Obecnie rozmawiamy o:

dieta wskazówki

gorący temat

Wesele organizacja

dzisiaj o 1:33

stomatolog

wczoraj o 21:51

Cyfrowe menu

wczoraj o 19:51

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

witajcie
czy macie problem z wysyłką ubrń listem poleconym?,po nowym roku nie chcą u mnie na zadnej poczcie przyjąc miekkiego listu ponoc od nowego roku wszystko co nie jest korespondencją nie będzie przyjmowane do wysylki jako list tylko jako paczka

Hmm.. ja wysyłałam list z kurtką chyba 4 stycznia, ale napewno w tym roku, i bez problemu pani na poczcie mi przyjęła. Więc ja nie mialam problemu.

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

u mnie też nie ma problemu, tylko wysyłka strasznie podrożała

Nie :) Wysyłałam wczoraj sukienkę jako list i nikt nie robił problemu.

to ciekawe ze u mnie nie przyjmują ,tłumaczyli ze jest zakaz przyjmowania i tylko paczką ,przed koncem roku tez nie chetnie przyjmowali ,ale nie bylo az takiego problemu

Cytat
rudamarysia
Żadnych problemów nie miałam.

nie prawda maja prawo przyjac ! ja tak juz wysylalam kilka ray ,tylko ze sa drozsze zwlawszcza priorytety maskarycznie wzrosly bo o 2,30 wiecej + polecenie wychodzi blisko 10 zl .
nie ma ustawy ze nie mozna wysylac ciuszkow ,ani slowem sie pani na poczcie nie odezwala ,przyjela mi bez problemu

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
rudamarysia
Żadnych problemów nie miałam.

dziwne... u mnie tez wszystko przyjmuja.. ale ceny od nowego roku sa.... KOLOSALNE.. na poczcie niesamowita kolejka i nie ma osoby , ktora by nie powiedziala do Pani z okienka:"ileee????".....na kwitku od poleconych jest gabaryt B ,wiec jesli nic sie nie zmienilo w tej kwestii łaski nie robi przyjac musi.. Pozdrawiam:)

zweryfikowana
Posty: 1.443
Ostrzeżenia: 1/5

U nas wysyła się normalnie.....tylko drożej. Widzę ,że bałagan na poczcie i niedoinformowanie.

u mnie nie przyjmuja listow z ubraniami...tylko papiery.Reszta paczkami.

to narazie jedna osoba na 10 miala problem z wysylką moze zalezy to od miejscowosci

W moim mieście tak samo nie ma problemu z wysyłką.

właśnie sprawdziłam cennik poczty i rzeczywiście drogo ... ale znalazłam coś takiego jak e-przesyłka :> jeśli coś jest większe niż 350g to w sumie bardziej się opłaca wysłać tym niz listem poleconym bo wg cennika opłata wynosi 7 zł do 1kg:> a różnica jest chyba taka, że samemu trzeba się na pocztę pofatygować bo listonosz do domu nie przyniesie :> korzystał ktoś już z tego?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak wam idzie sprzedaż po nowym roku???