Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

VINTED

24 lut 2013 - 20:03:18

Cytat
corkachaosu
No ale po co tym się tak podniecać? Nabijasz im użytkowników czy o co chodzi?

tak nabijam im użytkowników choć nic z tego nie mam, ROZGRYZŁAŚ MNIE !

jak się nie chcesz tak podniecać to zmień temat na forum

VINTED

24 lut 2013 - 20:05:25

Cytat
myleene
jak się nie chcesz tak podniecać to zmień temat na forum

po co skoro Twój jest śmieszny, a ja mam chęć się pobawić?

Było MILION MILIONÓW takich wątków w ciągu ostatniego tygodnia.

VINTED

24 lut 2013 - 20:05:47

trzeba im przyznać, że pojawili się w idealnym momencie- kiedy rozpoczęły się nieciekawe zmiany na szafie. dali więcej za mniej i to zachęca.

VINTED

24 lut 2013 - 20:06:08

Mam tam konto, sprzedaż i wymiany idą lepiej niż na szafie ;)
Ogólnie fajny portal, przeniosłam się tam i nie żałuję. Na szafę wchodzę zdecydowanie rzadziej niż kiedyś.

VINTED

24 lut 2013 - 20:07:16

Cytat
corkachaosu
Cytat
myleene
jak się nie chcesz tak podniecać to zmień temat na forum

po co skoro Twój jest śmieszny, a ja mam chęć się pobawić?

Było MILION MILIONÓW takich wątków w ciągu ostatniego tygodnia.

w takim razie gratuluje poczucia humoru, szkoda że nie znalazłam takiego drugiego wątku ;o

VINTED

24 lut 2013 - 20:07:56

na szafie buntów było już kilkanaście. a raczej miało być, bo zawsze kończyło się w planach. także sądzę, że i tym razem cała akcja skończy się zanim się zacznie.

VINTED

24 lut 2013 - 20:08:46

Mam tam konto i jestem bardzo zadowolona :) Moderatorki sa wyśmienite, szybko odpowiadają nawet na głupie pytania :)

VINTED

24 lut 2013 - 20:11:44

Cytat
myleene

w takim razie gratuluje poczucia humoru, szkoda że nie znalazłam takiego drugiego wątku ;o

dziękuję.

wystarczy wleźć w byle jaki wątek o prowizjach czy innych pierdołach, poza tym jest wątek o uciekaniu z szafy czy czymś tam, więc mogłaś tam wleźć i napisać dyrdymały i szukać tam "sprzymierzeńców" śmiechu wartych.

VINTED

24 lut 2013 - 20:21:03

założyłam tam konto, wstawiłam kilka rzeczy i żadnej z nich mi nie zaakceptowali, bo nie były 'na osobie' -.- rozumiem, że np. kurtkę czy sukienkę mogli mi za to usunąć (co tam, że takie zdjęcia też chciałam dodać, ale można max 3 i nie da się ich jakoś przesuwać w kolejności czy kasować), ale torebki? bezsens jak dla mnie, tym bardziej, że chciałam pokazać też jak np. wygląda w środku... wolę sprzedaż na all

VINTED

24 lut 2013 - 22:30:11

Cytat
xxkasia
założyłam tam konto, wstawiłam kilka rzeczy i żadnej z nich mi nie zaakceptowali, bo nie były 'na osobie' -.- rozumiem, że np. kurtkę czy sukienkę mogli mi za to usunąć (co tam, że takie zdjęcia też chciałam dodać, ale można max 3 i nie da się ich jakoś przesuwać w kolejności czy kasować), ale torebki? bezsens jak dla mnie, tym bardziej, że chciałam pokazać też jak np. wygląda w środku... wolę sprzedaż na all

tak było tylko na początku gry trwał konkurs wtedy gdyby Ci zaakceptowali te przedmioty dostałabyś shinyboxa a teraz już konkurs się skończył i można dodawać obojętnie jakie zdjęcia :)
Cytat
corkachaosu
Cytat
myleene

w takim razie gratuluje poczucia humoru, szkoda że nie znalazłam takiego drugiego wątku ;o

dziękuję.

wystarczy wleźć w byle jaki wątek o prowizjach czy innych pierdołach, poza tym jest wątek o uciekaniu z szafy czy czymś tam, więc mogłaś tam wleźć i napisać dyrdymały i szukać tam "sprzymierzeńców" śmiechu wartych.

może i mogłam tam `wleźć` ale nie `wlazłam`, chciałam założyć swój wątek o tym portalu i dowiedzieć się opinii innych, śmiechu warta to najwyżej jesteś Ty i twoje 3grosze,które musisz na siłe wcisnąć a ja nie szukam `sprzymierzeńców` nigdzie nie pisze LUDZIE LUDZIE REJESTRUJCIE SIE KONIECZNIE także widze czytanie ze zrozumieniem się kłania,bo poprosiłam tylko o opinie ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-24 22:35 przez myleene.

VINTED

24 lut 2013 - 22:33:36

ja mam tam konto i już sprzedałam kilka szortów :) tu na szafie od pory "zmian" nie sprzedaje, nie chce prowizji płacić, ja polecam vinted jest tam przyjemnie i miło no i co najważniejsze nie płacisz za nic :) jak na początek to i tak już mają sporo dziewczyn tam :)

VINTED

24 lut 2013 - 22:34:40

mam tam konto, sprzedałam jedną rzecz, korzystam z forum, ale konta na Szafie nie kasuję.

VINTED

24 lut 2013 - 22:37:05

Cytat
xxkasia
założyłam tam konto, wstawiłam kilka rzeczy i żadnej z nich mi nie zaakceptowali, bo nie były 'na osobie' -.- rozumiem, że np. kurtkę czy sukienkę mogli mi za to usunąć (co tam, że takie zdjęcia też chciałam dodać, ale można max 3 i nie da się ich jakoś przesuwać w kolejności czy kasować), ale torebki? bezsens jak dla mnie, tym bardziej, że chciałam pokazać też jak np. wygląda w środku... wolę sprzedaż na all

ja dzisiaj założyłam konto, dodałam ciuchy, ale nie były na osobie i wszystko mi przyjęło,

na szafie jestem już tylko z sentymentu :)

VINTED

01 mar 2013 - 00:00:21

dziś założyłam tam konto i miałam już sporo zapytań, jestem tym mile zaskoczona :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-01 00:00 przez eifersucht.

VINTED

01 mar 2013 - 00:04:51

Weszłam właśnie na to. Po przejrzeniu pierwsza myśl jaka mi przeszła przez głowę to, że jest to szafa tylko w innym opakowaniu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zwrot towaru w C&A duplikat paragonu