Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

domowa depilacja IPL

05 gru 2012 - 16:56:28

Cytat
kara2606
wloski mi strasznie wrastaja, po depilatorze czy wusoku wroslo mi 70 % włoskow... nigdy wiecej, laser to dla mnei jedyne wyjscie, musicie mi wierzyc na slowo, nawet nie wyobrazacie sobie jaki ja mam z tym problem
a jak sobie poradziłaś z wrastającymi włoskami, bo mam ten sam problem:/ i czytając ten wątek też sobie pomyślałam że sprawię sobie takie laserowe coś... tylko jeśli to taki pic na wode to po co?:/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-05 16:57 przez ciri02.

domowa depilacja IPL

05 gru 2012 - 21:28:05

Z tego co piszą dziewczyny tutaj i na innych forach to włoski po jakimś czasie odrastają. Ale pewnie nie w takiej ilości jak przed zabiegami i jak się powtarza co jakiś czas zabiegi to efekt się utrzymuje. Sama nie wiem co o tym myśleć, bo ten laser o którym pisałam nie jest taki drogi, ale zastanawia mnie jego skuteczność. No i praca z nim jest dosyć żmudna i długa, bo tak jak jest na filmiku pokazane trzeba każdy włosek potraktować laserem... :/

domowa depilacja IPL

06 gru 2012 - 17:12:28

poczytam o tym trochę więcej, może się skuszę

domowa depilacja IPL

07 sty 2013 - 23:06:38

Mam ten sam problem co Ty,muszę golić całe nogi od góry do do9łu i trwa tu juz dobrych kilka lat. depilator nie wchodzi w grę ,za duży ból i wrastające włoski, wosk kiedyś próbowałam i też niespecjalnie dał radę , włosy są za mocne, pozostała więc maszynka. Jednak mam jej już dość zajmuje mi to za dużo czasu wiecznie stresuję się że rano ogolę nogi a wieczorem już kłują. Mój synek mówi jak siądzie mi na kolanach że kłują go kolce mamusi . To jest strasze !!!Też myślę o depilacji laserem ale w domu. Po pierwsze nie mam czasu na wizyty u kosmetyczki, po drugie trochę wstydzę się pokazać komuś z tym zarostem a po trzecie jeśli metoda nie jest na 100% skuteczna to nie chcę przepłacać kilkakrotnie( zresztą i tak tyle bym nie miała).Ale kilkaset zł to może jakoś uzbieram . Jest to dla mnie tak uciążliwy problem że muszę w końcu coś z tym zrobić Daj znać czy kupiłaś depilator i jaki. Jeśli kupiłaś napisz czy jesteś z zakupu zadowolona

domowa depilacja IPL

09 sty 2013 - 16:16:01

Mam ten z remingtona ,ale IPL 5000. Efekty było widać. Niestety na nogi przestałam uzywać,gdyż nie nadążyłabym wymieniać żarówki. Stosuję na bikini i pachy.
Po każdym użyciu widać takie łyse miejsca. Włoski odrastają słabsze,jaśniejsze.
Zaplaciłam za niego ponad 900 zł.

domowa depilacja IPL

16 sty 2013 - 12:46:20

Ja na razie i tak nie mam kasy na to, ale cały czas się zastanawiam.

domowa depilacja IPL

16 sty 2013 - 12:49:36

ile bym dała, żeby nie musieć się codziennie depilować, ale mam włoski bardzo cienkie i wręcz białe, więc taki laser nic by mi nie pomógł :(

domowa depilacja IPL

18 sty 2013 - 16:34:15

dziewczyny, a co myślicie o tym: http://www.groupon.pl/oferty/cala-polska/Beauty-Planet-Sp/16230062?nlp=&CID=PL_CRM_1_0_0_18&a=1661 :)
czytalam opinie na wizazu i jest naprawde polecany, a do tego cena 400zl? hmm tylko co ile trzeba zarowke wymieniac



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-18 16:40 przez richie112.

