Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wiem ze to Polska, system gdzie biedni biednieja a bogaci sie bogaca. Wiele z was wlasnie konczy studia, wiele juz juz pracuje. Zadowolone jestescie z waszych pensji? Znajac realia pewnie nie, ale czasami trzeba szanowac to co sie ma...

Ja chodzac do szkoly musze chodzic do pracy i to jest chore w Polsce :/ I niestety, też mnie moja "pensja" nie zadowala, tym bardziej, ze zaczeli mnie oszukiwac co do wyplat :)

Nie jestem zadowolona dlatego szukam innej pracy.

Ja jestem zadowolona. Fakt chciałabym zarabiać więcej, jak każdy, ale przede wszystkim robię to co kocham i mogę się w tym rozwijać.

Nie mam tragedi, aczkolwiek pensja jest mało adekwatna do tego co robię. No ćóż.. W tym miechu jest w miarę OK :))

Jak się nie ma co się lubi ,to się lubi co się ma ...

jak na to, że pracuję 2,3 dni w miesiącu, to tak.

Cześć Lolo.
Nie mam pensji, uczę się.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
onemilion
Nie jestem zadowolona dlatego szukam innej pracy.

Dokładnie. Od kilku miesięcy obcinają mi godziny pracy, a co za tym idzie pensję [jeszcze mi szef bezczelnie powiedział, że godzin mniej, ale za to stawkę mi podnieśli o całe kuźwa parędziesiąt groszy za godzinę], a obowiązków mi przybywa.

Cytat
Pan_Y
czasami trzeba szanowac to co sie ma...

No widzisz, mój szef np nie szanuje.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-17 11:54 przez matra.

Jestem zadowolona

Dopoki mialam starą prace i mialam najnizszą krajową, cieszylam sie bardzo, bo ciezko mlodym ludziom dostac stałą umowe, jednak mieszkam z rodzicami, wiec pieniądze wydaje tylko na swoje potrzeby i uczelnie. Jednak juz nie mam tej pracy i znowu pewnie wroce do jakiejs zleceniowki... to juz nie bede zadowolona :/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-17 12:21 przez kara2606.

Jestem zadowolona, tylko czasem mam jej już dość...

Cytat
kara2606
Dopoki mialam starą prace i mialam najnizszą srednią krajową, cieszylam sie bardzo
Możesz wyjaśnić czym jest na najniższa średnia krajowa?

Ja jestem sama swoim szefem i sama narzucam sobie stawkę więc tak, jestem zadowolona. Udzielam korków z francuskiego, chętnych nie brakuje, a stawka godzinowa jakich mało ;)

zobaczymy po studiach jak zacznę pracę w szkole, pewnie będzie klepanie biedy ale z korepetycji mogę mieć tak naprawdę drugą pensję więc jak by nie było będzie dobrze ;)

Cytat
kara2606
Dopoki mialam starą prace i mialam najnizszą srednią krajową, cieszylam sie bardzo

lol ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-17 12:10 przez tiny_terror.

Cytat
kara2606
Dopoki mialam starą prace i mialam najnizszą srednią krajową
co miałaś?

Cytat
jolieetolie
Cytat
kara2606
Dopoki mialam starą prace i mialam najnizszą srednią krajową
co miałaś?

no najnizsza to niecale 1200 zł. oczywiscie to by bylo malo jakbym mieszkala sama i miala wlasną rodzine.
Jednak to byla praca siedzaca tylko na recepcji, wiec kokosow sie nie moglam spodziewac za siedzenie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-17 12:15 przez kara2606.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki alkohol kupić