Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SH różne miasta

13 lis 2012 - 13:09:28

Hej dziewczyny, możecie polecić jakieś lumpeksy w Łodzi z ciekawymi ciuszkami? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-13 13:19 przez moderator.

SH różne miasta

13 lis 2012 - 13:11:13

dukat na Dąbrowie

SH różne miasta

13 lis 2012 - 13:12:38

byłam w dukacie na lelewela- ciekawe rzeczy i w tym przy centralu ale na dabrowie jeszcze nie :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

SH różne miasta

16 lip 2011 - 21:16:26

W związku z tym, że poprzedni wątek zrobił się mało przejrzysty i przestał spełniać swoją funkcję, otwieramy nowy.

Podawajcie second handy w taki sposób aby łatwo można było odnaleźć poszukiwane miasto i adres
np:

WROCŁAW
ul. Chociebuska 11


można dodać informacje np kiedy jest nowa dostawa, godziny otwarcia, coś na temat ciuszków które można tam znaleźć itp.

Piątek » całkowita wymiana towaru
Sob » -10% dostawa
Pn » -30%
Wt » -50%
Śr » -70%
Cz » Wyprzedaż od 1zł


Poprzedni wątek można znaleźć >> tutaj <<

Mam nadzieję, że ten wątek ułatwi nieco sprawę szukania interesujących Was Second Handów.
Prośba o nie rozpisywanie się w długich dyskusjach, to Wam ma być łatwiej :)

zweryfikowana
Posty: 140
Ostrzeżenia: 1/5

SH różne miasta

18 lip 2011 - 08:02:48

Ja polecam internetowy second hand. Dostępność CAŁA POLSKA :) codziennie nowe ubranka, a przy zakupie 2 --wysyłka GRATIS :)Więcej info na wiadomość priv... albo na moim profilku :)

SH różne miasta

18 lip 2011 - 08:20:55

TARNÓW-ul.Szkotnik :)

SH różne miasta

20 lip 2011 - 20:40:19

Poznań
Simex - trzeba się trochę naszukać, ale to sh na wagę, więc można nabyć różne fajne rzeczy za naprawdę niewielkie pieniądze ul. Grabary (ok 5 min drogi cały czas prosto idąc od placu Bernardyńskiego)
plac Bernardyński od razu koło przystanku jest bardzo fajny lump, nie wiem jak się nazywa pomarańczowe szyby i ogólnie łatwo go dostrzec - rzeczy wycenione, niektóre nie oszukując się grubo przecenione, ale można trafić na rewelacyjne rzeczy
Portobello - deptak(Półwiejska, idąc od Kupca Poznańskiego w stronę Browaru, dosłownie kawałek przed H&Mem trzeba odbić w prawo), rzeczy wycenione
Petit Paris - ul.Strzałkowa, można iść od Strzeleckiej obok boiska III LO w Poznaniu, albo odbic od deptaku. Rzeczy również wycenione, ale doprawdy urocze, również męskie(świetne koszule!)
na Świętym Marcinie nie przepadam, można coś znaleźć, to fakt, ale stanowczo za dużo ludzi jak dla mnie


Polecam też Give me five, co prawda to nie sh, tylko vintage store, ale również warto zajrzeć, świetne wisiorki! (idąc od deptaku, główne wejście do SB(to przy Zarze) od razu na wprost)


Chętnie poznam jakieś nowe miejsca godne odwiedzenia :)

SH różne miasta

21 lip 2011 - 23:00:40

Katowice
1. Plac Miarki Skandynawski w Poniedziałki 55 kg albo 59zł codziennie taniej
2. Obok Skandynawskiego w Bramie na ul Kochanowskiego.
3. W Ślązaku Dostawy we wtorki
4. Na Chopina również dostawa we wtorki

SH różne miasta

22 lip 2011 - 22:41:30

W gdyni są Megga :)

SH różne miasta

26 lip 2011 - 13:41:26

W Łodzi przy jaracza i zachodzniej jest zatrzesienie 2nd handów :)

niezweryfikowana
Posty: 545
Ostrzeżenia: 1/5

SH różne miasta

26 lip 2011 - 13:45:09

a w Jastrzębiu gdzie ??? chętnie się dowiem ;) a to w Katowicach gdzie to jest obok czego droga Cornholia
???

zweryfikowana
Posty: 2.279
Ostrzeżenia: 1/5

SH różne miasta

01 lis 2010 - 12:15:35

Ranking SH w Warszawie wg TVN Warszawazły/b]
1. Limit
Komis z markowymi ubraniami i dodatkami przyciąga wielu klientów. Kolekcje uzupełniane są wciąż nowymi egzemplarzami prosto ze światowych wybiegów. Sklep oferuje buty, paski i torebki zaprojektowane przez najlepszych kreatorów światowej mody.
ul. Sobieskiego 60/1
2.Ciuchy Second hand z prawdziwego zdarzenia. Przestronne wnętrze i ogrom ubrań - to zastaniemy na miejscu. Przyjemne dla portfela ceny. Ze względu na duża przestrzeń trzeba zarezerwować dłuższa chwile.
ul. Puławska 20
3. Wzorcownia Ciucholand, w którym wszystkie ubrania maja swoja historie. Szeroki wybór płaszczy i kurtek to dobra okazja, aby jeszcze przed rozpoczęciem zimy odwiedzić Wzorcownię.
ul. Pulawska 34
4.Vintage Sklep z ciuchami oldschoolowymi. Oferuje duży wybór markowych bluz, spodni, koszulek i kurtek. Polecany dla młodych fascynatów mody.
al. Jana Pawla II 44
5. Komis Markowych Ubrań To raj dla stylistów. Konkurencyjne ceny i szeroka oferta przyciąga także zwykłych entuzjastów mody. Dzięki komisowi na Saska Kępe w poszukiwaniu markowych ubrań podążają pielgrzymki.

Znacie któryś z nich, jakie cenki itd??

SH różne miasta

27 lip 2011 - 15:18:14

Ja bym bardzo prosiła o polecenie czegoś godnego w Krakowie, niestety ale mieszkam 30 km dalej i w moim otoczeniu nie ma NIC .. jeśli nie chcecie na forum, to poproszę na priv. Dzięki =*

SH różne miasta

27 lip 2011 - 15:24:06

Katowice - Ligota, nad Biedronka ;P lubie tam chodzic ;P

SH różne miasta

28 lip 2011 - 11:10:33

Niedawno byłam w Gliwicach, i tam spotkałam się z dwoma sklepami. Współpracują one ze sobą i co tydzień w środę są wyprzedaże ,,wszystko po 1 zł'' i tak co tydzień się zmieniają. Czy w Poznaniu są może też takie second hand'y?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przyszli teściowie - prezent na Święta ....