Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

hej. mam 18 lat i mam wargo sromowe mniejsze dużo większe od tych większych. one wystają poza te większe. wygląda to okropnie, brzydzę się ich nie wspominając że przeszkadzają w codziennym życiu np jazda na rowerze nie należy do przyjemnych a obcisłe bielizna i ubranie też nie są dogodne. nie potrafię tego zaakceptować, boję się też że w życiu seksualnym też będzie to przeszkadzać, w ogóle wstydziłabym się pokazać facetowi bo to nie jest fajne. rozmawiałam o tym z mamą i z racji tego że one są dość dużo większe i bardzo zwisają zastanawiamy się na labioplastyką, jest to zabieg korekty wycięcia zmniejszenia tych warg. zabieg kosztuje około 3tys więc mogę sobie na niego pozwolić. stąd pytanie miała któraś go? co o tym myślicie? http://www.google.pl/search?hl=pl&q=labioplastyka+przed+i+po&btnK=&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=d2CeUL2JN8a1tAax-YHwBw&biw=1241&bih=567&sei=VmGeUKuqMoXGtAbJpIG4BQ wygląda to tak ja na tych zdjęciach, zwisa i jest obrzydliwe, do tego otarcia, czasami niechcacy się przyszczypuje skóra. wiem że nigdy to nie będzie tak jak bym się urodziła już z pięknym kroczem ale chociaż w jakim stopniu to się zmieni



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-10 15:19 przez szafiarenka33.

myślę że korekta to dobry pomysł jeśli przez to nie akceptujesz swojego ciała

zrób zabieg, jeżeli jesteś tego pewna.

Cytat
gosiaczek9400315
myślę że korekta to dobry pomysł jeśli przez to nie akceptujesz swojego ciała

Ja też mam trochę większe. Przeszkadzało mi to kiedyś ,ale już dawno zapomniałam o tym i gdyby nie ten wątek to pewnie bym sobie sama za prędko nie przypomniała. Jeśli Twoje są dużo większe i bardzo ci to przeszkadza a masz okazje zmiany tego to może jednak zdecyduj się na ten zabieg.

Wiele kobiet tak mi i nic z tym nie robią, bo to nic nadzwyczaj nienormalnego, ot taka kobieca natura ^^ ale jeśli jest to dla Ciebie uciążliwe, i nie akceptujesz swojego wyglądu, to zrób zabieg.

Facetowi na pewno nie będzie to przeszkadzać ;)
Podejrzewam, że nawet bardziej będzie go to kręcić.
Ale jeśli przeszkadza Ci to w życiu i stać Cię na taki wydatek to możesz spróbować.
Tylko, że wiesz, że "korekty" uzależniają...

Dużo kobiet tak ma.Masz dopiero 18 lat, poczekaj jeszcze parę lat z decyzją o korekcie. Byc może Twoje ciało nabierze jeszcze bardziej kobiecych kształtów i ta Twoja ,,wada" już nie będzie tak bardzo Ci przeszkadzała.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Ja takiego problemu nie mam, ale należy odróżnić fanaberię od potrzeby, kiedy taka cecha staje się uciążliwa. Niejednokrotnie dziewczyny się skarżą na odparzenia, czy otarcia, a o rowerze czy jeździe konnej można zapomnieć, więc jeśli problem wygląda w taki sposób, to jak najbardziej bym się zastanawiała nad tym.
Ja tak nie mam, ale dla fanaberii właśnie zastanawiałam się kiedyś - miałam opcję zrobienia tego na NFZ przez lekarza, który świetnie szyje, tyle, że wizja szwów i całego dochodzenia do siebie po takie operacji trochę mi obrzydziła ten pomysł.

Jeśli Ci to przeszkadza w życiu codziennym, to zrób.

myślę ze najpierw skonsultuj się z lekarzem...

dzięki że mnie nie wyśmiewacie i nie mówicie żebym sobie mózg zoperowała, bo wielu ludzi tego nie rozumie i traktuje za wymysł

Cytat
EWULKA007
myślę ze najpierw skonsultuj się z lekarzem...
no to wiadomo, przecież sama nie zadecyduje o wszystkim lekarz musi mi coś podpowiedzieć



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-10 15:22 przez szafiarenka33.

oj tam, toć to nie jest problem. nie pokazujesz ich chyba na lewo i prawo :D a facet nawet nie zwróci na to uwagi, zobaczysz :P

nie widzę zdjęcia xd

Nie ma to jak wieczorową porą seans o wargach sromowych sobie zafundować :0

Tak poważnie masz problem, przeszkadza Ci to więc zrób ten zabieg i po dylemacie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ciucholandy Katowice - wasze opinie