Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

tabernakula sklep

1 minutę temu

zakupy internetowe

26 minut temu

Budowa domu

30 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zwrot w media markt, pomocy !

10 gru 2012 - 16:22:11

Dziewczyny do ilu dni mozna zwrocic sprzed to media markt?

Kupiam sobie suszarke, raz jej użyłam, ale jeszcze nie oderwałam od niej metki, pudelko mam. jedynie nie mam folii w ktorej byla.

Chodzi o to ze nie dosc ze jednak sie okazala bardzo ciezka w uzytkowaniu ( reka mnie boli) to jeszcze zobacyzlam ze na ceneo, all czy w sklepie mix, ona kosztuje do 110 zł, a w media ją kupiłam za 170 zł :(

mogę jeszcze ją zwrocic?


___

trochę mnie przestraszylyscie, ale udało się:D

zadzwonilam najpierw do centrali, powiedzialam ze suszarke raz uzylam, ale jest za ciezka i nie mogę jej uzywać. powiedziala babeczka ze jesli nie bedzie nosila sladow uzytkowania, sklep powinien przyjac zwrot.

poszlam najpierw pan powiedzial ze raczej nie przyjmą uzywanego sprzetu, ale powiedzialam o telefonie, przyszedl pan z dzialu, obejrzal suszarke, powiedzial ze stan idealny i dali zwrot :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-11 22:07 przez kiciak123.

zwrot w media markt, pomocy !

10 gru 2012 - 16:23:51

Nie mam pojęcia, chętnie się dowiem coś na ten temat

zwrot w media markt, pomocy !

10 gru 2012 - 16:24:02

To zadzwoń do Media i zapytaj.

zwrot w media markt, pomocy !

10 gru 2012 - 16:25:09

Cytat
gina74
To zadzwoń do Media i zapytaj.

no wlasnie narazie nie moge sie do nich dodzwonic... ale tez nie chce sie wyglupic

zwrot w media markt, pomocy !

10 gru 2012 - 16:26:06

a rachunek masz? raczej do 10 dni bez powodu można oddać... nie wiem dokładnie ;/ lepiej zapytaj u nich

zwrot w media markt, pomocy !

10 gru 2012 - 16:26:30

w ogóle nie możesz jej zwrócić, z taiego powodyu na pewno nie

zwrot w media markt, pomocy !

10 gru 2012 - 16:28:25

nie wydaje mi się, ale probuj. Jakby była zepsuta to co innego

zwrot w media markt, pomocy !

10 gru 2012 - 16:29:10

Cytat
basia150609
a rachunek masz? raczej do 10 dni bez powodu można oddać... nie wiem dokładnie ;/ lepiej zapytaj u nich

tak mam wszystko.... tylko wlasnie sam fakt ze zostalo otwarte pudelko, nie wiem czy mne nie dyskfalifikuje :(


bym zadzwonila, ale czy powiedziec ze np kupilam jąna prezent i moja siostra stwierdzila ze jest za ciezka?

czy powiedziec prawde ze uzylam jej, ale jest za ciezka...

zwrot w media markt, pomocy !

10 gru 2012 - 16:30:27

mi sie coś obiło o uszy że do 30 dni ale nie wiem czy nie pomyliłam z innym sklepem.

zwrot w media markt, pomocy !

10 gru 2012 - 16:33:37

jeśli dobrze pamiętam 14 dni i nienaruszony towar.

zwrot w media markt, pomocy !

10 gru 2012 - 16:34:29

Cytat
jolieetolie
jeśli dobrze pamiętam 14 dni i nienaruszony towar.

to chyba juz pozamiatane :(

zwrot w media markt, pomocy !

10 gru 2012 - 16:39:10

To jednak staraj się dodzwonić, nie wygłupisz się pytając o zwrot. Powiedz, że np. mama kupiła taką samą no i zrobił się problem. Nic nie mów, ze folii nie ma. I jeśli można, to idź i zwróć.

zwrot w media markt, pomocy !

10 gru 2012 - 16:42:54

nie była kupiona przez internet, więc nie przysługuje Ci zwrot.

zwrot w media markt, pomocy !

10 gru 2012 - 17:15:50

Zwrotu pieniędzy raczej nie uwzględnią bo polityka wewnętrzna marketu tego zabrania, prędzej dostaniesz bon upominkowy na zakupy w markecie i o ile pamiętam tylko w terminie 7 dni od zakupu i suszarka jest w stanie nienaruszonym (tj, folie i niezniszczone pudełko)

Co do cen to przed zakupem w Media Markt lepiej upewnić się co do ceny w internecie, bo to jeden z najdroższych sklepów elektronicznych.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

złodzieje 60228!!