Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

godzinę temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

odżywka do włosow :)

19 paź 2012 - 22:15:26

mam suche włosy, żadna odżywka ze sklepowych sklepow mi nie pomaga, chciałabym mieć gładkie włosy, lśniące końce..

ale pytanie mam takie. Czy ktoras wie jak sie nazywa taka litrowa odzywka, pamietam ze ma biale opakowanie "słoik" i niebieska nalepka. Dużo dziewczyn jej uzywało na all się ją kupuje chyba za 15 zł.... wypadła mi z głowy.

I mam pytanie odnośnie olejku kokosowego, czytałam że tez jest dobry. Ale wpisałam na all i tak dużo ich jest, że nie wiem ktory powinnam wybrać? Możecie mi podpowiedzieć? Napewno niektore z was je zamawiały :)

___

już wiem! kallos :D

ale podpowiedzcie mi z tymi olejkami jeszcze :)

a to moje włosy. myśle ze najlepiej stan koncow widac na focie bez lampy, gdzie wyszły żółte :D



a podciecie włosow nic nie da, kiedys obciełam ponad 10 cm i bylo to samo :) poporstu taka struktura wlosa...



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-18 12:15 przez kara2606.

odżywka do włosow :)

19 paź 2012 - 22:17:20

nie wiem czy to o to Ci chodzi ale ja mam taki biały "słoik" z niebieską nalepką nazywa się Crema al late

odżywka do włosow :)

19 paź 2012 - 22:18:33

Cytat
paula064
nie wiem czy to o to Ci chodzi ale ja mam taki biały "słoik" z niebieską nalepką nazywa się Crema al late

nie ta :) kurcze mam nazwe na koncu języka, ale nie moge sobie przypomniec:P
uzywalam jej 2 lata temu hehe

odżywka do włosow :)

19 paź 2012 - 22:21:48

o Kallosa Ci chodzi?

odżywka do włosow :)

19 paź 2012 - 22:22:49

ja juz przerabialam temat odzywek i za wiele z tego dobrego nie wyniklo.
moge dac ci inna rade, jezeli masz suche wlosy to tak na godzinke przed myciem wetrzyj w nie oliwke bambino dla dzieci i umyj. po kilku stosowaniach zauwazysz roznice.

ja uzywam po umyciu wlosow tylko wode brzozowa z isany z rossmana. wielka butla za grosze a moje wlosy sa zdrowe i nie wypadaja. choc czytalam na wizazu rozne opinie, jak dla mnie jest idealna

odżywka do włosow :)

19 paź 2012 - 22:22:50

.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-19 22:29 przez Motylica22.

odżywka do włosow :)

19 paź 2012 - 22:24:03

kallos latte albo gloria? ja uzywam albo bioetike niebieska (dostepna w makro), elseve arginine 3x (ta maska, bo odzywka i szampon sa slabe), odzywka garnier avocado i karite (fajnie wygladza, teraz jest w przecenie w realu i superpharm z karta lifestyle), maske lopianowa babuszki agafii, polecam z olejow sprobowac oliwy z oliwek albo slonecznikowego (bo nie kazdemu kokosowy pasuje, niektore wlosy puszy)

odżywka do włosow :)

19 paź 2012 - 22:24:10

Cytat
Motylica22
ja juz przerabialam temat odzywek i za wiele z tego dobrego nie wyniklo.
moge dac ci inna rade, jezeli masz suche wlosy to tak na godzinke przed myciem wetrzyj w nie oliwke bambino dla dzieci i umyj. po kilku stosowaniach zauwazysz roznice.

ja uzywam po umyciu wlosow tylko wode brzozowa z isany z rossmana. wielka butla za grosze a moje wlosy sa zdrowe i nie wypadaja. choc czytalam na wizazu rozne opinie, jak dla mnie jest idealna

hm... a nie będą zbyt tluste? gdzie slyszalam ze dobrze wcierac oliwe z oliwek tez :P

odżywka do włosow :)

19 paź 2012 - 22:25:37

polecam maskę regenerującą do włosów Wax...efekt rewelacyjny, włosy są gładkie i lśniące

odżywka do włosow :)

19 paź 2012 - 22:26:07

OLEJ KOKOSOWY NIE JEST DLA KAŻDEGO ;)


najepierw określ porowatośc swoich włosów-> poźniej dobieraj odpowiedni olej :)

odżywka do włosow :)

19 paź 2012 - 22:27:29

moja siostrzenica taka kuracje stosuje i jej pomaga. trzeba natluscic dobrze wlosy, jak dobrze zmyjesz szamponem to nie beda tluste

odżywka do włosow :)

19 paź 2012 - 22:27:35

Cytat
bentkuff
OLEJ KOKOSOWY NIE JEST DLA KAŻDEGO ;)


najepierw określ porowatośc swoich włosów-> poźniej dobieraj odpowiedni olej :)

najlepiej wam zaarz fote pokaze :D

odżywka do włosow :)

19 paź 2012 - 22:27:40

i nie oliwke bambino, tam jest sama parafina, jak cos to niebieski/rozowy olejek babydream z rossmanna.

odżywka do włosow :)

19 paź 2012 - 22:27:42

Niestety nie znam tej odżywki...
z mojej strony mogę doradzic szampon Siarkowa moc-głupio pachnie siarką zmieszaną z cytryną,ale za to moze zdziałac cuda ;P po tygodniu moje wlosy sa bardziej lsniace,puszyste a koncowki jak tuz po przycieciu przez fryzjera ;P a tez zawsze miałam suche włosy,oklapniete...

zweryfikowana
Posty: 915
Ostrzeżenia: 1/5

odżywka do włosow :)

19 paź 2012 - 22:28:14

olej kokosowy dabur vatika

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kolczyki a'la chanel