Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

głupi wątek:D

25 lut 2013 - 01:08:04

Dziewczyny moze to glupi watek ale ....;)
czy jak wchodzicie do sklepu telly wiejl do przymierzalni i mierzycie np cos krotkiego tez widzicie na swoich nogach cellulit?:D na zywo nie mam takiego strasznego jak w tym sklepie:D jest takie dziwne oswietlenie, ze nie nawidze tam kupowac ciuchow

głupi wątek:D

25 lut 2013 - 01:11:31

Hehe :D Chyba tylko raz przymierzałam tam sukienkę. Cellulitu nie widziałam, czułam się grubo- ale to pewnie nie tyle przez lustro co sukienkę

głupi wątek:D

25 lut 2013 - 01:12:36

W H&M hahaha serce

głupi wątek:D

25 lut 2013 - 01:13:11

Po prostu nie chodź tam, skoro Cię drażni :P

głupi wątek:D

25 lut 2013 - 01:15:49

ja tak mam w stradivariusie :P ogolnie jest tam poprostu światlo z gory i dlatego wszystko widać
w tally nie mam takiego problemu bo u mnie są takie ciemne te przymierzalnie.. ze ze wszystkim musze wychodzic przed duze lustro obok przymierzalni :/

głupi wątek:D

25 lut 2013 - 01:20:46

a ja wlasnie w stradivariusie nie mam w ogóle hahah:D

głupi wątek:D

25 lut 2013 - 03:01:11

Nie cierpię przymierzać ciuchów w sieciówkach. W większości z nich jest w przymierzalniach takie światło, że właśnie wszystkie niedoskonałości pokazuje, i to chyba są bardziej tam widoczne niż na dworze w słoneczny dzień-.- Cellulit może i trochę mi widać, ale szczególnie to PRYSZCZE. Zazwyczaj jak wychodzę z takiej przymierzalni, to jestem wkurzona, bo nie dość, że włosy się elektryzują albo źle układają, to jeszcze mam w głowie obraz tych krost:P Zdecydowanie wolę przymierzać w lumpeksach, tam zwykle jest znacznie ciemniej, na szczęście:D

głupi wątek:D

25 lut 2013 - 03:23:06

są lustra i lustereczka:D

głupi wątek:D

25 lut 2013 - 05:00:50

Cellulit nie, ale światło w przymierzalniach jest tak kiepsko usytuowane i jaskrawe, że zwykle wychodzę z przymierzalni i oglądam się w lustrze na zewnątrz.

głupi wątek:D

25 lut 2013 - 06:49:24

W przymierzalni skupiam sie na tym zeby przymierzyc dana rzecz, niee na swoim wygladzie ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DZIEWCZYNY z WŁOSZCZOWY