Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

operacja oczu

40 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak sprawdzić hasło wifi

31 gru 2012 - 09:33:43

Cytat
leniwiec22
reset routera do ustawien fabrycznych i ustawienie od nowa.
mam nadzieję że nie będzie trzeba

jak sprawdzić hasło wifi

31 gru 2012 - 09:36:33

dziwna sytuacja ;p

jak sprawdzić hasło wifi

31 gru 2012 - 11:06:33

Ale Tobie chodzi o hasło do rutera czy o hasło do sieci bezprzewodowej?

Bo jeśli hasło do rutera, to będzie je znał ten, kto je ustawiał, nigdzie nie jest zapisane. I nie słuchaj głupot, że na ruterze jest karteczka naklejona ;p Bo na pewno ktoś już to hasło zmieniał.
A jeśli Ci chodzi o podłączenie się do sieci bezprzewodowej, to musisz znać do niej hasło. Jak już będziesz znała hasło do rutera to możesz się na niego zalogować i tam sprawdzić / zmienić hasło do wifi.

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

jak sprawdzić hasło wifi

31 gru 2012 - 11:13:08

moj chlopak umialby to obejsc

jak sprawdzić hasło wifi

31 gru 2012 - 11:16:49

Mozna sprawdzic,ale nie pamietam jak a nie mam dostepu do kompa teraz,pisze z tel. jak chcesz to napisz na prv, o 15 sprawdze :)

jak sprawdzić hasło wifi

31 gru 2012 - 11:18:45

Cytat
werka0o
Cytat
kaaaami
Zapytaj tego kto zakładał hasło :) "Sprawdzić" się nie da :)
'Sprawdzic' sie da bez problemu, wszystko jest zapisywane i gromadzone.

Na routerze z tylu albo pod spodem jest taki kod dosc dlugi to jest haslo, ktore potem mozesz sobie zmienic na stronie operatora. Tam podajesz wszystkie dane z umowy i robisz wszystko krok po kroku. A jesli juz zostlo przez kogos zmienione to mozesz to tez sprawic na tym jakby koncie na stronie operatora.

KOMPLETNA BZDURA!!

Jezeli masz sytem dajmy na to Win7, i podlaczony laptop/komputer do tej sieci - wejdź na ustawienia internetowe, kliknij na daną sieć prawym przyciskiem, wybierz właściwości. Wyswietli Ci sie konsola z hasłem etc, zaznacz 'pokaż znaki' i w tym cała filozofia.

______________
mozesz rowniez grzebac w rejestrze otwierajac menadzer zadan wpisujac w konsoli 'nowe zadanie' regedit, ale jest to dosc pracochlonne dla nowicjusza:)
Jedynie warunkiem, zeby tak szybko do tego dojsc jest polaczenie bezprzewodowe.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-31 11:21 przez blanta.

jak sprawdzić hasło wifi

31 gru 2012 - 11:20:53

Jak można nie znać hasła do własnego routera...

jak sprawdzić hasło wifi

31 gru 2012 - 11:24:45

po prawej stronie na dole (na pasku windowsa) masz ikonke internetu (te takie kolumienki) nacisnij na to, potem prawym przyciskiem myszki wybierz swoje połączenie i naciśnij "Właściwości" i w zakładce zabezpieczenia zaznacz przy opcji "Klucz zabezpieczeń sieciowych" "Pokaż znaki" i wyyświetli Ci Twoje hasło

jak sprawdzić hasło wifi

31 gru 2012 - 11:28:49

Cytat
trushiit
Jak można nie znać hasła do własnego routera...
wcześniej miałam router bez wifi a później ktoś z rodziny przyniósł drugi i założył ten

jak sprawdzić hasło wifi

31 gru 2012 - 11:32:23

Ja mam hasło na pudełku od routera obok kodu kreskowego, sprawdź może też tam masz.

jak sprawdzić hasło wifi

31 gru 2012 - 12:05:07

Cytat
xpalinkax
moj chlopak umialby to obejsc
ta, jasne ;p

Cytat
blanta
Jezeli masz sytem dajmy na to Win7, i podlaczony laptop/komputer do tej sieci - wejdź na ustawienia internetowe, kliknij na daną sieć prawym przyciskiem, wybierz właściwości. Wyswietli Ci sie konsola z hasłem etc, zaznacz 'pokaż znaki' i w tym cała filozofia.
Pod warunkiem, że jej laptop jest podłączony do tej sieci. Ja zrozumiałam, że ona chce się podłączyć i nie zna hasła.

jak sprawdzić hasło wifi

31 gru 2012 - 16:50:21

Cytat
skasna
Cytat
xpalinkax
moj chlopak umialby to obejsc
ta, jasne ;p

Cytat
blanta
Jezeli masz sytem dajmy na to Win7, i podlaczony laptop/komputer do tej sieci - wejdź na ustawienia internetowe, kliknij na daną sieć prawym przyciskiem, wybierz właściwości. Wyswietli Ci sie konsola z hasłem etc, zaznacz 'pokaż znaki' i w tym cała filozofia.
Pod warunkiem, że jej laptop jest podłączony do tej sieci. Ja zrozumiałam, że ona chce się podłączyć i nie zna hasła.
Chce w tel wpisać hasło i korzystać z neta w nim :)

jak sprawdzić hasło wifi

31 gru 2012 - 16:54:49

w jakiej sieci masz internet? ja mam w netii i pod routerem jest naklejka z hasłem- każdy komputer dodatkowy lub komórka po podaniu tego hasła działa- odbiera internet

jak sprawdzić hasło wifi

31 gru 2012 - 17:07:20

skoro masz laptopa podłączonego do tej sieci wi-fi to rób jak koleżanka wyżej - blanta - napisała.

jak sprawdzić hasło wifi

31 gru 2012 - 17:18:08

Nie mam pojęcia, o co chodzi...
Jeśli to nowy router- login i hasło to najpewniej: admin

Jeśli chcesz połączyć się z siecią nie musisz znać hasła. Wystarczy, że wciśniesz odpowiedni guziczek na routerze.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sylwestrowe przesądy,czyli...