Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 9 10 11 -->

ZAGINĄŁ KAMIL BITKOWSKI

26 gru 2012 - 20:12:50

KAMIL ODNALAZŁ SIĘ!!Kamil w końcu zadzwonił do rodziny. - Powiedział, że jest u znajomych w Irlandii. Ma wrócić do domu w ciągu kilku dni. Rozmawiał z nim już także jeden z naszych policjantów. Wszystko wskazuje, że chłopak jest cały i zdrowy - mówi asp. Sławomir Nojman, rzecznik policji w Iławie, która prowadziła postępowanie w sprawie zaginięcia.

Nie wiedziałam do jakiej kategorii przydzielić, dlatego proszę o wyrozumieniem a zarazem o pomoc w poszukiwaniu Kamila.



Kamil wracał w czwartek 20 grudnia wieczorem ze studiów z Gdyni do Ciechanowa bezpośrednim pociągiem. Nie wiadomo, dlaczego wysiadł na dworcu "Iława Główna", gdzie pociąg ma 20 minut postoju.

Do Iławy przyjechał pociągiem z Gdyni Głównej o godz. 21.40. Ostatnio widziano go przed budynkiem Dworca PKP rozmawiającego z kobietą.

Rodzina prosi o wszelkie informacje dotyczące zaginięcia Kamila. Każdy szczegół jest ważny.

Dla osoby, która wskaże miejsce pobytu Kamila, przewidziana jest wysoka nagroda pieniężna.

Rysopis Kamila: Wzrost 190 cm. Włosy czarne. Oczy piwne. Ubrany był w szarą bluzę z kapturem "na misiu", czarną kurtkę, niebieskie jeansy, czarne buty, szalik czarny w czerwone paski.


OGŁOSZENIE



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-28 18:30 przez pocalunek_.

ZAGINĄŁ KAMIL BITKOWSKI

26 gru 2012 - 20:14:03

na fb wrzuc

ZAGINĄŁ KAMIL BITKOWSKI

26 gru 2012 - 20:15:48

Cytat
kamila1989bdg
na fb wrzuc
Przecież na pewno wrzuciła, teraz próbuje na wszelkich możliwych stronach.

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

ZAGINĄŁ KAMIL BITKOWSKI

26 gru 2012 - 20:17:25

ojej, współczuje rodzinie. nic nie wiem, ale chociaż podbije żeby był temat na górze może ktoś będzie wiedział cokolwiek.

ZAGINĄŁ KAMIL BITKOWSKI

26 gru 2012 - 20:17:35

Jeśli możecie to prosiłabym Was o wrzucanie tego na swojego fb. On pytał o drogę do Grudziądza/Poznania więc może w tamtych okolicach ktoś go widział.Jackowski powiedział, że on żyje. Teraz trzeba pomóc go znaleźć.

zweryfikowana
Posty: 475
Ostrzeżenia: 1/5

ZAGINĄŁ KAMIL BITKOWSKI

26 gru 2012 - 20:18:32

az mnie strach obleciał :o

ZAGINĄŁ KAMIL BITKOWSKI

26 gru 2012 - 20:19:07

Cytat
annosy
Cytat
kamila1989bdg
na fb wrzuc
Przecież na pewno wrzuciła, teraz próbuje na wszelkich możliwych stronach.

Dokłdnie

ZAGINĄŁ KAMIL BITKOWSKI

26 gru 2012 - 20:22:57

Cytat
pocalunek_
Jeśli możecie to prosiłabym Was o wrzucanie tego na swojego fb. On pytał o drogę do Grudziądza/Poznania więc może w tamtych okolicach ktoś go widział.Jackowski powiedział, że on żyje. Teraz trzeba pomóc go znaleźć.

Jackowski wiarygodne źródło informacji..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-26 20:23 przez N_olivia.

ZAGINĄŁ KAMIL BITKOWSKI

26 gru 2012 - 20:23:50

w szczecinie też kilku młodych szukają

ZAGINĄŁ KAMIL BITKOWSKI

26 gru 2012 - 20:24:39

Proszę o udostępnianie tej strony zły/b] ZAGINĄŁ KAMIL BITKOWSKI



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-26 20:28 przez pocalunek_.

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

ZAGINĄŁ KAMIL BITKOWSKI

26 gru 2012 - 20:25:29

Cytat
N_olivia
Cytat
pocalunek_
Jeśli możecie to prosiłabym Was o wrzucanie tego na swojego fb. On pytał o drogę do Grudziądza/Poznania więc może w tamtych okolicach ktoś go widział.Jackowski powiedział, że on żyje. Teraz trzeba pomóc go znaleźć.

Jackowski wiarygodne źródło informacji..

no wiesz ludzie zdesperowani chwytają się wszystkiego, aby tylko było im łatwiej. A tacy ludzie jak "wróżbici" korzystają na naiwności ludzi.

ZAGINĄŁ KAMIL BITKOWSKI

26 gru 2012 - 20:26:08

ja nie jestem z tych okolic niestety.

ZAGINĄŁ KAMIL BITKOWSKI

26 gru 2012 - 20:26:48

Cytat
sznycelekxd
az mnie strach obleciał :o

ZAGINĄŁ KAMIL BITKOWSKI

26 gru 2012 - 20:27:24

Cytat
klasiula
Cytat
N_olivia
Cytat
pocalunek_
Jeśli możecie to prosiłabym Was o wrzucanie tego na swojego fb. On pytał o drogę do Grudziądza/Poznania więc może w tamtych okolicach ktoś go widział.Jackowski powiedział, że on żyje. Teraz trzeba pomóc go znaleźć.

Jackowski wiarygodne źródło informacji..

no wiesz ludzie zdesperowani chwytają się wszystkiego, aby tylko było im łatwiej. A tacy ludzie jak "wróżbici" korzystają na naiwności ludzi.

Z tego co słyszałam, Jackowski w niektórych przypadkach nie bierze ani grosza. Albo mówi - 'co łaska'. Bierze kasę jeśli chodzi o jakieś zaginione przedmioty itp.

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

ZAGINĄŁ KAMIL BITKOWSKI

26 gru 2012 - 20:32:52

Cytat
pocalunek_

Z tego co słyszałam, Jackowski w niektórych przypadkach nie bierze ani grosza. Albo mówi - 'co łaska'. Bierze kasę jeśli chodzi o jakieś zaginione przedmioty itp.

nie wiem nie słyszałam tego,(wiem tylko że wiele razy niestety się pomylił, a za usługę liczy sobie 300zł) ale nawet jak tak to niestety to jest tylko marketing.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomozecie ,prosze nwm co robic ..?