Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przynajmniej raz w miesiącu mam ten sam problem i za bardzo obsługa techniczna nie może mi pomóc.
podczas przeglądania rzeczy na szafie u innych szafowiczek łapie wirusa , który blokuje mi jakikolwiek dostęp do szafy. Nie mogę przeglądać szafy, odbierać wiadomości , nawet napisać do obsługi technicznej. To co mogę to przez szafke .pl informuje obsługę techniczna ,że mam problem i odwiedź z naszej strony wszystko ok - to pani ma problem z komputerem.
Przynajmniej raz w miesiącu przeinstalowując komputer klnę w żywy kamień!! - mam już rożne zabezpieczenia antywirusowe i to niestety mi nie pomaga!!!
Czy inne szafowiczki też tak mają?
Może warto pomyśleć o jakimś zabezpieczeniu na szafie przeciw rozsyłaniu wirusów po szafowiczkach. Jak tak dalej pójdzie to niestety ale chyba zrezygnuje z szafy .pl
Za każdym razem jak chce wejść np. w wiadomości pojawia sie biała strona z napisem
cytuje..
*****
400 Bad request

Your browser sent an invalid request.
******



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-25 23:29 przez Beatkad.

nie miałam nigdy takiego problemu.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Nie, nie mam tak, ale uważaj na spamy w postach.

Cytat
jolieetolie
nie miałam nigdy takiego problemu.

JA raz MIALAM ze nie moglam odczytac wiadomosci klikajac na koperte pojawial sie jakis glupi obrazek ;// tak mnie to wkurzalo ze masakra , musialam wchodzi przez ustawienia itp napisalam do administracji i naprawili ;)

nie znam się ale może inną przeglądarkę zainstaluj?

Wygląda na to ,żę chyba mam pecha skoro tylko ja to mam :( Ta przeglądarka spokojnie działa na szafka.pl , wszystko inne spokojnie działa tylko na szafie nie. Może zaproponujcie jakieś inne przeglądarki. Nie jestem w tym dobra więc może jak macie sprawdzone przeglądarki które wam działają to proszę o podpowiedź

ja teraz mam opere i średnio jestem zadowolona,wcześniej miałam firefoxa i byłam zadowolona

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z Allegro