Obecnie rozmawiamy o:

wydruk z zdjęciem

gorący temat

Dobry psycholog

52 minut temu

Druk ścienny

godzinę temu

Nowy samochód

godzinę temu

Montaż Klimatyzacji

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny w tym roku oprócz ciast mam na wigilie przygotować jakieś sałatki...myśle, szukam i nic ciekawego niemam, zrobie jedną z tuńczyka, ryżu i kukurydzy ale chciałabym coś jeszcze...Macie moze jakies fajne, sprawdzone przepisy na wigilijne sałatki?
Mam jeszcze pytanko chce w tym roku zrobić SERNIK po raz pierwszy!!! macie moze jakies pewne przepisy!!! zeby nie było lipy...

hmmm, ja na wigilię robię taką polską tradycyjną z duuużą ilością majonezu :)

poza tym mi stykną uszka z barszczem, reszta niech się chowa :)

a przepisów na pyszny sernik masz w necie multum!
Wpisz w google "najlepszy sernik" i już :)

kapusta pekinska, kukurydzas. groszek, fasola czerwona tunczyk, majonez- wymieszac. koniec przepisu:)

Cytat
mzap88
)

a przepisów na pyszny sernik masz w necie multum!
Wpisz w google "najlepszy sernik" i już :)

A co do sałatki to nie mam pomysłu :/.

zrob taka sledziowa filety sledziowe ogorek kiszony, pieczarki marynowane, jajko na twardo i majonez takie proste a znika w mgnieniu oka:)

tradycyjna polska jarzynówka lub z ananasem i kurczakiem :) pycha :)

polecam tzw smieciowke wszyscy ja lubia^^

3 ugotowane marchewki
2 ugotowane pietruszki
1 mały ugotowany seler
3-4 ogórki kiszone lub konserwowe
2 jajka na twardo
1 puszka groszku konserwowego lub 1 puszka kukurydzy
ew. 1-2 ugotowane w mundurkach ziemniaki
majonez
sól
pieprz
Pokrój w równą kostkę marchewki, pietruszki i seler, wymieszaj w misce. Dodaj posiekane ogórki, pokrojone jajka (moja mama dodawała do sałatki jarzynowej ścięte białka - , obrane i pokrojone w kosteczkę ziemniaki oraz osączony groszek z puszki.Do sałatki dodaj majonez sól pieprz ewentualnie trochę musztardy i dokładnie, ale delikatnie wymieszaj. Odstaw sałatkę jarzynową na całą noc w chłodne miejsce, aby składniki się przegryzły.
ja robię bez selera i pietruszki lepiej smakuje ;p i dodaje i groszek i kukurydzę

Jeśli chodzi o sernik to polecam "sernik krakowski" (dobry, sprawdzony przepis jest na stronie mojewypieki com)

A sałatka to może taka zwykła, jarzynowa? Ugotowane ziemniaki, ogórek konserwowy, marchewka ugotowana, jajka, kukurydza, cebula i majonez?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mobbing w pracy :( co robic ?