domowa depilacja IPL

18 sty 2013 - 16:42:14

niestety IPL nie jest skuteczny czy w domu czy w salonie!
Ja robiłam IPL jakieś 6 lat temu i niestety włosy odrosły a wtedy za zabieg płaciłam 700zł za cale nogi...
Najlepszym laserem jest Light Sheer. Robiłam serie 5 zabiegów i od 2 lat nie golę nóg i nic nie muszę robić (po ciąży również nie odrosły).
Nie czarujmy się ale te depilatory laserowe napewno nie będą miały mocy jak w salonach kosmetyki estetycznej bo można by sobie zrobić krzywdę. W salonie najpierw masz konsultację i próbę czy wogólę możesz taką metodę stosować. Także radzę się zastanowić bo to wyrzucone pieniądzę.
Ja za Light Sheer (w Kaliszu - salon ma w różnych miastach filie) płaciłam 200zł za łydki i 200 za uda. Dodam, że Light Sheer początkowo robiłam w Łodzi w innym salonie.

Cytat
jolieetolie
ile bym dała, żeby nie musieć się codziennie depilować, ale mam włoski bardzo cienkie i wręcz białe, więc taki laser nic by mi nie pomógł :(
czytałam jakiś czas temu o metodzie depilacji, która jest polecana dla każdego pyta włosa (najpierw depilacja woskiem i na to są wcierane jakieś składniki w skórę co zabija cebulki)

Jeżeli ktoś chce znać jakieś szczegóły proszę pytać :) oprócz nóg robiłam bikini i pachy :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-18 16:53 przez dariak2.

domowa depilacja IPL

18 sty 2013 - 21:07:43

Cytat
dariak2
niestety IPL nie jest skuteczny czy w domu czy w salonie!
Ja robiłam IPL jakieś 6 lat temu i niestety włosy odrosły a wtedy za zabieg płaciłam 700zł za cale nogi...
Najlepszym laserem jest Light Sheer. Robiłam serie 5 zabiegów i od 2 lat nie golę nóg i nic nie muszę robić (po ciąży również nie odrosły).
Nie czarujmy się ale te depilatory laserowe napewno nie będą miały mocy jak w salonach kosmetyki estetycznej bo można by sobie zrobić krzywdę. W salonie najpierw masz konsultację i próbę czy wogólę możesz taką metodę stosować. Także radzę się zastanowić bo to wyrzucone pieniądzę.
Ja za Light Sheer (w Kaliszu - salon ma w różnych miastach filie) płaciłam 200zł za łydki i 200 za uda.

To już jest jakiś konkret i wiadomo w co lepiej inwestować.

domowa depilacja IPL

19 sty 2013 - 09:16:50

MadziulaG robiłam wydałam na początku sporo, później już mniej i jestem mega zadowolona :)

domowa depilacja IPL

19 sty 2013 - 09:29:47

fajnie, dzięki za post!

domowa depilacja IPL

20 sty 2013 - 13:37:46

Cytat
dariak2
MadziulaG robiłam wydałam na początku sporo, później już mniej i jestem mega zadowolona :)

Ale, którą metodą? Light Sheer czy IPL? :>

domowa depilacja IPL

21 sty 2013 - 10:36:53

Cytat
MadziulaG
Cytat
dariak2
MadziulaG robiłam wydałam na początku sporo, później już mniej i jestem mega zadowolona :)

Ale, którą metodą? Light Sheer czy IPL? :>

zdecydowanie LIGHT SHEER jest dostępny w wielu salonach i już po dużo niższych cenach niż jak ja robiłam :) ale efekt na pewno mam ponad 2 lata :) coś koło 2,5-3 :) i narazie nie zapowiada się żeby odrosły :)

domowa depilacja IPL

30 sty 2013 - 11:04:14

też ciekawi mnie opinia tego z gruponu,,zamowiłam go niedawno,czekam na paczke..ciekawa jestem czy bd działał:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

udostępnić