,ze mi sie upiekło na starym bilecie;)

Mpk kraków brak biletu pomocy!

05 mar 2013 - 23:27:33

Cytat
gala-gradiva
No i co Ci to niby da? Wmówisz mpk, że skasowałaś bilet w autobusie ale nie miałaś go przy sobie?
no wlasnie.
mpk juz dawno rozgryzlo ten trik.

Mpk kraków brak biletu pomocy!

06 mar 2013 - 23:44:59

Ja w Krakowie spotykałam najlepszych kanarów w kraju - maksymalnie przekupni, nawet 30 zł brali. Jest to również jedna z najbardziej niejednorodnych grup kanarów pod wzgledem wyglądu:

-pani wygladająca jak Indianka i tak sie też ubierajaca, z torbą przewieszoną zawsze na ramię
-pani w bialych kozaczkach i z kreconymi tlenionymi blond wlosami
-szczegolny sentyment do pana z rudymi włosami
-pan pod 60tkę, ktory mi mandatu nie wystawił wierząc, że zostawiłam kartę miejską w domu, ale uznał, że powinnam sie za to z nim umówić. Przełknął że odmówiłam ale mialam pecha, bo pracowałam w centrum przez co wpadłam pozniej na niego nie jeden raz, dał sobie w koncu spokój jak powiedzialam mu, ze ja po prostu nie mam telefonu (mimo że go przed chwilą trzymałam w dłoni) więc nie da sie skontaktowac. ale gratuluje wytrwałości dziadowi 20 lat starszemu od mojego ojca w podrywaniu dziewiętnastolatki:/

a tobie, kolezanko, nic nie da posiadanie biletu, bo z jakiejś przyczyny przeciez ci ten mandat wystawili i musialabys trafic na kogos z biletem tygodniowym nieimiennym lub krotkookresowym z konkretnie tamtego dnia o zblizonej porze... juz szybciej te pieniadze na mandat zarobisz:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-06 23:47 przez unilaf.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przykro mi