Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

Nietypowa uroda

godzinę temu

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

lajki na szafie

15 lut 2013 - 14:51:18

ja na przykład wczoraj " odlajkowałam", ale nie śledze tego..

lajki na szafie

15 lut 2013 - 15:31:54

Cytat
Peszkowa
Jak dla mnie w czasie, gdy szafa miała jakieś problemy techniczne było przekierowanie na stronę na fejsie. Dlatego tyle lajków, czary śrary.

3/4 "ucieka" z szafy na inne portale, ale po co zaraz USUWAĆ konto?
Wymiany i kupno rzeczy nie wystawionych po prowizji przecież jest ok, ale taaa oburzenie musi być mega.

Już uciekajcie, co tu jeszcze robicie?

:)

Ja nie miałam nigdy żadnego przekierowania na fejsa. Sraty taty.

Kto usuwa konto?

Ty to chyba w ogóle nie wiesz o czym tu się rozmawia i o co chodzi z tym uciekaniem.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 3/5

lajki na szafie

15 lut 2013 - 15:42:31

Może być tak, że wszystkie dziewczyny coś od siebie kupią, potem zgłoszą się do szafa.pl o zwrot prowizji w momencie kiedy kupujące nie zapłacą a potem nie pójdą z kupującymi do sądu, bo im wybaczą. Ciekawam jak szybko szafa.pl zgłosiłaby się do nich po zwrot kwot prowizji i czy z mocy prawa mieliby do tego podstawy? Mamy tu prawnika ?

zweryfikowana
Posty: 1.008
Ostrzeżenia: 1/5

lajki na szafie

15 lut 2013 - 15:48:33

Cytat
rojza_rojza
Może być tak, że wszystkie dziewczyny coś od siebie kupią, potem zgłoszą się do szafa.pl o zwrot prowizji w momencie kiedy kupujące nie zapłacą a potem nie pójdą z kupującymi do sądu, bo im wybaczą. Ciekawam jak szybko szafa.pl zgłosiłaby się do nich po zwrot kwot prowizji i czy z mocy prawa mieliby do tego podstawy? Mamy tu prawnika ?
dokładnie tez sie wczoraj nad tym zastanawiałam :) prowizja jest pobierana od reki ale co jesli osoba nam nie zapłaci? smieszne :)

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

lajki na szafie

15 lut 2013 - 15:48:47

Cytat
rojza_rojza
Może być tak, że wszystkie dziewczyny coś od siebie kupią, potem zgłoszą się do szafa.pl o zwrot prowizji w momencie kiedy kupujące nie zapłacą a potem nie pójdą z kupującymi do sądu, bo im wybaczą. Ciekawam jak szybko szafa.pl zgłosiłaby się do nich po zwrot kwot prowizji i czy z mocy prawa mieliby do tego podstawy? Mamy tu prawnika ?

Nie wiem czy dobrze rozumiem, chodzi o zwrot prowizji za sprzedaż od Szafy, jeżeli np Ty coś ode mnie kupisz i nie zapłacisz?
To imo albo zwrotu nie będzie, albo będzie on wirtualny tak jak wirtualne masz teraz te 10 czy ileś tam złotych na Twoim saldzie. Po prostu na saldo oddadzą.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 3/5

lajki na szafie

15 lut 2013 - 15:51:11

takie lewe saldo potem można znów wykorzystać na prowizję i dalej handlować bez prowizji jakby? :D

lajki na szafie

15 lut 2013 - 15:52:44

Fakt, jestem niezweryfikowana więc nie sprzedaję tutaj niczego, ale nie rozumiem, skąd ten bunt? Większość portali na których można sprzedać własne rzeczy, pobierają prowizję i nikt nie robi o to problemu. 10% od sprzedaży to mało, nie chcą opłat za wystawianie itd.
Nie robicie aby trochę szumu na siłę?

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 3/5

lajki na szafie

15 lut 2013 - 15:54:19

na siłę to się wydziera tyle kasy bez regulaminu na pobieranie tej kasy i bez regulaminu sprzedaży odpowiedniego do zarządzenia tej prowizji

lajki na szafie

15 lut 2013 - 15:54:45

Mnie jedna z Szafiarek poprosiła o nazwę innego, nowego portalu, który wchodzi na rynek Internetu. Przesłałam w wiadomości priv, ale niestety wyskoczyła informacja, że łamię regulamin. Potem zrobiłam to drugi raz i również zostały zablokowane słowa pisane...

