Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zagubiona paczka pomozcie prosze !!

31 paź 2012 - 23:48:20

mi sie i polecaony prioreytet zagubil, wiec wszystko mozliwe. ale skoro to nie byl polecony to chyba nic nie zdzialasz.

zagubiona paczka pomozcie prosze !!

31 paź 2012 - 23:51:12

Na zwykły list (bez potwierdzenia) niezależnie czy to priorytet czy ekonomiczny listonosz nie zostawia awiza, list wrzuca do szkrzynki jesli sie nie mieści to daje obok skrzynki lub pod drzwi i ewentualnie dzwoni, awizo jest dla poleconych, paczek, przekazów i wszystkch innych usług pocztowych, które były rejestrowane. Twoja nie była rejestrowana więc to jest totolotek - listonosz moze nawet wrzuić ją do kosza jak nie bedzie chiało mu sie jej tachać przez pół osiedla i bedziesz mu mogła naskoczyć.
Odbirca listu też może powiedzieć że nie doszedł widząc ze jest to zwykły (oczywiście nie mówie że tak bylo ale takie są możliwosci) tak czy inaczej zawsze bedzie twoja wina.
Co do uszkodzenia listu i czy wróci do ciebie to raczej wątpię nikt się za 3zł nie bedzie fatygował predzej poleci do śmieci. Chyba że trafisz na sumiennych pracowników PP. :>

zagubiona paczka pomozcie prosze !!

31 paź 2012 - 23:58:57

zwykly list nie ma awizo ;] sprzedajesz tu i nie masz pojecia o wysylkach.. masakra

zagubiona paczka pomozcie prosze !!

01 lis 2012 - 00:19:19

lol

no ale dziewczyny ci juz wszystko wytlumaczyly :) teraz juz trudno, zrobilas blad

na przyszlosc masz nauczke :P

i pytasz czy paczka wroci do Ciebie... nie wroci na 99,9999999 %. Chyba ze uczciwe osoby sie trafia ale nie sądze :D

kiedys kupilam balsan do wlosow za 40 zł ( byly to moje pierwsze zakupy i dziewczyna mi zaproponowala list priorytetpwy ( niepolecony...) oczywiscie paczka nie dotarla, albo dziewczyna wogole nie wysłała :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-01 00:22 przez kara2606.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zapytanie