Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

29 minut temu

sprawdzony stomatolog

33 minut temu

sklep detailingowy

57 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak sprawdzić hasło wifi

31 gru 2012 - 09:33:43

Cytat
leniwiec22
reset routera do ustawien fabrycznych i ustawienie od nowa.
mam nadzieję że nie będzie trzeba

jak sprawdzić hasło wifi

31 gru 2012 - 09:36:33

dziwna sytuacja ;p

jak sprawdzić hasło wifi

31 gru 2012 - 11:06:33

Ale Tobie chodzi o hasło do rutera czy o hasło do sieci bezprzewodowej?

Bo jeśli hasło do rutera, to będzie je znał ten, kto je ustawiał, nigdzie nie jest zapisane. I nie słuchaj głupot, że na ruterze jest karteczka naklejona ;p Bo na pewno ktoś już to hasło zmieniał.
A jeśli Ci chodzi o podłączenie się do sieci bezprzewodowej, to musisz znać do niej hasło. Jak już będziesz znała hasło do rutera to możesz się na niego zalogować i tam sprawdzić / zmienić hasło do wifi.

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

jak sprawdzić hasło wifi

31 gru 2012 - 11:13:08

moj chlopak umialby to obejsc

jak sprawdzić hasło wifi

31 gru 2012 - 11:16:49

Mozna sprawdzic,ale nie pamietam jak a nie mam dostepu do kompa teraz,pisze z tel. jak chcesz to napisz na prv, o 15 sprawdze :)

jak sprawdzić hasło wifi

31 gru 2012 - 11:18:45

Cytat
werka0o
Cytat
kaaaami
Zapytaj tego kto zakładał hasło :) "Sprawdzić" się nie da :)
'Sprawdzic' sie da bez problemu, wszystko jest zapisywane i gromadzone.

Na routerze z tylu albo pod spodem jest taki kod dosc dlugi to jest haslo, ktore potem mozesz sobie zmienic na stronie operatora. Tam podajesz wszystkie dane z umowy i robisz wszystko krok po kroku. A jesli juz zostlo przez kogos zmienione to mozesz to tez sprawic na tym jakby koncie na stronie operatora.

KOMPLETNA BZDURA!!

Jezeli masz sytem dajmy na to Win7, i podlaczony laptop/komputer do tej sieci - wejdź na ustawienia internetowe, kliknij na daną sieć prawym przyciskiem, wybierz właściwości. Wyswietli Ci sie konsola z hasłem etc, zaznacz 'pokaż znaki' i w tym cała filozofia.

______________
mozesz rowniez grzebac w rejestrze otwierajac menadzer zadan wpisujac w konsoli 'nowe zadanie' regedit, ale jest to dosc pracochlonne dla nowicjusza:)
Jedynie warunkiem, zeby tak szybko do tego dojsc jest polaczenie bezprzewodowe.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-31 11:21 przez blanta.

jak sprawdzić hasło wifi

31 gru 2012 - 11:20:53

Jak można nie znać hasła do własnego routera...

jak sprawdzić hasło wifi

31 gru 2012 - 11:24:45

po prawej stronie na dole (na pasku windowsa) masz ikonke internetu (te takie kolumienki) nacisnij na to, potem prawym przyciskiem myszki wybierz swoje połączenie i naciśnij "Właściwości" i w zakładce zabezpieczenia zaznacz przy opcji "Klucz zabezpieczeń sieciowych" "Pokaż znaki" i wyyświetli Ci Twoje hasło

jak sprawdzić hasło wifi

31 gru 2012 - 11:28:49

Cytat
trushiit
Jak można nie znać hasła do własnego routera...
wcześniej miałam router bez wifi a później ktoś z rodziny przyniósł drugi i założył ten

jak sprawdzić hasło wifi

31 gru 2012 - 11:32:23

Ja mam hasło na pudełku od routera obok kodu kreskowego, sprawdź może też tam masz.

jak sprawdzić hasło wifi

31 gru 2012 - 12:05:07

Cytat
xpalinkax
moj chlopak umialby to obejsc
ta, jasne ;p

Cytat
blanta
Jezeli masz sytem dajmy na to Win7, i podlaczony laptop/komputer do tej sieci - wejdź na ustawienia internetowe, kliknij na daną sieć prawym przyciskiem, wybierz właściwości. Wyswietli Ci sie konsola z hasłem etc, zaznacz 'pokaż znaki' i w tym cała filozofia.
Pod warunkiem, że jej laptop jest podłączony do tej sieci. Ja zrozumiałam, że ona chce się podłączyć i nie zna hasła.

jak sprawdzić hasło wifi

31 gru 2012 - 16:50:21

Cytat
skasna
Cytat
xpalinkax
moj chlopak umialby to obejsc
ta, jasne ;p

Cytat
blanta
Jezeli masz sytem dajmy na to Win7, i podlaczony laptop/komputer do tej sieci - wejdź na ustawienia internetowe, kliknij na daną sieć prawym przyciskiem, wybierz właściwości. Wyswietli Ci sie konsola z hasłem etc, zaznacz 'pokaż znaki' i w tym cała filozofia.
Pod warunkiem, że jej laptop jest podłączony do tej sieci. Ja zrozumiałam, że ona chce się podłączyć i nie zna hasła.
Chce w tel wpisać hasło i korzystać z neta w nim :)

jak sprawdzić hasło wifi

31 gru 2012 - 16:54:49

w jakiej sieci masz internet? ja mam w netii i pod routerem jest naklejka z hasłem- każdy komputer dodatkowy lub komórka po podaniu tego hasła działa- odbiera internet

jak sprawdzić hasło wifi

31 gru 2012 - 17:07:20

skoro masz laptopa podłączonego do tej sieci wi-fi to rób jak koleżanka wyżej - blanta - napisała.

jak sprawdzić hasło wifi

31 gru 2012 - 17:18:08

Nie mam pojęcia, o co chodzi...
Jeśli to nowy router- login i hasło to najpewniej: admin

Jeśli chcesz połączyć się z siecią nie musisz znać hasła. Wystarczy, że wciśniesz odpowiedni guziczek na routerze.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sylwestrowe przesądy,czyli...