Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

6 minut temu

Budowa domu

11 minut temu

Projekt wnętrza

44 minut temu

usługi stomatologiczne

48 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Placilyscie juz prowizje?

15 lut 2013 - 09:41:05

Witam wszystkie aktywne Uzytkowniczki Szafy :)
Ciekawa jestem czy ktoras z Was placila juz prowizje za sprzedany ciuszek? Po kazdym sprzedanym ciuszku pobieraja pieniazki z Szafowego Konta, ale co potem? Za kazdym sprzedanym ciuszkiem trzeba placic prowizje od reki? Czy ktos juz mial te sytuacje i moze sie wypowiedziec? Ja w chwili obecnej nie dodaje nowych ciuszkow, czekam az sie sytuacja rozwinie :) Poki co i tak nie ma za bardzo zainteresowania sprzedaza, odsetek osob odwiedzajacych moja szafe i dodajacych rzeczy do ulubionych polecial w dol na leb, na szyje... i z tego co slysze to nie tylko w mojej szafie tak sie dzieje.
I jeszcze jedno pytanie... Kombinujecie? Ryzykujecie i kombinujecie? Zeby nie placic. Juz w niektorych szafach zauwazylam ogromny wzrost cen przesylek, rzeczy na sprzedaz wystawione jako te na wymiane. Czy zalozylyscie konta na innych portalach? Ja weszlam wczoraj na portal zaczynajacy sie na V i troche tam ludzi juz jest.
Ciekawa jestem czy w Waszych szafach zmienilo sie cos po wprowadzeniu 10% prowizji czy nadal dzialacie jak dzialalyscie?

Placilyscie juz prowizje?

15 lut 2013 - 09:45:16

Jak juz dorwe kompa to pozmieniam co nie co,tymbardziej,ze ja sie tu glownie wymieniam;)

zweryfikowana
Posty: 230
Ostrzeżenia: 2/5

Placilyscie juz prowizje?

15 lut 2013 - 09:47:53

Ja już sprzedałam 2 rzeczy, z jednej mi wzieli 1,90zl prowizji od razu:/ a za druga powinni wziasc 1,20zl ale jak na razie nic nie sciagneli z mojego konta.. prowizja jedna wielka masakra;/ juz mysle gdzie sie przeniesc..

Placilyscie juz prowizje?

15 lut 2013 - 09:47:59

Ja tez juz nie wystawiam nic narazie i przeniosłam sie na darmowe portale, ale poczekam, az to wszystko co wystawilam wczesniej sprzedam.
Chociaz na saldzie mam jakies 13 zł w sumie można je wykorzystac na prowizjie skoro jeszcze jest a pozniej juz bye bye szafo :)

ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Konkurencja sie ucieszyła, że tyle szafiarek do nich uciekło hehe



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-15 09:51 przez kara2606.

Placilyscie juz prowizje?

15 lut 2013 - 09:48:24

Wyzeruje saldo i zmykam stad

Placilyscie juz prowizje?

15 lut 2013 - 09:48:41

podaj na prv co to za portal ja tam mam gdzieś tą szafe zeszła na psy...

Placilyscie juz prowizje?

15 lut 2013 - 09:48:57

mysia_84 - ale nie musisz nic zmieniać, rzeczy dodane przed godziną 10 dnia 13 stycznia NIE SĄ OBJĘTE PROWIZJĄ ;) Także spokojnie ;)

Ja tam nie mam zbytnio ruchu od jakiegoś czasu, także teraz nie doznałam jakiegoś spadku zainteresowania.

Placilyscie juz prowizje?

15 lut 2013 - 09:51:55

a na co mozna wyzerowa to saldo ??

Placilyscie juz prowizje?

15 lut 2013 - 09:51:59

Cytat
ChuuupaChups
Wyzeruje saldo i zmykam stad

Placilyscie juz prowizje?

15 lut 2013 - 09:52:26

Cytat
Kaasia1991
a na co mozna wyzerowa to saldo ??

na prowizje?? :D

Placilyscie juz prowizje?

15 lut 2013 - 09:53:00

No no,czaje,ale chcialam powymieniac pare rzeczy,a reszte chce przeniesc;) a nie doczytalam co z szafka.pl?

Placilyscie juz prowizje?

15 lut 2013 - 09:54:24

Cytat
Kaasia1991
a na co mozna wyzerowa to saldo ??

chyba chodzi o to, ze mamy pewna kwote na saldzie, dziewczyny pododaja kilka rzeczy jeszcze w cenach, ktorych prowizja wyzeruje konto (czyli nie beda placic z wlasnej kieszeni tylko z tego co jest na saldzie szafowym)

chyba nikt nie wie co z szafka.pl, cala ta akcja to jak bladzenie slepca po pustyni



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-15 09:55 przez czerwone.

Placilyscie juz prowizje?

15 lut 2013 - 09:54:37

Teraz wolę się przenieść na all -jak mam placić, to chociaż niech to porządnie wygląda, a nie jak ten badziew.

Placilyscie juz prowizje?

15 lut 2013 - 09:57:14

Cytat
zbbib
Teraz wolę się przenieść na all -jak mam placić, to chociaż niech to porządnie wygląda, a nie jak ten badziew.

wlasnie mialam to pisac, ze odnotowalam znaczny wzrost zainteresowania na allegro, duzo wiecej osob oglada moje aukcje :))) co rowna sie wiekszemu prawdopodobienstwu sprzedazy :)

zweryfikowana
Posty: 177
Ostrzeżenia: 1/5

Placilyscie juz prowizje?

15 lut 2013 - 10:00:03

mieli dać 19 zł na saldo szafy , dlaczego wysłali tylko 10 ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Grupy: )