Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

operacja oczu

20 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wklejanie swoich zdjęć

28 gru 2012 - 16:18:57

Cześć wszystkim :)

Mam do Was pytanie,które w sumie od dłuższego czasu mnie nurtuje ... kieruje je szczególnie do dziewczyn,które wklejają swoje zdjęcia na forum do działu "metamorfozy" itp z pytaniem co zmienić itp. Nie obawiacie się,że na forum są jakieś wasze zazdrosne/wredne koleżanki,które mogą to wykorzystać do własnych celów ? no wiecie,np skopiować i zrobić z tego użytek albo coś takiego ... Nie chodzi mi tutaj o same zdjęcia,no bo jak wiadomo na portale społecznościowe również się wstawia foty,ale o całokształt wątku. Moja koleżanka miała ostatnio taką sytuację, wkleiła swoje zdjęcie do działu "fryzury" z pytaniem "jak się czesać?". Okazało się,że jej koleżanka również ma tutaj konto,zrobiła PRTSC tego wątku i rozpowiada na lewo i prawo,że ta moja koleżanka nie potrafi się sama czesać,że już musi pytać w internecie o radę o.O

Wklejanie swoich zdjęć

28 gru 2012 - 16:21:42

ja osobiście nie wstawiam ale kto chce niech się liczy z konsekwencjami

Wklejanie swoich zdjęć

28 gru 2012 - 16:23:35

ja nie wstawiam w ogóle zdjęć z twarzą, nie dam komuś się zabawiać moim kosztem

Wklejanie swoich zdjęć

28 gru 2012 - 16:25:00

Cytat
mzap88
ja nie wstawiam w ogóle zdjęć z twarzą, nie dam komuś się zabawiać moim kosztem

mam takie samo zdanie :)

Wklejanie swoich zdjęć

28 gru 2012 - 16:26:37

Jaką trzeba być kretynką, żeby rozpowiadać takie rzeczy.
No i co z tego, że się zapytała? Ja bym olała i tyle.

Wklejanie swoich zdjęć

28 gru 2012 - 16:26:59

ja tam nie wstawiam bo nie potrzebuje, ale teraz rzadko kiedy robi sie takie kawaly, foty sa wszedzie :)
wpiszcie swoje imie i nazwisko w wujka google ;]

Wklejanie swoich zdjęć

28 gru 2012 - 16:27:27

Ja nie wstawiam. Faktycznie, też się boję że ktoś zobaczy z moich znajomych i będą gadać że nie mam co robić, tylko na portalach siedzieć ;///
Mam wrednych znajomych :(

Wklejanie swoich zdjęć

28 gru 2012 - 16:28:16

Cytat
magodzianka
Jaką trzeba być kretynką, żeby rozpowiadać takie rzeczy.
No i co z tego, że się zapytała? Ja bym olała i tyle.

Ja i Ty wiemy,że świat jest pełen takich kretynek,więc chyba wystarczy się z tym pogodzić :) Ja również bym olała,ale to zależy od psychiki,ona ma słabą i przejmuje się takimi bzdetami ;/ no,ale mogła się liczyć z tym,skoro wkleiła zdjęcie na forum...

Wklejanie swoich zdjęć

28 gru 2012 - 16:28:23

nie wstawiam, więc nigdy się nad tym nie zastanawiałam.

Wklejanie swoich zdjęć

28 gru 2012 - 16:29:29

masz facebooka lub naszą klasę? jeśli tak to też pewnie wstawiasz tam zdjęcia i nie boisz sie że ktoś to wykorzysta, niekiedy aż się za głowę łapię jak widzę co ludzie wstawiają do galerii na tych profilach społecznościowych to dopiero jest masakra, ja nie mam nigdzie profilu (w sensie n-k, facebook, sympatia) i ŻYJĘ:)

Wklejanie swoich zdjęć

28 gru 2012 - 16:29:54

Cytat
blacksabath
Ja nie wstawiam. Faktycznie, też się boję że ktoś zobaczy z moich znajomych i będą gadać że nie mam co robić, tylko na portalach siedzieć ;///
Mam wrednych znajomych :(

Łączę się z Tobą w bólu,ja również mam wrednych znajomych. Nie wszystkich rzecz jasna,ale przekonałam się kilkakrotnie co to za asy :)
Cytat
kaola
masz facebooka lub naszą klasę? jeśli tak to też pewnie wstawiasz tam zdjęcia i nie boisz sie że ktoś to wykorzysta, niekiedy aż się za głowę łapię jak widzę co ludzie wstawiają do galerii na tych profilach społecznościowych to dopiero jest masakra, ja nie mam nigdzie profilu (w sensie n-k, facebook, sympatia) i ŻYJĘ:)

Piąteczka ! :) poza szafą nie mam nigdzie konta. No,tylko bankowe :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-28 16:30 przez candyyyyx.

Wklejanie swoich zdjęć

28 gru 2012 - 16:32:28

Cytat
kaola
masz facebooka lub naszą klasę? jeśli tak to też pewnie wstawiasz tam zdjęcia i nie boisz sie że ktoś to wykorzysta, niekiedy aż się za głowę łapię jak widzę co ludzie wstawiają do galerii na tych profilach społecznościowych to dopiero jest masakra, ja nie mam nigdzie profilu (w sensie n-k, facebook, sympatia) i ŻYJĘ:)

moja znajoma z fejsa przeszła wszystkich!
miała cystę na jajniku,oczywiście wstawiła foto brzucha z durnym textem"jestem bezpłodna"...
fascynujące

Wklejanie swoich zdjęć

28 gru 2012 - 16:32:30

Wstawiają, więc chyba wiedzą jakie są tego konsekwencje.

zweryfikowana
Posty: 4.735
Ostrzeżenia: 1/5

Wklejanie swoich zdjęć

28 gru 2012 - 16:32:52

Też bym wyśmiała znajomych, którzy wstawialiby na szafie swoje twarze, pytali jak się czesać, ubrać itd. Ale nie muszę tego robić, bo mam rozsądnych znajomych.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-28 16:34 przez LatoNaKombajnie.

Wklejanie swoich zdjęć

28 gru 2012 - 16:33:47

mam to w powazaniu :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

policyjny wirus :( pomocy