Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 9 10 11 -->

Uważajcie!!

11 gru 2012 - 19:40:13

Witajcie!
Ponieważ bardzo nie lubię nieuczciwych ludzi, którzy okradają innych czuję się w obwiązku ostrzec inne dziewczyny.
Kobieta miała dużo pozytywnych komentarzy, więc w ogóle nie podejrzewałam, że może mnie oszukać. Wymieniłam się z nią (wymiana była z dużą korzyścią dla niej) za śliczną nową sukienkę sprowadzoną ze Stanów, w zamian miałam dostać kilka używanych rzeczy. Zgodziłam się na to, bo w zasadzie sukienka wisiała od dawna w szafie, nie używałam jej, bo nie trafiłam z rozmiarem. Ja swoją paczkę wysłałam na drugi dzień, pani paczkę odebrała, bo sprawdzałam numer nadania w Necie. Na swoją czekałam bardzo długo, prosiłam, upominałam - 0 kontaktu. Zgłosiłam sprawę do administracji, użytkowniczka deklarowała, że nadała paczkę, ale nie miała żadnego potwierdzenia nadania. Ze mną nawet się nie skontaktowała. Napisałam jej wyraźnie, że zgłoszę sprawę na policję, ale 0 kontaktu. Na szafie była, bo wrzucała nowe ciuchy na sprzedaż i wypowiadała się na forum. Bardzo chciałam się dogadać, bo wiem, że kobieta ma dzieci i nie chciałam robić problemów, miałam nadzieję, że się dogadamy. Dostałam jedną wiadomość, w której twierdziła, że przeprasza, ale dzieci były chore, później, że pomyliła adresy - historia tak zagmatwana, że wiadomo, że to bajka. Obiecywała wysłać na drugi dzień paczkę, ale oczywiście od 2 tygodni nie dostałam ani potwierdzenia nadania, ani paczki. Czekałam, ale miarka się przebrała. Sprawa oczywiście zgłoszona na policję. Nie wiem dlaczego, ale nadal szkoda mi kobiety, że będzie miała problemy. No ale cóż, oszustów należy karać.
Probowałam się dogadać. Gdyby ta Pani chociaż napisała, że nie mogła wysłać paczki, bo coś tam się wydarzyło, że nie ma jak mi teraz oddać pieniędzy, ale to zrobi - zrozumiałabym, bo też jestem człowiekiem. Ale ta Pani w ogóle sie ze mną nie kontaktowała, podwałam jej nawet numer telefonu, 0 chęci współpracy!! To jest zwyczajna kradzież i żerowanie na innych!
Jestem studentką, oszczędzam niemal na wszystkim, więc możecie się domyślić jak dotkliwa jest dla mnie ta sytuacja.

Uważajcie! Zainteresowanym mogę podać nick tej użytkowniczki.

Uważajcie!!

11 gru 2012 - 19:45:29

ja poprosze;)

Uważajcie!!

11 gru 2012 - 19:46:39

Dobrze zrobiłaś! To że w ogóle ma dzieci itp. to pewnie ściema była, nie wiem jak ludzie mogą tak perfidnie oszukiwać ;/

Uważajcie!!

11 gru 2012 - 19:47:18

moim zdaniem nie ma się co bawic w ostrzeżenia tylko odrazu zawiadomić o kradzieży policję, kobieta sobie olała twoje ostrzeżenia, ja też nie lubię żerowania na innych, więc nie miała bym litości.

Uważajcie!!

11 gru 2012 - 19:47:32

mi możesz podać nick jej. Współczuje ... samam chyba się bym nie wymianiała z taką "stratą" jeśli sukienka była ze stanów to ja też bym oczekiwała coś ekstra. Może jakąś inną świetną sukienkę albo coś ?

<moderacja-zmiana koloru>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-11 20:56 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Uważajcie!!

11 gru 2012 - 19:48:49

Cytat
blondczekoladka
ja poprosze;)

Uważajcie!!

11 gru 2012 - 19:52:26

Cytat
PaniGami
Cytat
blondczekoladka
ja poprosze;)

Uważajcie!!

11 gru 2012 - 19:53:30

proszę nick, wolę być czujna bo też miałam tu przeboje

Uważajcie!!

11 gru 2012 - 19:53:54

Pani ma już zablokowane konto na szafie, ale to jest kara tymczasowa. Oczywiście, że nie odpuszczę, dzisiaj zaniosłam dowody w sprawie na policję i sprawa się rozpoczęła. Ale ta użytkowniczka nic, a nic sobie nie robi z moich wiadomości, z ostrzeżeń z administracji....

Nie jest też tak, że chciałam się wymienić na coś bezwartościowego. To było kilka rzeczy, potrzebnych.. Dlatego nie mogłam się doczekać paczki. Cała sytuacja, zeznania na policji to bardzo przykre, nie życzę nikomu czegoś takiego, więc czuję się w obowiązku ostrzec innych.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-11 19:56 przez Olaaaa160.

Uważajcie!!

11 gru 2012 - 19:53:57

współczuję

Uważajcie!!

11 gru 2012 - 19:54:34

jaki nick?

Uważajcie!!

11 gru 2012 - 19:56:57

no to nieźle! dobrze zrobiłaś! możesz podać mi link na priv :)

Uważajcie!!

11 gru 2012 - 19:57:09

Cytat
blondczekoladka
ja poprosze;)

Uważajcie!!

11 gru 2012 - 19:59:07

Cytat
Olaaaa160
Pani ma już zablokowane konto na szafie, ale to jest kara tymczasowa. Oczywiście, że nie odpuszczę, dzisiaj zaniosłam dowody w sprawie na policję i sprawa się rozpoczęła. Ale ta użytkowniczka nic, a nic sobie nie robi z moich wiadomości, z ostrzeżeń z administracji....
administarcja tak naprawdę co jej zrobi? konto zablokuje jedynie. zapewne myślała że z policją blefujesz ale dobrze zrobiłaś że poszłaś. większość zapewne postarszyłaby i koniec, trzeba wpisać w straty... ale poproszę nic, dodam do czarnej:)

zweryfikowana
Posty: 95
Ostrzeżenia: 1/5

Uważajcie!!

11 gru 2012 - 19:59:44

poproszę nick ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ZŁAMANY NOS