Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zwrot butów z CCC

05 lut 2013 - 23:15:17

Cytat
malvika07
Zwrot jest możliwy, ale tylko z oryginalnym opakowaniem i paragonem, nawet jeśli buciki były przecenione i możesz je zwrócić w każdym salonie CCC.
nie w każdym, tylko w tym co zrobiła zakup

Zwrot butów z CCC

05 lut 2013 - 23:26:51

Cytat
oliga
Cytat
malvika07
Zwrot jest możliwy, ale tylko z oryginalnym opakowaniem i paragonem, nawet jeśli buciki były przecenione i możesz je zwrócić w każdym salonie CCC.
nie w każdym, tylko w tym co zrobiła zakup

zasada jest prosta, jak dany sklep na Tobie zarobil to i teraz musi stracic zeby oddac swoj utarg swoim kosztem a nie innych salonow.Kazdy zarabia na siebie.

Zwrot butów z CCC

05 lut 2013 - 23:29:22

Cytat
jolcia2525
Cytat
oliga
Cytat
malvika07
Zwrot jest możliwy, ale tylko z oryginalnym opakowaniem i paragonem, nawet jeśli buciki były przecenione i możesz je zwrócić w każdym salonie CCC.
nie w każdym, tylko w tym co zrobiła zakup

zasada jest prosta, jak dany sklep na Tobie zarobil to i teraz musi stracic zeby oddac swoj utarg swoim kosztem a nie innych salonow.Kazdy zarabia na siebie.

ale np deichmann ma inną politykę, u nich można kupić w Warszawie, a zwrócić w Krakowie, nie ma znaczenia, którym salonie się kupiło, bo można zwrócić w każdym :)

Zwrot butów z CCC

05 lut 2013 - 23:32:30

Cytat
oliga
Cytat
jolcia2525
Cytat
oliga
Cytat
malvika07
Zwrot jest możliwy, ale tylko z oryginalnym opakowaniem i paragonem, nawet jeśli buciki były przecenione i możesz je zwrócić w każdym salonie CCC.
nie w każdym, tylko w tym co zrobiła zakup

zasada jest prosta, jak dany sklep na Tobie zarobil to i teraz musi stracic zeby oddac swoj utarg swoim kosztem a nie innych salonow.Kazdy zarabia na siebie.

ale np deichmann ma inną politykę, u nich można kupić w Warszawie, a zwrócić w Krakowie, nie ma znaczenia, którym salonie się kupiło, bo można zwrócić w każdym :)


owszem tak jest u nich ale ja nawiazywalam do ccc :)

Zwrot butów z CCC

05 lut 2013 - 23:35:26

1) w CCC zwrócisz towar nieużywany nawet jesli był na przecenie (podobnie jest w Deichmannie)
2) Nawet jakby pisali, że nie przyjmują zwrotów to pisać sobie mogą, nawet 500 kartek wywieszać, ale wg prawa konsumenckiego masz bodajże 30 dni na zwrot towaru nieużywanego, nawet jeśli był przeceniony - chyba, ze przecena wynikała z uszkodzenia obuwia i byłaś świadoma, ze takowe kupujesz, dziękuję. :]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-05 23:37 przez cattivo.

Zwrot butów z CCC

05 lut 2013 - 23:38:48

Cytat
cattivo
1) w CCC zwrócisz towar nieużywany nawet jesli był na przecenie (podobnie jest w Deichmannie)
2) Nawet jakby pisali, że nie przyjmują zwrotów to pisać sobie mogą, nawet 500 kartek wywieszać, ale wg prawa konsumenckiego masz 21 dni na zwrot towaru nieużywanego, nawet jeśli był przeceniony - chyba, ze przecena wynikała z uszkodzenia obuwia i byłaś świadoma, ze takowe kupujesz, dziękuję. :]

ja sie pytam gdzie Ty mas zto prawo???