Robi się coraz ciekawiej...Już znalazłam inne portale, gdzie wystawiam rzeczy i bynajmniej nie ma takiej stypy jak tutaj...że nic się nie dzieje, prócz kiepskich zmian, które zostały wprowadzone...
Pozdrawiam Moderatorów, bo zapewne zostanie za tą wypowiedź zablokowane moje konto lub wykasowany post... Hahahaha

Pozdro Dziewczyny:-)

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 3/5

lajki na szafie

15 lut 2013 - 15:57:21

moderatorki też sądzą, że ta zmiana jest do kitu
nieprzychylnie się o niej wypowiadają na grupie FB
bo tutaj to wiadomo-obawa jest

zwłaszcza, że chodzą słuchy, że będą wynagradzane za moderowanie
uważam, że słusznie
one też powinny coś z tego mieć wreszcie!

lajki na szafie

15 lut 2013 - 16:03:11

Cytat
lasdeszczowy
Fakt, jestem niezweryfikowana więc nie sprzedaję tutaj niczego, ale nie rozumiem, skąd ten bunt? Większość portali na których można sprzedać własne rzeczy, pobierają prowizję i nikt nie robi o to problemu. 10% od sprzedaży to mało, nie chcą opłat za wystawianie itd.
Nie robicie aby trochę szumu na siłę?


10% to mało? O_o Na Allegro wiesz ile jest? Ok, są opłaty za wystawienie, ale i tak nie wychodzi, wraz z prowizją, 10%! A Program Ochrony Kupujących jest, strona śmiga, nie ma problemów ze zdjęciami, ze zwrotem prowizji (która jest wypłacana w postaci realnych pieniędzy! a nie tak jak na Szafie, że będzie po długich bojach zwracana na wirtualne konto i można będzie ją wykorzystać tylko na... kolejną prowizję dla nich) itp. Więc co Ty porównujesz? Pokaż mi inny portal, który pobiera takie sumy i na dodatek nie zapewnia żadnej ochrony kupującym i tak kijowo działa. Pokaż mi inny portal, gdzie sam prezes nie wie, o co mu tak naprawdę chodzi i nie potrafi dziewczynom odpowiedzieć na pytania co i jak z tą prowizją, który na łapu capu konstruuje regulamin i nie potrafi podać konkretnej daty, kiedy wejdzie program ochrony kupujących (ktory zapewne też wymyślił na szybko, żeby uspokoić plebs), ani rzeczowo wyjaśnić, dlaczego zrobił to co zrobił za plecami użytkowniczek, a w wywiadach chwali się, jak to mu same słupki rosną, jak to na Szafie można nieźle zarobić. Piszesz, że tu nie pobierają opłaty za wystawienie - ale pobierają 9zeta za weryfikację! Chyba jednak tych kwestii nie wzięłaś pod uwagę.

lajki na szafie

15 lut 2013 - 16:05:06

ostatnio na fanpage szafy pytali o walentynki, temat oczywiście zszedł na prowizje... m.in. ktoś zapytał "jaka prowizja?" - nikt nie zdążył nawet odpisać, bo wszystko było pokasowane :D

lajki na szafie

15 lut 2013 - 16:07:06

Powinni sobie ustawić cenzurę na słowo "prowizja", niech automatycznie zamienia się w "brawo chłopaki, tak trzymać, jesteście wspaniali, szafiarki was kochają!" :I



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-15 16:07 przez Zazdroscisz_.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 3/5

lajki na szafie

15 lut 2013 - 16:08:01

na Allegro zapłacic prowizję nie żal, bo to najpopularniejszy serwis w Polsce z mega reklamą, która sprawia, że tysiące osób mogą zobaczyć Twoją sprzedaż :) to są ilości osób, o jakich się szafie nie śniło

od początku istnienia chcieli się podpiąć pod Allegro, ale tamci nie chcieli tych wymian mieć u siebie, więc się na allegro obrazili

zaczęli Allegro cenzurować tutaj wszędzie gdzie się da

a teraz ściągają z nich co się da-przebili nawet ich prowizję :)

najlepsza to była pierwsza nazwa szafy: nasza szafa.pl :D widzicie poodbieństwo? hahahaha a coś swojego oprócz przerw technicznych mają?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Głupi problem