Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

Obrażona koleżanka

01 sty 2013 - 12:41:54

Powiem wam tyle że problem jak z gimbazy :) Z racji że wczoraj był sylwester, byłyśmy na imprezie na sali, moje koleżanki przyjechały razem a mnie przywiózł tato. Miałyśmy wracać razem ale nasza koleżanka która miała samochód znalazła kierowcę i pojechała już ok 1 a my zostałyśmy. Więc o 6 nie było jak wracać bo każdy pił, zadzwoniłam po tatę żeby przyjechał i jak coś mogę kogoś zabrać do miasta oprócz tych moich koleżanek. Powiedział że już wyjeżda więc powiedziałam moim dwóm koleżankom że mną wracają(były zadowolone) i jeden kolega też miał z nami wracać. Więc czekamy ale było zimno to wsiedliśmy do samochodu który stał pod salą a jedna z tych dwóch dziewczyn gdzieś poszła z chłopakami. Dzwoniłyśmy do niej że zaraz będziemy wracać do domu ale nie odbierała. Jak przyjechał mój tato też dzwoniliśmy ale ile można czekać? Pojechaliśmy a ona została. A dziś po obudzeniu odbieram multum smsów że jestem taka i owaka jak mogłam ją tam z nimi zostawić. Co zrobić w tej sytuacji, przeprosić ją jakoś czy jak? Napisałam jej przepraszam ale odpisała samymi wulgaryzmami

Obrażona koleżanka

01 sty 2013 - 12:45:02

Jak idiotka nie potrafi odbierać telefonu i traci się akurat wtedy, gdy wie, że przyjedzie podwózka to sorry, ale to ja bym ją zbluzgała na Twoim miejscu, nie ona mnie. Twój tato i tak jest dobry, że po was przyjechał, a ta laska nawet tego nie doceniła. Księżniczka.

Obrażona koleżanka

01 sty 2013 - 12:45:06

Aaaaa olej ją , nie warta jest twojej przyjaźni !

zweryfikowana
Posty: 644
Ostrzeżenia: 1/5

Obrażona koleżanka

01 sty 2013 - 12:46:29

Skoro dzwoniłaś i nie odbierała to jej problem, a nie Twoj. Powiedz jej, że dzwoniłaś i jak ona nie odbierała to przeciesz nie będziesz na nią czekać nie wiem ile. Jej powinno zależeć skoro wracała z Toba.

Obrażona koleżanka

01 sty 2013 - 12:46:30

Cytat
19BaMbOoChA90
Jak idiotka nie potrafi odbierać telefonu i traci się akurat wtedy, gdy wie, że przyjedzie podwózka to sorry, ale to ja bym ją zbluzgała na Twoim miejscu, nie ona mnie. Twój tato i tak jest dobry, że po was przyjechał, a ta laska nawet tego nie doceniła. Księżniczka.

zgadzam się

Obrażona koleżanka

01 sty 2013 - 12:47:19

Też się wkurzyłam bo sama się mnie pytała czy może ze mną wracać, nie ma problemu. Ale ja czekać nie wiadomo ile nie będę zwłaszcza że mój tato i tak okazał się bardzo wyrozumiały

Obrażona koleżanka

01 sty 2013 - 12:48:58

hehe mogła czekać a nie się szlajać;) też bym jej powiedziała do słuchu

zweryfikowana
Posty: 2.932
Ostrzeżenia: 1/5

Obrażona koleżanka

01 sty 2013 - 12:49:37

Cytat
19BaMbOoChA90
Jak idiotka nie potrafi odbierać telefonu i traci się akurat wtedy, gdy wie, że przyjedzie podwózka to sorry, ale to ja bym ją zbluzgała na Twoim miejscu, nie ona mnie. Twój tato i tak jest dobry, że po was przyjechał, a ta laska nawet tego nie doceniła. Księżniczka.

popisuję się pod tym rękami i nogami. jak jej się zachciało obmacywać z facetami, kiedy podwózka była już zorganizowana i nie odbierała telefonu to niech się buja. ja bym ją zbluzgała, że oesu, a nie jeszcze przepraszała.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-01 12:50 przez truskawkowabuba.

Obrażona koleżanka

01 sty 2013 - 12:52:29

Skoro nie odbierała to jej problem, nie masz za co przepraszać :)

Obrażona koleżanka

01 sty 2013 - 12:53:50

Cytat
Landrynka21
Skoro dzwoniłaś i nie odbierała to jej problem, a nie Twoj. Powiedz jej, że dzwoniłaś i jak ona nie odbierała to przeciesz nie będziesz na nią czekać nie wiem ile. Jej powinno zależeć skoro wracała z Toba.

no właśnie.

Obrażona koleżanka

01 sty 2013 - 12:53:58

Jej problem, po co gdzieś lazła, skoro wszyscy czekali na podwiezienie. Powinnaś ją jeszcze ochrzanić, że Twój tata na nią czekał a ona tel nie odbierała.

Obrażona koleżanka

01 sty 2013 - 12:55:00

Cóż pogadam z nią na najbliższej imprezie :/ rozdrażnia mnie tym strasznie, bo załatwiam transport a ona wielce obrażona! Jak mogłaś mnie z nimi zostawić!

Obrażona koleżanka

01 sty 2013 - 12:56:13

nie powinnaś jej przepraszać to ona poszła romansować z kolegami i nie odbierała telefonu a nie Ty

Obrażona koleżanka

01 sty 2013 - 12:56:14

Cytat
truskawkowabuba
Cytat
19BaMbOoChA90
Jak idiotka nie potrafi odbierać telefonu i traci się akurat wtedy, gdy wie, że przyjedzie podwózka to sorry, ale to ja bym ją zbluzgała na Twoim miejscu, nie ona mnie. Twój tato i tak jest dobry, że po was przyjechał, a ta laska nawet tego nie doceniła. Księżniczka.

popisuję się pod tym rękami i nogami. jak jej się zachciało obmacywać z facetami, kiedy podwózka była już zorganizowana i nie odbierała telefonu to niech się buja. ja bym ją zbluzgała, że oesu, a nie jeszcze przepraszała.

Obrażona koleżanka

01 sty 2013 - 12:57:31

Nie no niezła koleżanka. To raczej Ty powinnaś mieć do niej pretensje, że wydzwaniałaś do niej a ona miała wszystko gdzieś.
Na Twoim miejscu to ja powiedziałabym co o jej zachowaniu myślę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nieudany Sylwester i kłótnia z rodzicami.