pracuje 6 lat w handlu i na pęczki mialam ''fikania'' a wtedy telefon do federacji i dzwon Pani przy mnie ...i co? federacja Cie moze wysmiac bo zwrot to indywidualne ustalenia sklepu i dobra wola sprzedawcy.

warto poczytac zanim sie zaczniemy wymadrzac ...
Cytat
cattivo
1) w CCC zwrócisz towar nieużywany nawet jesli był na przecenie (podobnie jest w Deichmannie)
2) Nawet jakby pisali, że nie przyjmują zwrotów to pisać sobie mogą, nawet 500 kartek wywieszać, ale wg prawa konsumenckiego masz bodajże 30 dni na zwrot towaru nieużywanego, nawet jeśli był przeceniony - chyba, ze przecena wynikała z uszkodzenia obuwia i byłaś świadoma, ze takowe kupujesz, dziękuję. :]

Podstawa prawna:

Art. 592. [Sprzedaż na próbę] § 1. Sprzedaż na próbę albo z zastrzeżeniem zbadania rzeczy przez kupującego poczytuje się w razie wątpliwości za zawartą pod warunkiem zawieszającym, że kupujący uzna przedmiot sprzedaży za dobry. W braku oznaczenia w umowie terminu próby lub zbadania rzeczy sprzedawca może wyznaczyć kupującemu odpowiedni termin.
§ 2. Jeżeli kupujący rzecz odebrał i nie złożył oświadczenia przed upływem umówionego przez strony lub wyznaczonego przez sprzedawcę terminu, uważa się, że uznał przedmiot sprzedaży za dobry.

Można w sklepie wywiesić informcje dla PT klientów odnośnie sprzedaży, która jest regulowana przepisami ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu Cywilnego (Dz. U. nr 141 poz. 1176). - warto ją poczytać



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-05 23:42 przez jolcia2525.

Zwrot butów z CCC

05 lut 2013 - 23:58:34

Cytat
jolcia2525

owszem tak jest u nich ale ja nawiazywalam do ccc :)

w CCC można buty zwrócić w każdym salonie (po to sa tzw. "zwroty obce" które pod koniec dnia się rozlicza), choć w niektórych sklepach mówią że można zwrócić tylko tam gdzie się je kupiło, bo kasjerkom nie chce się robić tych rozliczeń ;)


<moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-06 09:04 przez moderator.

Zwrot butów z CCC

06 lut 2013 - 00:07:41

Cytat
malvika07


w CCC można buty zwrócić w każdym salonie (po to sa tzw. "zwroty obce" które pod koniec dnia się rozlicza), choć w niektórych sklepach mówią że można zwrócić tylko tam gdzie się je kupiło, bo kasjerkom nie chce się robić tych rozliczeń ;)

i tu sie mylisz w ccc nie przyjmuje sie zwrotu butow z innego salonu niz w tym ktory zostal zakupiony i sa to odgorne wytyczne . a zwrot obcy wystawia sie przy reklamacji z innego salonu. wiem to bo pracuje w ccc
a do autorki;
spokojnie dostaniesz zwrot pieniedzy wiec zadnymi prawami konsumenta tam im nie groz . jak buty nie maja sladów uzytkowania , nie mineło 30 dni, zwrotu chcesz dokonac w salonie gdzie zakupilas to oddadza pieniadze. Wiadomo zapytaja sie czy nie chce sie wymienic na inne zeby sklep nie byl stratny.


<moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-06 09:04 przez moderator.

