Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zaniżone rozmiary H&M ???

21 lut 2013 - 20:26:06

Wiem co pewnie najpierw pomyślicie - przytyła jej dupa przez zimę i teraz płacze, że nie mieści się w spodnie ;)
No cóż, staram się trzymać wagi i się ruszam, poza tym przez ostatnie stresy trochę zrzuciła.. gwoli ścisłości.

Co do tematu - mam dość spore biodra i wolę wyższe spodnie - nie niskie biodrówki. H&M zawsze miał dla mnie fajna ofertę spodni rurek z denimu a także jeansów - spokojnie rozmiar 40L lub 42XL był na mnie dobry.

Kupowałam spodnie tylko tam, mam kilka par do teraz.

Na wiosne chciałam sobie kupić spodnie - nowa kolekcja - spodnie rurki khaki, białe, beżowe, czarne. Wzięłam po dwa rozmiary z każdego koloru, na pierwszy rzut oka rozmiar 40 wydawał się jakiś mały.
Doszło do tego - ze ledwo wbiłam się w 42.. pomyślałam, że jakiś zaniżony rozmiar ale 44 były duuzo za duże. I nie mam spodni - pozostaje schudnąć ;)

Może to i dobra motywacja ale interesuje mnie fakt, że mierząc identyczny fason, rozmiar spodni - które mam w domu rozmiar 40L tylko inny kolor- nie wbijam się w 42.. spodnie w porównaniu z nimi są o wiele mniejsze!

Z butami w H&M mam podobnie - 40 jest za mały a 42 za duży..

Taki brzydki argument aby zabrać się za siebie na wiosnę ;)Ale słyszałam gdzieś, że H&M robi rewolucje w rozmiarach i dostosowuje je do europejskich..
Zawsze wydawało mi się, że w HM sa duże rozmiary i czasem 42 - np spódnica czy sukienka - była na mnie duuuzo za duża.

Czy zauważyłyście może podobny problem czy tylko ja szukam winy w sklepie ? ;D

Zaniżone rozmiary H&M ???

21 lut 2013 - 20:28:25

Spodni w H&M nie kupuję,ale zauważyłam np. że dużo jest takich malutkich bluzek co mnie bardzo cieszy bo takich potrzebuję :))

Zaniżone rozmiary H&M ???

21 lut 2013 - 20:32:18

ja mam to samo zawsze kupowałam spódnice XS/S, a teraz muszę kupić M bo S dziwnie wygląda a rozmiar M jest za duży, nie wiem co z tymi rozmiarami, powinni dać rozmiar S i pół

Zaniżone rozmiary H&M ???

21 lut 2013 - 20:33:48

niewiem jak tam ale mnie ostatnio tez dobiło ze spodnie w ropzm.XL weszły mi tylko do połowy.a tak nosze teraz L/XL bo dupsko dostałam niestety.ale co robic.

zweryfikowana
Posty: 435
Ostrzeżenia: 2/5

Zaniżone rozmiary H&M ???

21 lut 2013 - 20:34:52

ja wlasnie w drugą stronę mam wrażenie - w H&M bluzki kupuję S, gdzie na ogół noszę koło L żeby rękawy były dobre ;)

Zaniżone rozmiary H&M ???

21 lut 2013 - 20:36:00

dla mnie xs to worek w tym sklepie, a powiedzmy, że jest to mój normalny rozmiar. Jak dla mnie to rozmiary są mocno zaniżone ;)

Zaniżone rozmiary H&M ???

21 lut 2013 - 20:37:05

Tzn ja opisałam problem z zakupem DOŁU garderoby ;)
Z górami mam wręcz odwrotnie - noszę L a w H&M M - co mnie trochę pociesza nie powiem ;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-21 20:40 przez hellojza.

Zaniżone rozmiary H&M ???

21 lut 2013 - 20:37:45

ja wszedzie nosilam 36/38 a u nich musialam brac 34/36

Zaniżone rozmiary H&M ???

21 lut 2013 - 20:38:13

Ja mam raczej na odwrót-normalnie noszę 40,czasami nawet 42 a w H&M nieraz 38 jest lekko duże :) Zawsze jak tam kupuję to podnoszę się na duchu,że nie jest ze mną tak źle,skoro 38 jest dobre albo na mnie wisi..:D
Butów tam nie kupuję,więc na ten temat się nie wypowiem,ale z ciuchami mam tak jak opisałam wyżej

Zaniżone rozmiary H&M ???

21 lut 2013 - 20:39:14

rozmiar rozmiarowi nie równy
ja znowu zauważyłam, że niektóre ciuchy w Stradivariusie mają zawyżone rozmiary o.O

Zaniżone rozmiary H&M ???

21 lut 2013 - 20:39:54

Ja ostatnio zauważyłam to w pull&bear zawsze xs były mi dobre a teraz były mi za małe.Nie wiem.Może tyłek mi urósł :P ale mierzyłam się i wymiary się nie zmieniły,no ale może jakoś inaczej się mierzyłam..
Chociaż teraz przypomniałam sobie,że w HM też w xs ledwo wchodziłam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-21 20:41 przez fajneubrania.

Zaniżone rozmiary H&M ???

21 lut 2013 - 20:40:09

Cytat
Mee1990
Spodni w H&M nie kupuję,ale zauważyłam np. że dużo jest takich malutkich bluzek co mnie bardzo cieszy bo takich potrzebuję :))

ja też jestem drobniutka i jak z sieciówek innych były na mnie za duże to leciałam do HM na dziecinny;p

Zaniżone rozmiary H&M ???

21 lut 2013 - 20:41:10

Trochę mnie pocieszyłyście. Ja też kupiłam kilka dni temu bluzkę z wiosennej kolekcji rozmiar 36 bez przymierzania, bo to moja stała, a w domu się okazało, że guziczek na biuście się rozchodzi ;o Byłam zdziwiona, bo nie tyłam, a już na pewno nie w biuście. Dziś wymieniłam na 38 i jest znacznie luźniejsza, ale lepsza.
haha, już myślałam, że coś złego dzieje się z moim ciałem.
H&m zawsze pocieszył kobietę przy np. rozmiarówce zary, ale koniec tych dobrych czasów.

Zaniżone rozmiary H&M ???

21 lut 2013 - 20:42:16

ja ostatnio mierzyłam spodnie w bershce xs ( chociaz nosze normalnie s)
noi były ok, no ciut ciasnawe więc poprosilam o takie same 36 i nie mogłam nogi wbić. To dopiero śmianie.

Zaniżone rozmiary H&M ???

21 lut 2013 - 20:42:42

Cytat
hennes
rozmiar rozmiarowi nie równy
ja znowu zauważyłam, że niektóre ciuchy w Stradivariusie mają zawyżone rozmiary o.O

Tam to szkoda gadać,rozmiar S jest dla mnie jak spadochron :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co mi grozi?komornik?