Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

dieta i trening

godzinę temu

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 1/5

Skarga na poczcie, jaka odpowiedz

10 gru 2012 - 15:56:33

a moze przesylka doszla, tylko szafowiczka teraz chce odzyskac pieniadze? ;> w dzisiejszych czasach nikomu nie można ufać, tym bardziej w internecie!

zweryfikowana
Posty: 1.032
Ostrzeżenia: 2/5

Skarga na poczcie, jaka odpowiedz

10 gru 2012 - 15:56:43

Cytat
szarota
a moze ona tylko mowi ze nie doszlo :D? teraz problem bo niemasz jak tego udokumentowac heh

a wg mnie to to ona cos kreci bo pisze ze wyslala taki list jak wyzej jest a takiego niema :]

Skarga na poczcie, jaka odpowiedz

10 gru 2012 - 15:57:00

no to zdecyduj się, priorytetowy czy ekonomiczny? :D
jeśli nie był polecony to niestety nic nie zrobisz.

Skarga na poczcie, jaka odpowiedz

10 gru 2012 - 15:58:04

Cytat
szafa_paulina
a moze przesylka doszla, tylko szafowiczka teraz chce odzyskac pieniadze? ;> w dzisiejszych czasach nikomu nie można ufać, tym bardziej w internecie!


dokładnie

Skarga na poczcie, jaka odpowiedz

10 gru 2012 - 15:58:13

Na pewno reklamacja zostanie rozpatrzona negatywnie. Przecież nawet nie masz dowodu na to że nadałaś taki list.

zweryfikowana
Posty: 1.032
Ostrzeżenia: 2/5

Skarga na poczcie, jaka odpowiedz

10 gru 2012 - 15:58:28

Cytat
martys1602
dziwne, że wysłałaś takim listem... przecież to bardzo duże prawdopodobieństwo, że zginie... list niezarejestrowany czyli tak jakbyś go nie wysłała

na poczcie to teraz mamy takie procedury ze raczej nie ma szans na zaginiecie,bardzooooo male prawdopodobienstwo:)

Skarga na poczcie, jaka odpowiedz

10 gru 2012 - 15:58:37

Ludzie, nie odróżniacie poleconego ekonomicznego/priorytetowego od zwykłego ekonomicznego/priorytetowego?! Czy Ty w ogóle wiesz czym wysłałaś? Bo chyba nie bardzo!

Nic nie zrobisz.

Skarga na poczcie, jaka odpowiedz

10 gru 2012 - 15:59:34

no to skoro twiedzisz że nie posiadasz potwierdzenia nadania bo wysłąłaś listem zwykłym to lipa.

zweryfikowana
Posty: 232
Ostrzeżenia: 1/5

Skarga na poczcie, jaka odpowiedz

10 gru 2012 - 15:59:39

dziewzyny mają racje: jeśli chodzi o listy nierejestrowane( niepolecone) to chyba wysyłasz na swoje ryzyko...
ale z innej paczki dziewczyny:ostatnio Pani na poczcie przestrzegła mnie także przed wysyłaniem ciuchów listem poleconym, bo jeśl zaginie i zgłaszasz reklamacje, to tam zaznaczasz co było w tym liscie i jesli był to towar, np ciuchy, a nie dokumenty to oni takiej reklamacji nie uznaja!!! bo od wysyłania towarów są paczki
wiecie coś o tym? serio tak jest?

zweryfikowana
Posty: 1.032
Ostrzeżenia: 2/5

Skarga na poczcie, jaka odpowiedz

10 gru 2012 - 15:59:45

Cytat
madziutex
Ludzie, nie odróżniacie poleconego ekonomicznego/priorytetowego od zwykłego ekonomicznego/priorytetowego?! Czy Ty w ogóle wiesz czym wysłałaś? Bo chyba nie bardzo!

jesli wgl wyslala,bo jesli taki wyslala to jest nie mozliwe :|D

Nic nie zrobisz.

Skarga na poczcie, jaka odpowiedz

10 gru 2012 - 15:59:58

Cytat
levinka123
Na pewno reklamacja zostanie rozpatrzona negatywnie. Przecież nawet nie masz dowodu na to że nadałaś taki list.

zweryfikowana
Posty: 1.032
Ostrzeżenia: 2/5

Skarga na poczcie, jaka odpowiedz

10 gru 2012 - 16:01:01

Cytat
sofia22
dziewzyny mają racje: jeśli chodzi o listy nierejestrowane( niepolecone) to chyba wysyłasz na swoje ryzyko...
ale z innej paczki dziewczyny:ostatnio Pani na poczcie przestrzegła mnie także przed wysyłaniem ciuchów listem poleconym, bo jeśl zaginie i zgłaszasz reklamacje, to tam zaznaczasz co było w tym liscie i jesli był to towar, np ciuchy, a nie dokumenty to oni takiej reklamacji nie uznaja!!! bo od wysyłania towarów są paczki
wiecie coś o tym? serio tak jest?

to zalezy od poczty i Pań obslugujacych,u nas mozna wysylac w liscie

Skarga na poczcie, jaka odpowiedz

10 gru 2012 - 16:01:17

Cytat
madziabergiel
Cytat
martys1602
dziwne, że wysłałaś takim listem... przecież to bardzo duże prawdopodobieństwo, że zginie... list niezarejestrowany czyli tak jakbyś go nie wysłała

na poczcie to teraz mamy takie procedury ze raczej nie ma szans na zaginiecie,bardzooooo male prawdopodobienstwo:)
Mi zagubili jakiś rok temu wielką paczkę z ubraniami, ważyła coś koło 5 kg :) Na szczęście dostałam częściową rekompensatę, ale wysyłałam paczką pocztową...

zweryfikowana
Posty: 1.032
Ostrzeżenia: 2/5

Skarga na poczcie, jaka odpowiedz

10 gru 2012 - 16:01:57

Cytat
dzwooneczek
Cytat
madziabergiel
Cytat
martys1602
dziwne, że wysłałaś takim listem... przecież to bardzo duże prawdopodobieństwo, że zginie... list niezarejestrowany czyli tak jakbyś go nie wysłała

na poczcie to teraz mamy takie procedury ze raczej nie ma szans na zaginiecie,bardzooooo male prawdopodobienstwo:)
Mi zagubili jakiś rok temu wielką paczkę z ubraniami, ważyła coś koło 5 kg :) Na szczęście dostałam częściową rekompensatę, ale wysyłałam paczką pocztową...

kurcze jak oni to zrobili :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zwrot w media markt, pomocy !