Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

lajki na szafie

15 lut 2013 - 16:12:56

Nie wiem, czy któraś widziała nowy panel, który wyświetla się, kiedy ktoś coś kupi od Was? Żywcem zerżnięty od Allegro, podobieństwo uderzające :I Szkoda, że tylko prowizję i część grafiki potrafią zerżnąć, ale tych pożytecznych rzeczy już nie łaska -.-



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-15 16:13 przez Zazdroscisz_.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 3/5

lajki na szafie

15 lut 2013 - 16:16:04

zrób screena i pokaż, bo ja nie mam możliwości obejrzenia tego :) proszę podaj tego newsa na naszej grupie-wszyscy się ucieszą :D
czy Allegro wie, że na maxa z nich ściągają?

lajki na szafie

15 lut 2013 - 16:17:20

ja też już nie zobaczę, bo nic nie mam na sprzedaż :P screenuj :D

zweryfikowana
Posty: 367
Ostrzeżenia: 1/5

lajki na szafie

15 lut 2013 - 16:19:56

Przyczyna są zmiany na szafie
<moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-15 16:29 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 3/5

lajki na szafie

15 lut 2013 - 16:21:41

Cytat
Dorotka969
Przyczyna są zmiany na szafie
<moderacja>
chcesz głosów na konkurs na NK? śmieszne :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-15 16:29 przez moderator.

lajki na szafie

15 lut 2013 - 16:27:15

Cytat
turek99
[attachment 838303 jak-mozna-pl-ffffff-1.jpeg]

lajki na szafie

15 lut 2013 - 16:27:32

Cytat
sariel
ja też już nie zobaczę, bo nic nie mam na sprzedaż :P screenuj :D

Sprawdź privy :I


Nie, ja nie sprzedaję wszystkie, które zaraz mi napiszą, że jestem niezweryfikowana, to nie mój screen :)


Dorotka, ktoś jeszcze ma nk?

lajki na szafie

15 lut 2013 - 16:30:26

czy wy też logując sie na szafę czujecie sie jakbyscie wjechały na koniu do opustoszałego miasteczka na Dzikim Zachodzie?

nawet sariel, ktorą obserwowało z 1000 osob opróźniła półki

:D

lajki na szafie

15 lut 2013 - 16:56:38

Cytat
unilaf
czy wy też logując sie na szafę czujecie sie jakbyscie wjechały na koniu do opustoszałego miasteczka na Dzikim Zachodzie?

nawet sariel, ktorą obserwowało z 1000 osob opróźniła półki

:D

nie zauwazylam bo co wchodze na glowną to są ciuchy dodade minute temu lub 5 minut temu...

lajki na szafie

15 lut 2013 - 19:11:36

Cytat
ursusc360
Cytat
7medeis
czy wy naprawdę robicie sobie złudzenia, że sprzedając używane szmatki zrobicie interes życia? I bez prowizji i nie uciućłacie w ten sposób na dom z ogródkiem.

dajcie sobie siana, bo afera nad durnowatym forum robi się żenująca.


A co cię to obchodzi na czym kto chce dorabiać?! Uj Ci do tego. To, że sprzedając używane ciuchy nie uzbierają na dom z ogródkiem nie oznacza, że można je dymać w dupala! No cóż, nie każdy ma łeb do interesów jak 7medeis i chce wystawiać używane ciuchy. To straszne, ale wybacz, bo nie wiedzą co czynią.


Durnowate forum? Które nie raz przeżywałaś (patrz ubolewanie nad warnami). Nie interesuje cię ten temat, to daj sobie siana. Proste.

patrze na to ubolewanie i nie widzę, a szkoda, mogło być ciekawie.

Każda z was, mając portal z pokaźną zgrają użytkowników tak samo "dymałaby je w dupala" co by więcej zarobić.

lajki na szafie

15 lut 2013 - 19:17:35

Założyłam konto na tym portalu na V i aż się zdziwiłam, że jest już tam tyle szafiarek ;) Niedługo będzie tu pusto.
Swojego lajka też cofnęłam i podejrzane jest, że liczba lajków szafy tak bardzo skoczyła w górę.

lajki na szafie

15 lut 2013 - 19:22:43

Cytat
duchess93
Założyłam konto na tym portalu na V i aż się zdziwiłam, że jest już tam tyle szafiarek ;) Niedługo będzie tu pusto.
Swojego lajka też cofnęłam i podejrzane jest, że liczba lajków szafy tak bardzo skoczyła w górę.
Też jestem na VI..D.pl, ten portal zapowiada się całkiem ciekawie. Jest elegancki i przejrzysty, mnie się podoba.

zweryfikowana
Posty: 1.554
Ostrzeżenia: 1/5

lajki na szafie

15 lut 2013 - 19:26:10

Cytat
elokwentna
Cytat
gala-gradiva
Najlepsze jest to, że wczoraj i dzisiaj jest rekordowa rejestracja na... podobnym portalu ;] i nawet powstał tam tutorial obsługi dla "uciekinierek z szafy" xD
Wyślij mi na priv link do tego portalu :P

ja też poproszę link ;)

lajki na szafie

15 lut 2013 - 19:30:56

Cytat
darczz
Cytat
elokwentna
Cytat
gala-gradiva
Najlepsze jest to, że wczoraj i dzisiaj jest rekordowa rejestracja na... podobnym portalu ;] i nawet powstał tam tutorial obsługi dla "uciekinierek z szafy" xD
Wyślij mi na priv link do tego portalu :P

ja też poproszę link ;)


Wiecie co? Pisałam już, że mi to wisi bo i tak korzystam z forum i że to normalne, że płaci się na portalach tego typu za sprzedaż, ale i mnie dosięgnęło zirytowanie. Jakim prawem nie mogę wysłać w wiadomości nazwy strony? Dziewczyny pytają o link, chciałam wysłać i lipa. To trochę chora sytuacja. Jakby szafa była jakimś zamkniętym, internetowym państewkiem pogrążonym w komunie. Zakaz pisania nazwy w wiadomości prywatnej to gruba przesada! A strona VINTED jest całkiem przyjemna. Zajrzałam z ciekawości i mile mnie zaskoczyła :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-15 19:34 przez lasdeszczowy.

lajki na szafie

15 lut 2013 - 19:33:29

właśnie założyłam konto na V...d :) wydaję się być ciekawie ;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nowy portal - Darmowe próbki i gadżety