Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

Macie koleżanki?

04 lut 2013 - 21:03:59

Tak jak w temacie: Macie koleżanki? Od jakiegoś czasu izoluję wszystkie koleżaneczki od siebie. Mam tylko takie w pracy i tylko w pracy, w szkole z Nimi ewentualnie wyjdę na piwo zaraz po szkole po zdanym egzaminie. Nie pozwalam już żadnej, by przyjeżdżała do mnie do domu. Dwulicowość ludzi zniechęciła mnie wystarczająco. Zabrałam koleżankę na imprezę, owa pani pojechała z kolegą, który jej się znudził i wyciągała na parkiet mojego faceta. Nie robiąc wiochy mówiłam mu idź i robiłam dobrą minę do złej gry. Gdy następnego dnia jej powiedziałam, że jej zachowanie mi nie odpowiada ona: "Przecież ja się dobrze bawiłam, co Ty ode mnie chcesz?". Dziewczyna nie wydawała się być jakąś łatwą i taką co to do każdego a tu masz. Ja siedziałam zła, a gdyby nie ja to by jej wcale na tej imprezie nie było. Słuchałam tylko od kolegi jak się zawiódł, że chciał się z nią wybawić itp. Inna sytuacja, zaprosiłam koleżankę na grilla i nie miałam swojego telefonu przy sobie to zadzwoniłam od mojego bo znałam jej nr na pamięć(mój i jej nr różni tylko ostatnia cyfra) i zaczęło się wypisywanie smsków, ale na szczęście mój mi to od razu pokazał i na żadnego nie odpisał. I tak bym mogła wymieniać sytuacje zapraszania mojego faceta do znajomych na facebooku mimo, że w realu go nigdy nie spotkał. W sumie to "naiwniak" z niego bo mi o tym mówi i odrzuca zaproszenia. Dziewczyny też tak macie, że Wasze koleżanki lubią wejść do Waszego bardziej prywatnego życia niż nowa fryzura czy buty? Denerwuje mnie to, że trafiam na takie dziewczyny... O wiele lepiej czuję się w męskim towarzystwie. Pomału stwierdzam, że nie potrzebuję obcych kobiet w moim życiu. Jak się chce wyżalić czy podzielić kobiecymi problemami to mam szwagierkę i ona akurat nie jest żadnym zagrożeniem.

Macie koleżanki?

04 lut 2013 - 21:06:09

mam kolezanki

Macie koleżanki?

04 lut 2013 - 21:07:49

Najwidoczniej nie udało Ci sie dotychczas trafic na nikogo godnego zaufania... Ja mam i kolezanki i przyjaciolki i jeszcze nigdy nie przytrafilo mi sie nic o czym wspominasz. Musisz uwazniej dobierac sobie towarzystwo i uwazaj, niektorzy faceci tez moga chciec odbic Twojego :D

Macie koleżanki?

04 lut 2013 - 21:08:10

ja mam kilka bliskich kolezanek, duzo takich hmm .... od imprezy do imprezy. Ale raczej tego typu sytuacji nie mialam .

Macie koleżanki?

04 lut 2013 - 21:09:07

Tak, mam koleżanki. Na szczęsci pustaki, takie jak opisujesz wyżej, wyczuwam na kilometr. Co prawda, czasami się okazuje, że jakaś panna jest o wiele mniej normalna niż myślałam, ale wtedy szybko ją zbywam. Mam wiele koleżanek, ale 5 takich najbliższych. 2 z nich znam od dzieciaka, 3 poznałam w liceum. Wszystkie są naprawdę świetne. Oczywiście, każda ma jakieś wady, ale nie przeszkadzają mi one :) Żadna z nich nie dowalała się do mojego faceta. Bo niestety z niektórymi bywa i tak...

Macie koleżanki?

04 lut 2013 - 21:09:17

zbyt wiele razy się zawiodłam by pakować się w przyjaźnie, także koleżanki owszem ale na dystans

Macie koleżanki?

04 lut 2013 - 21:10:33

ja na szczescie mam kilka kolezanek, sprawdzonych od lat, ktorym ufam. Oczywiscie maja swoje wady ale nikt nie jest idealny. Owszem, zdazaly sie takze falszywe, ale w mig je rozpoznawalam i eliminowalam ze swego towarzystwa.

zweryfikowana
Posty: 1.415
Ostrzeżenia: 1/5

Macie koleżanki?

04 lut 2013 - 21:13:57

najwyraźniej trafiasz na idiotki, ja też takie poznawałam ... ale skończyłam te znajomości... teraz mam na prawdę dwie dobre przyjaciółki.. jedną znam 7lat drugą 4lata.. widujemy się praktycznie 2razy w tygodniu... głupi wypad do 'silesi' potrafi być z nimi zabawny : ) ... ps. koleżanek w pracy nie ma.. przekonałam się o tym na własnej skórze.

Macie koleżanki?

04 lut 2013 - 21:16:55

Niestety większośc ludzi których znam są fałszywi....Nie mam koleżanek,mam więcej kolegów

Macie koleżanki?

04 lut 2013 - 21:19:10

tak, mamy. Mam właściwie dwie bardzo mi bliskie, z którymi mogę porozmawiać dosłownie o wszystkim i wiem, że to zostaje między Nami. A cała reszta to koleżanki, również ważne ale jednak nie na tyle by mówić o swoich wszystkich problemach. Można wyjść i pogadać, pobawić się, ale to na tyle. :) Były i takie z którymi musiałam ograniczyć kontakty do minimum. :)

Macie koleżanki?

04 lut 2013 - 21:20:40

Mam koleżanki, ale prawda jest niestety taka, że większość z nich strasznie się zmieniła. Albo zrobiły się dwulicowe, albo w moim określeniu "plasticzkowe" i ciężko już o dobre znajomości z takimi niestety.

Macie koleżanki?

04 lut 2013 - 21:22:16

ja również mam koleżanki, ale przyjaciółki takiej 'od serca' nie..

Macie koleżanki?

04 lut 2013 - 21:22:40

ja mam może z 3,4 takie konkretne koleżanki,reszta to znajome,mój facet to taka moja przyjaciółka :D

Macie koleżanki?

04 lut 2013 - 21:26:09

Cytat
Peggy__Brown
zbyt wiele razy się zawiodłam by pakować się w przyjaźnie, także koleżanki owszem ale na dystans

Ja tak samo.

Macie koleżanki?

04 lut 2013 - 21:27:54

Właśnie dlatego całe życie mam samych kolegów :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

OBYWATELE DECYDUJĄ