Obecnie rozmawiamy o:

e-papieros

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witajcie,
od jakiegoś czasu mam wykupione promowanie szafy i myslałam, że jest to wyświetlanie sie mini reklamy nad ciuszkami i tyle,
dziś przejrzałam ostatnie strony w kategorii "ubrania" z głownej i widzę tam moje oferty z dzis, ktorych w ogole nie wrzucałam i faktycznie kierują do mojej szafy...tak działa ta reklama?

nie wiem, ale może inne dziewczyny pomogą .

wlasnie przegladalam tez teraz kategorie "ubrania", po kolei wszystkie strony i gdzies na poczatku jest sukienka, ktora wrzucilam kilka dni temu ... Nie wiem jakim cudem ;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-01 21:28 przez Gosssiia.

nie wiem. ale wiem, że nie wyświetlają mi się nowe rzeczy dodane do poszukiwanych. sama dodałam coś przed chwilą i jak wchodzę w poszukiwane to tego nie ma O.o

W sumie dla mnie to nie problem, a nawet można powiedzieć, że to pomaga, ale to chyba jakis błąd.... wy też tak mialyscie kiedys?

za to wrzucilam godz temu kurtke i jej nie ma nigdzie:)

Cytat
Gosssiia
wlasnie przegladalam tez teraz kategorie "ubrania", po kolei wszystkie strony i gdzies na poczatku jest sukienka, ktora wrzucilam kilka dni temu ... Nie wiem jakim cudem ;D

dokładnie własnie o to mi chodzi. Z tym, ze one nie wrzucają się od nowa, tylko wyświetlają się w ostatnich ofertach te wrzucone już dawno.

niezweryfikowana
Posty: 215
Ostrzeżenia: 2/5

Czyli przy promowaniu te rzeczy wrzucone dawno wyświetlają się,jakby były wrzucone niedawno? :D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

przekażę administratorom do sprawdzenia

nie wiem jak to z tym jest ,, ale ja wrzuciłam kilka minut temu kilka ciuszków i już ich nie ma:( nie wiem jakim cudem..

Po ostatnich zmianach na szafie chyba pojawiają się maleńkie błędy. To się często zdarza gdy się wprowadza na serwer "nowości". Na blogach często to przeżywam ;)
Mam nadzieję, że to szybko sie ustatkuje.

wlasnie jakis blad jest na szafie bo jak stylizacje ogladam przeijajac je tą strzalką to jest od najnowszych, czyli przed chwilą dodanych.
a jak wejde we wszystkie stylizacje, to nie mam tych nowych, tylko stare np z 3-4 dni temu o.O tez tak macie? sprawdzcie

Cytat
young123456789
Czyli przy promowaniu te rzeczy wrzucone dawno wyświetlają się,jakby były wrzucone niedawno? :D
chyba jednak nie :)

niezweryfikowana
Posty: 215
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
unilaf
Cytat
young123456789
Czyli przy promowaniu te rzeczy wrzucone dawno wyświetlają się,jakby były wrzucone niedawno? :D
chyba jednak nie :)
Eee, to szkoda :P Kiedy byłabym już zweryfikowana to takie coś bym z chęcią wykupiła :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kozaki