Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

lajki na szafie

15 lut 2013 - 19:37:57

Ale jaja! :D

zweryfikowana
Posty: 1.554
Ostrzeżenia: 1/5

lajki na szafie

15 lut 2013 - 19:39:28

Cytat
lasdeszczowy
Cytat
darczz
Cytat
elokwentna
Cytat
gala-gradiva
Najlepsze jest to, że wczoraj i dzisiaj jest rekordowa rejestracja na... podobnym portalu ;] i nawet powstał tam tutorial obsługi dla "uciekinierek z szafy" xD
Wyślij mi na priv link do tego portalu :P

ja też poproszę link ;)


Wiecie co? Pisałam już, że mi to wisi bo i tak korzystam z forum i że to normalne, że płaci się na portalach tego typu za sprzedaż, ale i mnie dosięgnęło zirytowanie. Jakim prawem nie mogę wysłać w wiadomości nazwy strony? Dziewczyny pytają o link, chciałam wysłać i lipa. To trochę chora sytuacja. Jakby szafa była jakimś zamkniętym, internetowym państewkiem pogrążonym w komunie. Zakaz pisania nazwy w wiadomości prywatnej to gruba przesada! A strona VINTED jest całkiem przyjemna. Zajrzałam z ciekawości i mile mnie zaskoczyła :)

no właśnie lipa dostałam link z przejściem regulaminu... ale wystarczyło wpisać końcówkę linku do neta i mam ;D

lajki na szafie

15 lut 2013 - 19:40:18

Cytat
7medeis
Cytat
ursusc360
Cytat
7medeis
czy wy naprawdę robicie sobie złudzenia, że sprzedając używane szmatki zrobicie interes życia? I bez prowizji i nie uciućłacie w ten sposób na dom z ogródkiem.

dajcie sobie siana, bo afera nad durnowatym forum robi się żenująca.


A co cię to obchodzi na czym kto chce dorabiać?! Uj Ci do tego. To, że sprzedając używane ciuchy nie uzbierają na dom z ogródkiem nie oznacza, że można je dymać w dupala! No cóż, nie każdy ma łeb do interesów jak 7medeis i chce wystawiać używane ciuchy. To straszne, ale wybacz, bo nie wiedzą co czynią.


Durnowate forum? Które nie raz przeżywałaś (patrz ubolewanie nad warnami). Nie interesuje cię ten temat, to daj sobie siana. Proste.

patrze na to ubolewanie i nie widzę, a szkoda, mogło być ciekawie.

Każda z was, mając portal z pokaźną zgrają użytkowników tak samo "dymałaby je w dupala" co by więcej zarobić.


taaa, a zaczełabym od Ciebie :D

lajki na szafie

15 lut 2013 - 19:47:53

Dla mnie to juz od dawna faszystowskie forum ( a to jedyna do niedawna mocna strona szafy ), jak czytam ostrzezenia typu: nierozsadne korzystanie z opcji CYTAT- opada mi kopara...ostatnio zagladalam juz tu sporadycznie bo o zadnej sprzedazy nie ma mowy, ale teraz definytywnie odpuszczam sobie ten portal. A te ktore pisza ZE NIKT TU NIKOGO POD BRONIA NIE TRZYMA sa zalosne, Szafa sama sobie wystawia swiadectwo patrzac na ostanie wydarzenia.
ADIOS!!!

lajki na szafie

15 lut 2013 - 21:40:16

kurcze jak ładnie na V...., nawet zdjecia słabej jakosci bardzo dobrze wypadają :D

lajki na szafie

16 lut 2013 - 00:15:56

Cytat
Zazdroscisz_
Powinni sobie ustawić cenzurę na słowo "prowizja", niech automatycznie zamienia się w "brawo chłopaki, tak trzymać, jesteście wspaniali, szafiarki was kochają!" :I


hahahaha.. padlam.. <lubie to>..

lajki na szafie

16 lut 2013 - 00:26:49

ha zaraz każda dostanie blokadę , za złe pisanie o szafie .
Przedwczoraj wyśmiałam jakoś modkę pod czyimś wątkiem , oczywiści został po chwili skasowany .

lajki na szafie

16 lut 2013 - 00:49:56

Ja również założyłam konto na tym portalu na V...nawet tam ciekawie a przede wszystkim sprzedaż bez prowizji i żadnych dodatkowych opłat:)

lajki na szafie

17 lut 2013 - 15:43:14

Cytat
arabella22
Dla mnie to juz od dawna faszystowskie forum ( a to jedyna do niedawna mocna strona szafy ), jak czytam ostrzezenia typu: nierozsadne korzystanie z opcji CYTAT- opada mi kopara...ostatnio zagladalam juz tu sporadycznie bo o zadnej sprzedazy nie ma mowy, ale teraz definytywnie odpuszczam sobie ten portal. A te ktore pisza ZE NIKT TU NIKOGO POD BRONIA NIE TRZYMA sa zalosne, Szafa sama sobie wystawia swiadectwo patrzac na ostanie wydarzenia.
ADIOS!!!


dokładnie, te całe ostrzeżenia, o byle Gów** .. to przesada .. całkowicie.
Czasami sobie przeglądam za co dziewczyny dostają ostrzeżenia, i płakać się chce..

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 3/5

lajki na szafie

19 lut 2013 - 19:06:36

lajki rosną, prowizja stoi w miejscu i zeżarło punkty hahaha
przy takim odpływie szafowiczek musieli skusić dziewczyny punktami, żeby wzrósł ruch w szafach :D

ciekawe co będzie kolejne? :D nie mogę się doczekać :P <moderacja -spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-19 20:47 przez moderator.

lajki na szafie

19 lut 2013 - 19:10:06

Cytat
rojza_rojza
lajki rosną, prowizja stoi w miejscu i zeżarło punkty hahaha
przy takim odpływie szafowiczek musieli skusić dziewczyny punktami, żeby wzrósł ruch w szafach :D

ciekawe co będzie kolejne? :D nie mogę się doczekać :P <moderacja-spam>

a co znudziło się kółko wzajemnej adoracji i 4 osoby na forum to za mało że tak na siłę szukasz poklasku. Wracasz tu jak namolna mucha.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-19 20:48 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nieszafowa złodziejka