Zwrot butów z CCC

06 lut 2013 - 00:15:22

Cytat
palusia288

i tu sie mylisz w ccc nie przyjmuje sie zwrotu butow z innego salonu niz w tym ktory zostal zakupiony i sa to odgorne wytyczne . a zwrot obcy wystawia sie przy reklamacji z innego salonu. wiem to bo pracuje w ccc
a do autorki;
spokojnie dostaniesz zwrot pieniedzy wiec zadnymi prawami konsumenta tam im nie groz . jak buty nie maja sladów uzytkowania , nie mineło 30 dni, zwrotu chcesz dokonac w salonie gdzie zakupilas to oddadza pieniadze. Wiadomo zapytaja sie czy nie chce sie wymienic na inne zeby sklep nie byl stratny.

ok, być może, natomiast ja bez problemu zwróciłam w salonie innym niż kupiłam. ale nie o to autorka wątku pytała ;) tak jak już wspomniałam, bez problemu powinni przyjąć zwrot.


<moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-06 09:04 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 600
Ostrzeżenia: 1/5

Zwrot butów z CCC

06 lut 2013 - 00:29:23

jeśli sklep uznaje zwroty rzeczy przecenionych to tak, nie ma żadnej ustawy o zwrocie towaru zakupionego w sklepie (jest tylko 10 dni w przypadku zakupy na odległość czyli np w sklepie internetowym)
po prostu musisz zabrac buty, paragon i udac sie do sklepu

Zwrot butów z CCC

06 lut 2013 - 00:37:09

ja składałam w ccc reklamację przecenionych butów i mi ją uznali (ale to inna sytuacja niż twoja)
z tego co się orientuję można zwrócić rzeczy nawet po przecenie.

Zwrot butów z CCC

06 lut 2013 - 14:42:12

Cytat
malvika07
Cytat
palusia288

i tu sie mylisz w ccc nie przyjmuje sie zwrotu butow z innego salonu niz w tym ktory zostal zakupiony i sa to odgorne wytyczne . a zwrot obcy wystawia sie przy reklamacji z innego salonu. wiem to bo pracuje w ccc
a do autorki;
spokojnie dostaniesz zwrot pieniedzy wiec zadnymi prawami konsumenta tam im nie groz . jak buty nie maja sladów uzytkowania , nie mineło 30 dni, zwrotu chcesz dokonac w salonie gdzie zakupilas to oddadza pieniadze. Wiadomo zapytaja sie czy nie chce sie wymienic na inne zeby sklep nie byl stratny.

ok, być może, natomiast ja bez problemu zwróciłam w salonie innym niż kupiłam. ale nie o to autorka wątku pytała ;) tak jak już wspomniałam, bez problemu powinni przyjąć zwrot.


<moderacja>

to chyba sprzedająca popełniła błąd
bo ja próbowałam wymienić na inny rozmiar w innym sklepie niż zakupiłam i nie było możliwości, powiedziano mi, że zwrócić czy wymienić można tylko w salonie, w którym się dokonało zakupu, i to było niedawno bo kupowałam buty zimowe
moja siostra w styczniu teraz kupowała buty z promocji w ccc i jej od razu pani powiedziała, że można zwrócić, ale tylko u nich w salonie

Zwrot butów z CCC

06 lut 2013 - 14:48:11

Nie wiem jak jest z wzrotem ale ja ostatnio 3 razy wymieniałam na inne w tej samej cenie i nie było problemu.. jeszcze miałam taką możliwość żeby dopłacić wziąć inne :D

Zwrot butów z CCC

28 cze 2013 - 16:46:16

Witam

Mam problem z oddaniem butow w ccc, kupilam w marcu buty lasockiego i po chodzeniu w butach niecaly miesiac przetarly mi sie podeszwy w nich, skladalam juz odwolanie do reklamacji gdyz mi jej nie uznali a w tych butach nie da sie chodzic, to jest karygodne zeby takie buty wytrzymaly tak krotko. Jestem zniesmaczona tym sklepem.
czy ktos moze pomoc co zrobic zeby uznano mi reklamacje?

Zwrot butów z CCC

28 cze 2013 - 16:50:58

Cytat
Shaana
w ccc zwrot jest zawsze możliwy, nawet tych przecenionych rzeczy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zazdrość...zawistny charakter