Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

zalety diety pudełkowej

11 minut temu

skuteczna dieta

32 minut temu

informacje o żywieniu

50 minut temu

produkty do domu online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

domowa depilacja IPL

04 gru 2012 - 09:33:13

Cytat
kara2606
Cytat
jagodzian
niestety nie mam pojęcia o czym Ty do mnie mówisz ;P

zazdroszczę , że nie masz potrzeby dowiadywania się co to jest hehe :)

domowa depilacja IPL

04 gru 2012 - 12:59:52

ja chyba bym wybrala najtanszy i rzeczywiscie sprawdzila czy dziala :) zawsze mozna kupic lepszy

domowa depilacja IPL

04 gru 2012 - 13:45:57

Cytat
richie112
ja chyba bym wybrala najtanszy i rzeczywiscie sprawdzila czy dziala :) zawsze mozna kupic lepszy

tylko zeby ten philips sie bublem nie okazał ;(

domowa depilacja IPL

04 gru 2012 - 13:52:05

kara niestety nic nie jest trwałe, zobacz że masz IPL na ilość impulsów, może się okazać że po kilku seriach IPL będzie do niczego.
Poza tym trzeba mieć na prawdę ciemne włosy żeby IPL zadziałał.
Zresztą włosy odrastają i ja miałam efekt po całej serii krótszy niż po depilatorze.
Szczerze, zainwestowałabym w taki naprawdę jedwabisty depilator, który ma nakładki masującow-wibrujące i można go używac pod wodą np. w ciepłej kąpieli.
Wtedy depilacja nie jest bolesna jak w przypadku depilatorów do 200 zł.

domowa depilacja IPL

04 gru 2012 - 13:52:17

no jak dla mnie to ten tańszy to wyrzucanie pieniędzy w błoto, jeśli wielu osobom po profesjonalnym usuwaniu IPL w salonach kosmetycznych wszystko odrasta, to po takim sprzęcie ma być lepiej? wątpię..

mój kumpel (tak kumpel) kupił sobie takiego za niecałe 1500zł.. dopiero pierwszy zabieg chyba robili więc ciężko mówić o efektach, ale to jest strasznie czasochłonne, bo ta wiązka łapie tylko malutki kawałek skóry jakieś 2cmx2cm.. dodatkowo należałoby zainwestować w specjalne okulary, bo to jednak laser..

podsumowując, IPL nie działa na sporą grupę osób i jak inwestować, to chyba wolałabym wydać więcej na zabiegi laserowe (nie żaden IPL) niż męczyć się z czymś takim w domu i nie mieć żadnej pewności efektów

domowa depilacja IPL

04 gru 2012 - 14:15:49

kiciek1985 i whatsername87. ja wiem ze to odrasta :) whatsermane, ja nie twierze ze po tym nie odrosną :D
po tym moim domowym tez bedzie odrastac po jakims czasie wtedy znowu tego uzyje. wole wydac 3 tys w ciągu przykladowo 7 lat lat, niz w ciagu roku te 3 tys w salonie jesli ma cos wrocic do stanu normalnego.

Ja jak pisalam bylam juz dwa razy na IPL na nogach, ja normalnie muszę sie goli rano i wieczorem, a po IPL tak wolno rosly i troche znich wypadlo ze moglam sie golic co 2 dni... jesli chodzi o mnie to wielka ulga

i nie mog używac depilatora, poniewaz wloski mi strasznie wrastaja, po depilatorze czy wusoku wroslo mi 70 % włoskow... nigdy wiecej, laser to dla mnei jedyne wyjscie, musicie mi wierzyc na slowo, nawet nie wyobrazacie sobie jaki ja mam z tym problem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-04 14:17 przez kara2606.

domowa depilacja IPL

04 gru 2012 - 14:20:16

Kara- jesli tak, to proponuję Ci zakup tego trzeciego.
Ma największą ilość naświetlań, największą głowicę i myślę, że ta firma będzie lepsza niż dwie podane na początku, które specjalizują się w każdym innym sprzęcie.
Pamiętaj o zakupie okularów żeby sobie wzroku nie uszkodzić.

domowa depilacja IPL

04 gru 2012 - 18:02:35

kara ja tez mam tak ale po depilatorze, potem robia mi sie takie jakby wrzodziki na nogach, blizny ;/ koszmar po prostu wiec albo musze golic maszynka albo wcale

domowa depilacja IPL

04 gru 2012 - 18:07:06

Czytałam na ten temat niedawno wątek i suma sumarum wyszło,że to pic na wodę,bo w domu się tego tak nie da przeprowadzić jak w salonie.Ale może się coś w tej kwestii zmieniło?Fajnie byłoby.

domowa depilacja IPL

04 gru 2012 - 22:38:38

Też o tym myślałam, ale na razie nie stać mnie na wydatek ponad 1000 złotych na coś takiego.
Ostatnio na jednym z portali grupowych zakupów był depilator laserowy Rio Lahr-2 za 400zł. Może ktoś ma opinię na jego temat?

domowa depilacja IPL

04 gru 2012 - 22:41:17

Super rzecz,ale troszkę za droga ;p
Ja nadal pozostanę przy plastrach i depilatorze ;p

domowa depilacja IPL

04 gru 2012 - 23:22:14

a moze jest ktoś kto naprawde dlugo uzywal i wie co nie co? bo wiekszosc to tylko domysly

domowa depilacja IPL

04 gru 2012 - 23:24:37

HEJ, NIE DAJ SIĘ NABRAĆ

Ostatnio na gruponie była oferta podobnego lub takiego samego za 400 z 1800 (autentyk, bo sprawdzałam). Ja już napalona postanowiłam poczytać trochę opinii i polskich i zagranicznych.
Dosłownie nikt nie wypowiedział się pozytywnie. Wszyscy odradzali, że włosy wcale nie ubywają...
ale zrobisz co chcesz, Twoja kasa ;)

domowa depilacja IPL

05 gru 2012 - 09:03:00

Cytat
richie112
a moze jest ktoś kto naprawde dlugo uzywal i wie co nie co? bo wiekszosc to tylko domysly

no wlasnie, wlasnie, chcialabym konkretna porade, szkoda ze zadma nie ma nic takiego w domu :(

domowa depilacja IPL

05 gru 2012 - 14:39:07

Cytat
claudyn
HEJ, NIE DAJ SIĘ NABRAĆ

Ostatnio na gruponie była oferta podobnego lub takiego samego za 400 z 1800 (autentyk, bo sprawdzałam). Ja już napalona postanowiłam poczytać trochę opinii i polskich i zagranicznych.
Dosłownie nikt nie wypowiedział się pozytywnie. Wszyscy odradzali, że włosy wcale nie ubywają...
ale zrobisz co chcesz, Twoja kasa ;)

Czy to nie jest przypadkiem ten o którym ja pisałam - depilator laserowy Rio Lahr-2 ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szkolenie w NSR